Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Prawo na co dzień
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Prawo na co dzień Poznajcie swoje prawa i możliwości

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-10-2008, 07:23
kitty2409's Avatar
kitty2409 kitty2409 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kitty2409.polki.pl

Zdjęcia: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał kalka23 Zobacz post
Witam.
Ja mam w HDI samopomoc czy cos takiego.Zniżki mi powoli idą, ale jako właściciela dałam mojego tate a jako drugi właściciel jestem ja I płace duzo mniej bo tata ma znizki konkretne.
Auto rok 1991 pojemność 2.0 i opłata wynosi na rok 460zł

Mam tak samo wszystko tzn auto na ojca oplata 440 zl. w grudniu bede mi sie konczy ale bedzie jeszcze mnie bo juz jakas znizka mi przysluguje aaa auto mam w PZU
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-2014, 12:02
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

Domyślnie Odp: gdzie OC?

Warto przejść przez kilka firm i sprawdzić ceny bo każda firma za coś innego daje zniżki i zwyżki ;p ale każdy chce i tak ubezpieczyć najtaniej, bo problem potem ma poszkodowany, jeśli firma nie wypłaci tyle ile się należy. Koleżanka miała taki przypadek, że po kolizji firma sprawcy wypłaciła jej dużo mniej niż powinna Na szczęście kancelaria odszkodowawcza Pionier jej pomogła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-2015, 15:57
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat polis ubezpieczeniowych, polecam zajrzeć na http://www.mfind.pl/akademia/abc-zak...a-samochodowe/ . Tutaj znajdziecie podstawowe informacje o ubezpieczeniach OC/AC oraz innych ubezpieczeniach komunikacyjnych. Sprawdźcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2015, 17:00
aros's Avatar
aros aros jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aros.polki.pl

Miasto: Warszawa

MTU jest tanim TU.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2015, 18:09
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64

My mamy w PZU i jesteśmy zadowoleni. Mają zniżki jak na przykład ma się u nich inne ubezpieczenie. My mamy ubezpieczenie zbiorowe w pracy i dzięki temu dodatkowo na ubezpieczenie autka było 10% zniżki.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2015, 04:24
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

W pełni zaufałam Liberty, jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodowe https://www.lu.pl/komunikacyjne Popatrzcie na cennik, na całą ofertę, a nuż Was też zainteresuje. Ja na nich trafiłam przypadkowo już dawno i zostałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2015, 22:51
moniaaa33's Avatar
moniaaa33 moniaaa33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaaa33.polki.pl

Cytat:
Napisał lucencia Zobacz post
W pełni zaufałam Liberty, jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodowe
Owszem, oni mają porządne OC. Też mam u nich wykupione. Przydało się raz, gdy potrzebna była likwidacja szkody z OC. Formalnościami zajął się serwis http://www.likwidacja-szkod.waw.pl i z tego co mi przekazal, to współpraca z TU była bardzo fajna. Autko też dzięki temu szybko naprawiono.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-2015, 13:10
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Ważny jest wybór dobrego ubezpieczyciela OC. Ja ostatnio przekonałam się, że jest coś takiego jak naprawy bezgotówkowe Ruda Śląska ma coś takiego http://szkodypowypadkowe.pl/aktualno...kwidacja-szkod i oni mają super opcje, żeby w ogóle nie przejmować się, że mieliśmy jakąś stłuczkę, ale musimy mieć dobrego ubezpieczyciela.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2015, 12:48
inka7 inka7 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
inka7.polki.pl

Myślę, że nie ma sensu pisać peanów na cześć tego czy innego ubezpieczyciela, bo prawda jest taka, że nawet, jeśli my dostaliśmy fajną ofertę, to druga osoba już nie musi.
Sama po prostu zawsze biorę najtańszą ofertę, a porównuję je dzięki porównywarce ubezpieczeń http://superpolisa.pl/
Teraz co prawda trochę się pozmieniały warunki, ale ja nadal patrzę przede wszystkim na cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-2016, 21:39
amerylia amerylia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
amerylia.polki.pl

Dokładnie! Najlepiej będzie jak porównasz sobie oferty i wybierzesz tą, która najbardziej ci odpowiada. Poszukaj sobie też firmy, która w razie wypadku wynajmie ci samochód z OC sprawcy. Ja dużo dobrego słyszałam o http://auto-zastepcze.info/wynajem-z-oc-sprawcy/ Nie płacisz zupełnie nic i możesz korzystać z samochodu aż do momentu likwidacji szkód w twoim samochodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania