Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-02-2017, 11:34
weronika91 weronika91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
weronika91.polki.pl

Question Wózek dziecięcy Szczecin

Witam,

jestem ze Szczecina i za 2 miesiące rodzę. Przyszedł czas na wybranie wózka, jakie sklepy w Szczecinie polecacie? Najlepiej, żeby obsługa sklepu była w stanie mi doradzić jaki wózek wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2017, 16:23
bukowskaa bukowskaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bukowskaa.polki.pl

Domyślnie Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

Warto sprawdzić sobie wózki od Adamexu, to polski producent, oni wykonują bardzo lekkie wózki z miękkimi amortyzatorami. W Szczecinie jest kilka sklepów, które posiada je na stanie między innymi BOBOLAND, znajdziesz je też na pewno w Symakch.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2017, 20:35
Marlenka33 Marlenka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Marlenka33.polki.pl

Mogę z czystym sumieniem polecić Amelis Hugo, to bardzo ładny dobrze wyposażony wózek z podwójną amortyzacją, będzie idealny na każde warunki pogodowe i każdy praktycznie teren dzięki tej amortyzacji i dużym pompowanym kołom, na pewni będziesz z niego zadowolona jak ja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2017, 10:17
handloteka handloteka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
handloteka.polki.pl

Poszukaj też w sklepach internetowych, nie ograniczaj się do samego Szczecina, bo online masz większy wybór i niższe ceny, naprawdę warto. Daj też znać na jaki model ostatecznie padł wybór
Nieprzeczytane 18-01-2018, 15:37
chmurka33 chmurka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chmurka33.polki.pl

Dokładnie, teraz takie rzeczy się w necie kupuje, tu zobacz https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece masz wybór duży, kupujesz jaki chcesz i to dużo taniej jak stacjonarnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-2018, 15:52
marekko1221 marekko1221 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
marekko1221.polki.pl

to prawda, ale w zasadzie co kto woli, jestem zdania że jednak lepiej na żywo się do wózka przymierzyć niż potem go wymieniać bo nie spełni oczekiwań, xlandery wyglądają zawsze bardzo solidnie i mają praktyczne kolory
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-05-2018, 21:29
majka3008 majka3008 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majka3008.polki.pl

Zanim wybierzesz się do sklepu warto najpierw samemu się zorientować czego szukasz w wózku i co by Ci najbardziej odpowiadało, sprzedawcy potrafią trochę skołować Ja dużo szukałam w necie i czytałam, w końcu wybrałam wózek anex z serii discovery. Poręczny i zgrabny, łatwo go przenieść, wygodny i bezpieczny a do tego fajnie wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2018, 10:40
Megi12 Megi12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Megi12.polki.pl

Jeśli chodzi o dobrej jakości nowoczesne wózki dziecięce: http://paradisebaby.pl to mogę śmiało polecić tego polskiego producenta. Kupowałam już od niego dwa wózki dla moich maluchów i są rewelacyjne. Wygodne, solidne i wielofunkcyjne- nic dodać, nic ująć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2018, 12:41
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

jak juz mowa o dobrych wózkach to ja od siebie polecam OPTIMO z Easy Go. Można go kupić w wersji wielofunkcyjnej 3w1 lub jako sama spacerówka. My jezdzimy jeszcze gondolą i jako rodzic jestem zachwycona wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Gondola obszerna i wygodna dla malucha. Stabilny i mocny stelaż, dobra amortyzacja. Dodatkowo ciekawa kolorystyka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2018, 14:57
majka3008 majka3008 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majka3008.polki.pl

Ja ze swojej strony mogę polecić wózki anex. Sama mam wózek z serii sport i jestem z niego bardzo zadowolona! Zwrotny, wygodny, solidny i łatwy w obsłudze ( mam z opcją 3w1). Najlepiej wcześniej się zorientować jaki wózek chcesz a później sprawdzić w jakich sklepach jest on dostępny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania