Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-12-2009, 12:45
takaja9 takaja9 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
takaja9.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Jaki kosmetyk polecasz?

zachęcam wszystkich do dodawania naszych ulubionych kosmetyków z małą notką dlaczego go lubimy...

Ja używam żelu pod prysznic Palmolive "oliwkowe", lubię go bo pieknie pachnie a skóra po nim jest lśniąca i miękka

POLECAM WSZYSTKIM
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2009, 10:35
angel1090's Avatar
angel1090 angel1090 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
angel1090.polki.pl

Zdjęcia: 100
Domyślnie Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

Ja jestem maniaczką balsamów do ciała i koniecznie pięknie pachnących! Zazwyczaj zamawiam w avonie. Polecam:
Wanilia i mleczko sojowe
Truskawka i guawa
Czereśnia i gałka muszkatołowa

Kiedyś śliczny był morela i słonecznik też pamiętam :P
Albo malina :P

polecam pachną cudnie i długo utrzymuje się zapach!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2009, 12:27
ona236 ona236 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ona236.polki.pl

na problemy ze sucha lub alergiczna skora
polecam krem PHYSIOGEL
dla dzieci i doroslych
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-2009, 12:27
zebrrra zebrrra jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zebrrra.polki.pl

Zdjęcia: 68

A ja uwielbiam od lat szampony i odżywki Pantene. Odpowiadają mi pod każdym względem- skuteczności, konsystencji i zapachu. Chociaz ostatnio miałam odżywkę Dove (granatowa tubka) i też byłam zadowolona.
Co do kremów, lubię Vichy- firma droga, ale warta swojej ceny. Używałam po porodzie kremu tej firmy i po ciąży nie zostało śladu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2010, 18:58
janeczkaa janeczkaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
janeczkaa.polki.pl

vichy jest ok, ale trochę za drogie generalnie. Co sądzicie o robieniu kosmetyków samemu - czytałam o róznych maseczkach, domowym peelingu kawowym itp. Myślicie, że warto się bawić w takie rzeczy?
Z kosmetyków mogę polecić pliva fem - też nie najtańszy, ale za to skuteczny w walce z infekcjami intymnymi. W zasadzie to chyba sie od niego uzależniłam, bo po myciu samą wodą (mydło ma złe ph więc zupełnie odpada u podatnych na infekcje) nie czuję się komfortowo
Nieprzeczytane 18-01-2011, 12:17
Joanka83 Joanka83 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Joanka83.polki.pl

A ja nie polecam Vichy. Kosmetyki są bardzo i mam wrażenie że płacę tylko za markę. Kupiłam kiedyś ich krem na niedoskonałości cery za prawie 100 zł i zadziałał wręcz odwrotnie. Zamiast wyrównać koloryt skóry i zmniejszyć blizny potrądzikowe, pogorszyl stan mojej skóry. Już lepsze działanie miał krem gruszkowy Soraya za ok 12 zł

Wracając do tych dobrych kosmetyków, jako że lubuję się we wszelkich pachnidłach, polecam masełka do ciała. Uwielbiam Farmonę (jak dla mnie mistrz), oraz ostatnio wypróbowałam Marizę vanilia z awokado oraz melon z algami morskimi. Bardzo przyjemne smarowidła no i zdecydowanym plusem jest cena
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-2011, 18:18
a_grestowa a_grestowa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
a_grestowa.polki.pl

ja polecam wszelakie olejki do ciała - na przykład Plantil z avocado
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2011, 11:14
AnnaM599 AnnaM599 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AnnaM599.polki.pl

Miasto: woj.podkarpackie
Zdjęcia: 167

Ja polecam szczególnie kosmetyki marki Nivea,przede wszystkim kremy które ładnie pachną i świetnie nawilzają skórę..Używam ich od dłuższego czasu i jestem naprawde zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-2012, 15:50
Romi Romi jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Romi.polki.pl

Ja mogę śmiało polecić kosmetyki wyszczuplające i oczyszczające z Yves Rocher. Sama stosowałam po porodzie. Zobaczcie sobie odnośnik
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-09-2012, 21:04
kiwa kiwa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwa.polki.pl

moja koleżanka, która ma cerę skłonną do wyprysków i mieszaną, zakupiła sobie ostatnio sypki puder mineralny Loreal. I powiem wam, że on naprawdę świetnie się sprawuje. Wcześniej używała zwykłych i jej cera wyglądała strasznie. Na pewno matuje lepiej niż nie jeden puder.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania