Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-06-2019, 11:54
agamk agamk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agamk.polki.pl

Domyślnie mała firma - początki

Cześć! Zakładamy z mężem własną firmę - sklep z lampami. Staramy się wszystko razem załatwiać i do mnie należy m.in. wybór solidnego skanera kodów kreskowych. Po kilku godzinach poszukiwań najlepszy wydaje mi się MC92n0 . Czy orientujecie się w temacie i możecie coś doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2019, 13:29
konora konora jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
konora.polki.pl

Domyślnie Odp: mała firma - początki

Hej, ja mam małą firmę ale doszedłem do wniosku, że taki skaner usprawni moją pracę z dokumentami, których mam naprawdę wiele! Także jestem ciekaw jaki skaner jest porządny. Będę wdzięczny za informację!
Nieprzeczytane 27-06-2019, 09:39
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Bez względu na to, czy firma jest mała , czy też duża, warto od samego początku zadbać w niej o to, aby ochron danych osobowych była w niej na właściwym poziomie. Na pewno przydadzą wam się dokumenty związane z RODO. Są one dostępne na przykład na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-...okumenty-rodo/, polecam więc tam zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2019, 14:51
Patka_matka Patka_matka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Patka_matka.polki.pl

Ja też prowadzę małą, jednoosobową firmę, szukam odpowiedniego samochodu do firmy. Słyszałam, że optymalną propozycją - zarówno pod względem ceny, jak i eksploatacji - jest klasa C, samochody tego typu doskonale sprawdzają się w małych firmach, polecono mi taką ofertę: https://www.arval.pl/pl/wynajem-sred...-miesi%C4%99cy
Myślicie, że to dobre rozwiązanie czy macie inne pomysły?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2019, 10:20
agnes66 agnes66 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Małe firmy z pewnością mają też swoją grupkę pracowników. Czy nie zastanawialiście się może nad wykupieniem pakietu medycznego dla nich, na przykład z Medicover? Ja jako pracownik cenię sobie takie dodatki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-2019, 11:23
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Jak dobrze wiemy, dla celów bezpieczeństwa, organizacji pracy, czy nawet ochrony mienia, administratorzy danych osobowych wprowadzają rozwiązania polegające na ewidencjonowaniu wejść i wyjść na teren firmy. Jeżeli nie wiecie jak przetwarzać ich dane, bez naruszania ochrony danych, to sprawdźcie tutaj: https://www.poradyodo.pl/temat-tygod...rodo-9197.html To bardzo przydatny artykuł, myślę, że dowiecie się z niego wiele interesujących rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-2019, 18:12
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Początki pracy w nowej firmie zawsz esa ciezkie, ja znalalam moja obecna prace przez agencje https://grupaprogres.pl/agencja-pracy-warszawa-chlodna/ . Zdecydowlam sie na prace w niej mimo ,ze wiem iz jest to dosyc ciezka praca, ale wiem ze firma sie rozwija i niedlugo bede mogla cieszyc sie juz super efektami pracy!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2019, 15:21
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Jeśli prowadzicie sklepy z firanami, zasłonami, czy też dodatkami do nich, zapewne szukacie dobrych hurtowni firan. Dostałam namiar od znajomych na taką hurtownię https://alena-firany.pl/sprzedaz-hurtowa Sami są bardzo zadowoleni ze współpracy. Przeglądałam ich ofertę, warto jej się przyjrzeć z bliska. W hurtowej ofercie wyprzedażowej znajdziecie outlet tkanin, a tam właśnie wyprzedaż firan i zasłon.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-2019, 13:14
Lawa333 Lawa333 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Lawa333.polki.pl

Jeśli chcecie sprzedawać wasze lampy również w sieci, warto zainwestować w sklep internetowy. Mi sklep internetowy stworzyła agencja reklamowa https://www.like08.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Sklep jest łatwy w obsłudze, zarówno dla mnie jak i dla klientów, a system zarządzania treścią pozwala mi w prosty sposób dodawać lub zmieniać treści na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2019, 10:10
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

W jaki sposób dążycie do rozwoju swojej firmy, działacie według przyjętego biznes planu? Czy jest w tym planie miejsce na innowacje, czy raczej to was nie interesuje? Widziałam ostatnio kilka infokiosków w okolicy, spotkaliście się już z nimi, uważacie, że to ułatwienie? Znalazłam wpis na ich temat https://hotmoney.pl/jak-obnizyc-kosz...owym-urzedzie/ czy faktycznie będą w stanie obniżyć koszty usług? Zastanawiamy się w firmie nad nimi, ale nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania