Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    ząbki dają popalić My już mamy to za sobą U nas nocka w miarę dobrze
    Pogoda - teraz słońce świeci ale jest wiatr ale wczoraj wieczorem to strasznie wiało
    Macie już plany na święta w domu czy u rodziny
    W niedziele dostaliśmy zaproszenie na wesele 16 maja Trochę daleko ale myślałam że nie będzie takich wydatków
    my świeta pierwszy dzien jestesmy u mojej rodzinki drugi u meza taki mamy podział
    my tez mam 16 wesele - sasiadki ale jak juz pisalam nie wybieramy sie, a 17 maja komunia wiec wydatek nas nie ominie majowy, w maju jeszcze roczica slubu moich rodzicow 30, i moja i meza tez
    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Biedne maleństwa i biedne mamy.
    Oj u nas identycznie. Pierwszy raz nic nie skutkuje na ząbki, a niezawdne dotąd sposoby mogę o kant d... potłuc teraz. Płacz przeraźliwy, noszenie pół nocy. Ale człowiek się odzwyczaja od takich rzeczy. Na szczęście do 8:30 odsypiała, a ja razem z nią

    U nas wiosna też chyba nogę dała za ocean.
    to lącze się w bólu - u nas ząbkowanie przechodzło w miarę dobrze, a teraz jak idą hurtowo to męczą starsznie - mam nadzieje, ze dziś nie bedzie potworki z wczoraj bo mi zal tej mojej dziopki strasznie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      27otsifem może niebawem będę tu częściej ale na razie ciągle bieganina(lekarze, rehabilitacja) Jagódka przyszła na świat przez CC w grudniu groziła nam zamartwica płodu ale wszystko zakończyło się dobrze
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
        27otsifem może niebawem będę tu częściej ale na razie ciągle bieganina(lekarze, rehabilitacja) Jagódka przyszła na świat przez CC w grudniu groziła nam zamartwica płodu ale wszystko zakończyło się dobrze
        Pozdrawiam
        to czekamy na Ciebie tutaj Jagódce życzymy zdrówka i aby pięknie rosła i dziękujemy za informację

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Dużo zdrówka dla Jagódki. Będzie nam bardzo miło jak będziesz z nami pisała. Moje dzieciaczki też są z grudnia.
          Dziewczyny jak mam dodać zdjęcie bo mam problem.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            ja też widzę sama po sobie że im większe dziecko tym trudniej znaleźć czas Muszę się Wam pochwalić że moja Pociecha juz chodzi )) tak więc teraz i ja się nabiegam

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
              27otsifem może niebawem będę tu częściej ale na razie ciągle bieganina(lekarze, rehabilitacja) Jagódka przyszła na świat przez CC w grudniu groziła nam zamartwica płodu ale wszystko zakończyło się dobrze
              Pozdrawiam
              Też życzę zdrówka dużo! Jagódka to bardzo ładne imię

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam Dziewczyny cio u Was? Spicie pewnie ja juz nie od 5 bo ten wiatr na polku mnie wykancza - na szczescie u nas nocka Zosi przespana (tzn. spi jeszcze) ząbki w ta noc tak mocno nie meczyly - oby tak dalej, mam do WAs pytanie bo na forum pojawil sie watek o butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies - wiecie o co chodzi w tym wątku ze tak dziewczyny ta butelke zachwalają??? kazda z nich pisze swojego pierwszego ewentualnie drugiego posta i akurat o tej butli -wiem wiem glupie pytanie zadalam ale tak jakos dziwi mnie ten wątek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Też się nad tym zastanawiałam o co chodzi z tą butelką, wygląda tak jakby były jakies testy, ale opinie tutaj?? Dziwne...

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    a z tymi butelkami to dziwne zeby byly testy, a tutaj opinie troszku sie to nie trzyma calosci ale moze nie wiem ... jeszcze jedna dziwna kwestia dzieje sie na forum ale to juz przemilcze chyba :P

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      a z tymi butelkami to dziwne zeby byly testy, a tutaj opinie troszku sie to nie trzyma calosci ale moze nie wiem ... jeszcze jedna dziwna kwestia dzieje sie na forum ale to juz przemilcze chyba :P
                      heheheh chyba wiem co Ci chodzi po głowie :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        heheheh chyba wiem co Ci chodzi po głowie :P
                        mysle, ze o tym samym myslimy ja to zawsze szukam jakies dziury w calym - okropna jestem :P

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          No cóż tak czy inaczej ja w którymś tygodniu też zawalczę, jak już wszystkich na forum powitam i skończą mi się tematy to zacznę Biblię cytować, heheh

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            witam Dziewczyny cio u Was? Spicie pewnie ja juz nie od 5 bo ten wiatr na polku mnie wykancza - na szczescie u nas nocka Zosi przespana (tzn. spi jeszcze) ząbki w ta noc tak mocno nie meczyly - oby tak dalej, mam do WAs pytanie bo na forum pojawil sie watek o butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies - wiecie o co chodzi w tym wątku ze tak dziewczyny ta butelke zachwalają??? kazda z nich pisze swojego pierwszego ewentualnie drugiego posta i akurat o tej butli -wiem wiem glupie pytanie zadalam ale tak jakos dziwi mnie ten wątek
                            hej Ja dopiero teraz wstała Ola, jak Twoja Zosia śpi jeszcze. Nam też noc przespała tylko zamiast w swoim łóżu to z nami niestety. A tak ładnie już sama spała.
                            Miałam dziś jechać by kupić sobie coś na świeta do ubrania, ale takiego leniwca mam i pogoda taka zimowa, że chyba nie pojadę

                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            Też się nad tym zastanawiałam o co chodzi z tą butelką, wygląda tak jakby były jakies testy, ale opinie tutaj?? Dziwne...
                            Ja też się nad tym głowiłam o co chodzi z butelką, bo szał ciał był normalnie wczoraj

                            A ja trochę mniej byłam bo miałam przeprawę. Jednocześnie zajmowałam się córcią i kuzynem, tylko kilka miesięcy straszym od Oli, uczącym się chodzić. I powiem, że takie maluchy razy dwa to jednak wyzwanie. Ola przyzwyczajona, że mam tylko dla niej, a tu nagle na rękach ma inne dziecię. Cały czas siedziała naburmuszona strasznie. A kuzynek chodzić już prawie, więc trzeba go było bardzo pilnować jak po meblach sie wspina, a Ola w tym czasie raczkowała w druga stronę...WNIOSEK- dzieci rok po roku dla mnie? O NIE! Nie dam się w to wrobić

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              hej Ja dopiero teraz wstała Ola, jak Twoja Zosia śpi jeszcze. Nam też noc przespała tylko zamiast w swoim łóżu to z nami niestety. A tak ładnie już sama spała.
                              Miałam dziś jechać by kupić sobie coś na świeta do ubrania, ale takiego leniwca mam i pogoda taka zimowa, że chyba nie pojadę
                              u nas wczoraj bylo nad ranm spane w trojke bo zęby - dziś cala nocka u siebie na szczescie

                              nie dziwie sie ze nie masz ochoty nigdzie wychodzic - ja jak slysze ten wiatr t tez nie bardzo chce mi sie przekraczac prog domku ;/

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              Ja też się nad tym głowiłam o co chodzi z butelką, bo szał ciał był normalnie wczoraj
                              zobaczymy czy dzis beda tez jakies opinie i moze rozwikla nam sie zagadka o co chodzi z tym wątkiem

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              A ja trochę mniej byłam bo miałam przeprawę. Jednocześnie zajmowałam się córcią i kuzynem, tylko kilka miesięcy straszym od Oli, uczącym się chodzić. I powiem, że takie maluchy razy dwa to jednak wyzwanie. Ola przyzwyczajona, że mam tylko dla niej, a tu nagle na rękach ma inne dziecię. Cały czas siedziała naburmuszona strasznie. A kuzynek chodzić już prawie, więc trzeba go było bardzo pilnować jak po meblach sie wspina, a Ola w tym czasie raczkowała w druga stronę...WNIOSEK- dzieci rok po roku dla mnie? O NIE! Nie dam się w to wrobić
                              nio ja też jakos dzieci rok po roku sobie nie wyobrazam - niekiedy mam u siebie Gabii core siostry roznica pól roku jest miedzy nia a Zosia - i jak zostaje sama z nimi to jest istnt amargedon

                              jjmkaz tym cytowanim biblii to super pomysł

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Sherlock Holmes by nam się przydał. A teraz jaka cisza, po wczorajszej burzy na forum Przepraszam za skojarzenia, ale te powitania forumowe zawsze mi sie kojarzą trochę z powitaniami z grupy AA. Kiedyś w ramach zaliczenia ćwiczeń z zajęć terapeutycznych byłam na spotkaniu AA i tam właśnie my studentki też się włączyłyśmy i za każdym razem było: "Witam... jestem patrycja...." a wszyscy chórem: "witaj Patrycjo", Potem: "Jestem kasia", "witaj kasiu" i tak całą wieczność, aż wszyscy ze wszystkimi się przywitali- z pół spotkania to trwało więc jjmka nie będzie musiała do bibli sięgać, bo zanim wszytskich przywita toż to do lata zejdzie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X