Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Gadu-gadu o konkursach
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Gadu-gadu o konkursach Wątek poświęcony tematom offtopowym o konkursach: pomagamy sobie wygrywać, zgłaszamy wątpliwości do konkursów istniejących na forum. Zapraszamy do dyskusji!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-02-2017, 05:19
Basiencja Basiencja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Basiencja.polki.pl

Domyślnie Wygraj bajki dla dzieci

Fundacja Pociecha, która chce zachęcić nas do oddania 1% podatku na opiekę nad dziećmi zaproponowała obdarowanie bajkami dla dzieci osób, które polubią profil Fundacji na Facebooku https://www.facebook.com/FundacjaPociecha/?fref=ts
Fundacja Pomocy Dzieciom „Pociecha” troszczy się o dzieci z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Wspieramy świetlice środowiskowe, które znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania dzieci i do których chodzą one po szkole. Tam przebywają bezpłatnie pod opieką pedagogów, którzy pomagają im w nauce, rozwijaniu hobby i organizują im czas wolny, oraz dostają posiłek. Świetlice istnieją po to, żeby dzieci, których rodzice są niewydolni wychowawczo, nie dorastały na ulicy, wagarując, ucząc się kraść, biorąc narkotyki i pijąc alkohol.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-2019, 14:10
pieknyolek pieknyolek jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieknyolek.polki.pl

Domyślnie Odp: Wygraj bajki dla dzieci

Super cel ! Nie waham się przekazuję !

https://autoskup-szczecin.eu/skup-sa...w-stargard.php
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2019, 20:45
Burbula Burbula jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Burbula.polki.pl

Gdybym miała wybierać, co wygram w loterii, to wybrałabym życie w zdrowiu dla dzieci z Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . One czekają jak na zbawienie na lekarstwa i rehabilitację. Niestety ich rodziców na nie nie stać dlatego proszę Was wszystkich o wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-2019, 21:12
Mama1991 Mama1991 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mama1991.polki.pl

Cytat:
Napisał Burbula Zobacz post
Gdybym miała wybierać, co wygram w loterii, to wybrałabym życie w zdrowiu dla dzieci z Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . One czekają jak na zbawienie na lekarstwa i rehabilitację. Niestety ich rodziców na nie nie stać dlatego proszę Was wszystkich o wsparcie.
Także zachęcam do wspierania, Szlachetny Gest to ostatnie co może pomóc tym dzieciom
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-2019, 22:43
szandra szandra jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szandra.polki.pl

Bardzo fajny konkurs, na pewno wezmę udział. Nagrody także zachęcające - bardzo bym chciała aby moje dzieci czytały jak najwięcej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania