Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dodatkowa praca dla młodych mam :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dodatkowa praca dla młodych mam :)

    Witam młode mamy i nie tylko! Jeśli szukacie dodatkowego dochodu to zapraszam do Betterware.
    Wykorzystajcie szansę i zarabiajcie na sprzedaży produktów ułatwiających codzienne życie tak jak ja Jestem mamą na urlopie wychowawczym,jak wiadomo dodatkowe pieniążki zawsze się przydadzą. Po zapoznaniu się z ofertą firmy Betterware postanowłam się zapisać,chociaż na początku podchodziłam do tego nieufnie... Dziś już wiem,że zupełnie niepotrzebnie,bo produkty Betterware są ciekawe i dość łatwo można zainteresować bogatą ofertą nowe klientki. Firma działa podobnie jak Avon,Oriflame czy Fm, jednak oferta jest zupełnie inna i co najważniejsze nie ma aż tylu przedstawicielek
    A teraz krótko o firmie i korzyściach:
    Betterware to angielska firma z ponad 80 letnim doświadczeniem. W Polsce obecna od kilku lat. Oferuje szeroką gamę produktów do: kuchni, sprzątania, garderoby, pielęgnacji ciała, domu i ogrodu a od niedawna również kosmetyki z morza martwego Blue Nature, kawę czy też sok zdrowotny z Acai.

    Zasady i korzyści:

    -zarabiasz na każdym produkcie 23%

    -masz odroczony termin płatności-14 dni

    -jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start

    - brak limitów i wymogów, kupujesz ile chcesz i kiedy co chcesz,nie musisz zamawiać co katalog

    -możesz uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach (również on-line)

    - nielimitowany czas pracy i zarobki

    -masz gwarancję jakości-czyli możliwość zwrotu produktu,jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań

    - co miesiąc nowy katalog, a w nim dużo nowości i produktów w promocji

    - brak konkurencji! - jedyna firma w Polsce, która ma tak duży asortyment w jednym katalogu,

    -przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15%

    -jednorazowe wpisowe wynosi tylko 9,90zł (doliczane do pierwszego zamówienia)

    -nic nie ryzykujesz-możesz dużo zyskać,wszystko zależy od Twojego zaangażowania
    Oferuję ze swojej strony wszelką pomoc i po rejestracji wysyłam darmowe katalogi oraz inne materiały!
    Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana ofertą lub ma pytania proszę śmiało pisać! Chętnie pomogę!!!

    e-mail: marta.jakubowska86@wp.pl

    GG 8190411

    Na tej stronie można zobaczyć katalog luty 2012
    http://issuu.com/andrzejwiderski/doc...ware_luty_2012

    POLECAM!!!
  •    
       

    #2
    Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

    Witam serdecznie
    Jestem mamą dwóch dziewczynek Starsza ma 6 lat a młodsza 3. Niestety nie mam możliwości pójść do normalnej pracy więc pewnego dnia zgłosiłam się do Avonu. I od tego się wszystko zaczęło. W tej chwili jestem Liderem zespołu i szczerze mówiąc nie musiałam długo czekać żeby trafić na to stanowisko. Niektórzy pewnie pomyślą co może mi dać taka firma ale powiem Wam szczerze że oprócz kasy bardzo wiele zyskałam. Gdyby nie Avon pewnie nie odważyłabym się nawet dzisiaj tutaj pisać zyskałam mnóstwo pewności siebie nauczyłam się jak pomagać innym dążyć do celu. Jeśli macie ochotę porozmawiać o tym sposobie zarobku to zapraszam. Pozdrawiam Was
    Magda
    e-mail madziorek006@interia.pl
    nr gg 13743996

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

      Jak wygląda umowa w Avonie? Czy możliwe jest rozliczenie PIT 2012 Program, którego do tej pory używałam miał opcję odliczania PIT z pracy na zlecenie… no bo chyba w Avonie jest umowa na zlecenie, prawda?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

        Proponuję współpracę z firmą Mariza, która w swojej ofercie posiada oprócz kosmetyków kolorowych również kosmetyki białe – kremy do twarzy, balsamy, żele, toniki, płyny do kąpieli, kosmetyki dla mężczyzn w bardzo atrakcyjnych cenach od 4 do 40 złotych. Mariza to kosmetyki na każdą kieszeo (tu każdy może sobie pozwolid bo to wydatek rzędu kilku złotych),
        Tutaj każdy sam decyduje czy chce zająć się sprzedażą czy też pracować w domu przed komputerem i zająć się rozbudową sieci .
        Zadaniem naszym jest koordynacja sieci czyli pozyskiwanie klientów współpracowników , pracujemy przez internet , otrzymujemy materiały i szkolenia online jak sie tym zajmowac , wszystko krok po kroku ( działamy wspólnie , pomagamy, mamy szkolenia online ).
        Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza:
         rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego,
         rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł,
         możliwość otrzymania dodatkowych bonusów do 17%,
         możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez naszą firmę,
        atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jaki i nagrody jednorazowe,
         bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł),
         brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania,
         możliwość korzystanie ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych,
         możliwość uczestnictwa w konkursach promocyjnych i motywacyjnych z atrakcyjnymi nagrodamim.in. w formie wyjazdów szkoleniowych i wycieczek,
         możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny.
        zarejestruj sie
        http://www.strefamariza.pl/?m=partne...Sponsor=015685
        Pozdrawiam , Aga

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

          Dodatkową pracę można tez znaleźć w takich serwisach jak ten. Fajne, bo lokalne, a nie ogólnopolskie.
          Wydaje mi się tylko, że warto umieszczając ogłoszenie coś o sobie napisać, a nie tylko "szukam pracy, mam 30 lat".

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

            Ja zauważyłam, że sporo jest teraz prac zdalnych takich jak administrowanie stron, pisanie artykułów. Oprócz tego w cenie jest rękodzieło. Więc jeżeli tylko młoda mama jest w stanie zająć się czymś innym niż sprzątanie i opieka nad dzieckiem to warto pomyśleć nad takimi ofertami

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

              Naturalnie - fajny sposób zarobku ale jest jeden mankament - za dużo osób w ten sposób zarabia więc trudno znaleźć nabywców






              ______________
              Jaka antykoncepcja bez recepty jest najbezpieczniejsza?
              Last edited by Alfman; 01-10-2013, 21:43.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                Zgadzam się. Ja kiedyś próbowałam swoich sił w tworzeniu biżuterii ale rynek jest tym strasznie przepełniony i zbrakło mi chęci Postanowiłam poszukać dla siebie jakiejś innej oferty pracy. Obecnie pracuję przy komputerze, w domu i bardzo sobie tę pracę chwalę.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                  Ja jestem mamą dwójki małych dzieci, siedzę w domu i dorabiam sobie jako konsultantka FM Group i Mariza, kto nie spróbuje ten się nie przekona, że warto, kilka stówek w miesiącu drogą nie chodzi Avon czy Oriflame są wszędzie, a moje firmy na szczęście jeszcze nie Mam swoje strony na fb, można zajrzeć, poczytać i skontaktować się ze mną, pamiętajcie, że pieniądze same do nas nie przyjdą, trzeba troszkę się o nie postarać

                  https://www.facebook.com/pages/Mariz...153798?fref=ts

                  https://www.facebook.com/zostankonsultantkafm
                  Last edited by justatoja; 28-09-2013, 23:12.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                    Ja swoją prace również znalazłam przez internet Na tej stronie: praca Leszno portal - znajduje się tam naprawdę wiele ofert z Leszna i okolicznych miejscowości.
                    Z pracą jest obecnie bardzo ciężko tak więc warto szukać jej wszelkimi sposobami - moim zdaniem internet jest jednym z najlepszych.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                      jest mnóstwo ofert pracy na internecie ale równie dużo chętnych do owej pracy, ciężko znaleźć cos odpowiedniego dla siebie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                        A ja szyję na maszynie w wolnym czasie dla siebie i najbliższych, nie ma na tym milionów ale zawsze coś.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                          Napisane przez aniamm Pokaż wiadomość
                          A ja szyję na maszynie w wolnym czasie dla siebie i najbliższych, nie ma na tym milionów ale zawsze coś.
                          robisz to co lubisz i coś sobie dorobisz I na miejscu Zawsze to coś

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                            Myślę, że najważniejsze jest, żeby właśnie robić to, co się lubi
                            A jak to daje zysk, to tym lepiej.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dodatkowa praca dla młodych mam

                              no tak tylko ne zawsze mozna robic to co sie lubi odnosnie pracy dodatkowej mozesz zobaczyc http://warszawalokalnie.pl/praca/dam-prace/dorywcza tu jest sporo ofert pracy dodatkowej.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X