Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-08-2010, 18:30
ja-mamusia ja-mamusia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

Zdjęcia: 17
Domyślnie Odp: sex po ciazy??

Mówią, ze to kobiecie po ciąży sie ode chciewa... u nas było inaczej... Ja nadal mam taką sama ochote na sex mimo dwóch porodów, ale po pierwszym mąż zbytnio nie chciał... Nie wiem czemu, może dlatego, że był przy mnie i wiadzał jak bolało... teraz jestem prawie2,5 miesiąca po porodzie, męża praktycznie nie ma więc jak będzie to się okaże... od 15 września już będziemy razemwięc sie odezwę

ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g

IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g

---------------------------------------------------

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2010, 16:56
Ania_31 Ania_31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ania_31.polki.pl

Hej, jestem tu nowa. Mam 2 dzieci i trzecie w drodze. Chciałam napisać coś w tym temacie, ponieważ u mnie też po ciążach jest lepiej niż przed. W pierwszej miałam duży apetyt na seks, w drugiej w ogóle, teraz średnio, raz duży, raz wcale. Ale pomiędzy ciążami jest świetnie. Seks zawsze sprawiał mi przyjemność, a po drugiej ciąży osiągnęłam chyba apogeum (kobiecy wytrysk, nie wiem, czy tu wypada tak bezpośrednio pisać). Nawet nie wiedziałam co to jest, dopiero, jak się stało szukałam informacji, czy aby na pewno to normalne. Teraz już wiem, że tak, korzystam z seksu i cieszę się tym, że go mam... Wszystkim życzę więcej luzu, otwartości, spontaniczności, a pewne rzeczy same się staną...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2010, 14:12
Kiciulka18 Kiciulka18 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kiciulka18.polki.pl

Miasto: Mieszkaw w Sosnowcu
Zdjęcia: 6
Wyślij wiadomość przez Skype™ to Kiciulka18
Domyślnie sex po ciazy??

Minęły już 4 miesiące po porodzie i mój partner ciągle nalega iż chce się ze mną kochać. A ja niemoge bo boli
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-2010, 14:41
Dorinka11 Dorinka11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Dorinka11.polki.pl

Miasto: Świnoujście
Blog Entries: 6
Zdjęcia: 8

Ja na początku miałam stracha, bo nie wiadomo co tam się dzieje (różne rzeczy sobie wyobrażałam jak wyglądam w środku czy wszystko się pogoiło i wogóle) Ale fakt jest taki że po dwóch trzech razach aż po noc wczorajszą (hehe) czerpie wiecej przyjemnosci niż mój partner i mam wiecej ochoty na sex niz kiedykolwiek... Wierze ze z toba tez tak bedzie. pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 16:48
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: Jak szybko sex po porodzie?

myślmy próbowali dość szybko w sumie to tak 2-3 tygodnie po porodzie, ale tylko tak delikatnie próbowaliśmy, bolało więc trzeba było czekać 2 miesiące.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 21:11
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

u mnie się nic nie zmieniło, było dobrze przed i jest dobrze po, ale przez około 2 miesiące po porodzie czułam się dziwnie i wstydziłam się trochę tego miejsca z blizną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2019, 13:40
panel861 panel861 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
panel861.polki.pl

To zależy kiedy będziecie gotowi podjąć współżycie jeśli będą jakieś problemy mogę można zajrzeć do sex shop opisałem to na blogu dla dżentelmena sex shop lodz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-11-2019, 16:07
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

U mnie seks dosyć późno przyszedł po ciąży a to przez komplikacje przy porodzie, oraz obawie o kolejną ciąże... po prostu tego unikałam. w zasadzie zaczęłam po paru miesiącach odczuwać zapotrzebowanie, ale to też się złożyło z tym że zaczęłam brać belarę, tabletki anty. jak już wiedziałam że ciąży kolejnej nie będzie to ochota przyszła
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania