Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-04-2015, 16:07
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: sex dniem czy nocą

ja lubię i dniem i nocą, jak dla mnie nie ważna jest pora, tylko to by była namiętność, czasem nawet budzimy sie o 2giej nad ranem by to zrobić wtedy jest najlepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2019, 13:50
panel861 panel861 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
panel861.polki.pl

Udowodniono naukowo że mężczyźni mają największą potencję rano. Wszystko opisałem to na moim blogu sex shop Łódź dla dżentelmena sex shop lodz
Polecam również inne artykuły związane z relacjami damsko męskimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2019, 07:08
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

A dlaczego nie uprawiać seksu zarówno w ciągu dnia jak i w nocy? W łózku warto eksperymentować, poznawać nowe rzeczy, doznania. Nuda w łózku może zabić nawet najlepszy związek. Może zamiast zastanawiać się, czy kochać się tylko w ciągu dnia, czy tylko w nocy, warto spróbować czegoś nowego? Fajną opcją na początek może być seks w samochodzie, który zresztą też można uprawiać zarówno w dzień jak i w nocy Podrzucam Wam fajny artykuł o seksie w samochodzie z propozycją pozycji https://rozkoszna.pl/seks-samochodzie-pozycje/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2019, 13:14
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

Przecież w takich kwestiach powinniście zdawać się na emocje i na to, z czym Wy czujecie się lepiej! Chodzi w końcu o to, by sprawiało Wam to przyjemność. Jeśli chcecie podnieść poziom satysfakcji, to powinniście zajrzeć na https://econdom.pl Tam znajdziecie ciekawe gadżety, które mogą uprzyjemnić Wasze życie erotyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-2019, 23:57
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Pora raczej nie ma znaczenia Najważniejsze, by czerpać przyjemność. Aczkolwiek zdarza się często że brakuje spontaniczności i to głównie domena kobiet. Wolą np. nocą przy zgaszonym świetle, albo w ogóle mężowi odmawiają bo nie odczuwają satysfakcji... a gdzieś przyczyna tego leży. Może być tak że to np. obawa przed ciążą, dlatego polecam sobie poczytać http://antykoncepcjanamiare.pl/chces...tykoncepcyjne/ , bo tutaj jest to bardzo fajnie wyjaśnione
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania