Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Małżeństwa homoseksualne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Małżeństwa homoseksualne

    W sobotę, 20 lutego ponad pięć tysięcy osób manifestowało w Lizbonie przeciwko legalizacji małżeństw homoseksualnych, zaakceptowany przez portugalski parlament 2 tygodnie temu. Parlament Portugalii przyjął ustawę ws. legalizacji małżeństw homoseksualnych, ale bez prawa do adopcji dzieci.
    Na manifestacji nie zabrakło też małej grupki kontrdemonstrantów, skandujących "zawiść jest grzechem".

    Czy jesteście za legalizacją małżeństw homoseksualnych? Czy zgadzacie się na to, aby takie "małżeństaw" posiadały potomstwno np. na drodze adpocji?
  •    
       

    #2
    Odp: Małżeństwa homoseksualne

    legalizacja zwiazku jak najbardziej TAK. adopcja zdecydowanie NIE.

    jak ktos powiedzial "milosc - kochaja sie bo jest to dla nich naturalne,
    wiaza sie, bo dla kazdego naturalna jest potrzeba stabilizacji,
    dzieci(=adopcja) natura im tego odmowila nie przeciwstawiajmy sie jej "

    Skomentuj


      #3
      Odp: Małżeństwa homoseksualne

      Pieczulka podpisuję się pod Twym postem


      Skomentuj


        #4
        Odp: Małżeństwa homoseksualne

        uważam, że to słabe, bo geje zawsze się zdradzają, u nich to normalne, znam sporo gejów. po co legalizować związek jak i tak nie będą sobie wierni ?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Małżeństwa homoseksualne

          jeśli chcą zalegalizować związek to nie mam nic przeciwko. Pary hetero też się zdradzają, rozwodzą itp. Nie ma chyba reguły

          Skomentuj


            #6
            Odp: Małżeństwa homoseksualne

            jestem przeciwna temu aby takie małżeństwa mogły posiadać dzieci jest to dla mnie absurd i jestem temu przeciwna.
            NIe powinni psuć psychiki dziecku!!!!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Małżeństwa homoseksualne

              Oczywiście, że jestem na tak.
              Nie lubię, jak jedna grupa jest uprzywilejowana względem drugiej i cieszy mnie legalizacja związków w tylu stanach USA, to naprawdę wielki krok i sukces.
              Nie znam nikogo homoseksualnego, a szkoda, bo sądzę, że dyskusje byłyby szalenie interesujące.
              I tak samo jestem za adopcją, dlaczego mamy im odbierać chęć posiadania dzieci, tylko dlatego, że kochają 'nieco inaczej'? Przecież dziecko samo poznaje świat i uczy się w ten sposób, że nie wszyscy są tacy sami, że są rodziny z dwiema mamami i dwoma ojcami i z mamą i tatą. To nie znaczy, że dziecko będzie gorsze i miało spaczony światopogląd.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Małżeństwa homoseksualne

                dziecko wychowując się w rodzinie wzroce bierze od rodziców i w tym przypadku byłoby tak samo. rodzice daja dziecku przykąłd od małego dzieci często powielają to. Nie jestem za posiadaniem dzieci przez pary jednej płci ale każdy ma własne zdanie. Mam kuzyna który jest gejem i mimo to nie chciałabym aby wychowywał dziecko

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Małżeństwa homoseksualne

                  Ja też nie jestem za tym by pary homoseksualne miały dzieci, jeśli ktoś decyduje się na taką orientację to powinin liczyć się z tym że nie będzie dzieci.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Małżeństwa homoseksualne

                    Również jestem przeciwna, chcą to niech robią sobie co chcą, ale sami w swoich czterech ścianach. A od dzieci to jak najdalej, robi się im w ten sposób krzywdę.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Małżeństwa homoseksualne

                      Nigdy nie byłam za legalizacją związków homoseksualnych. Posiadanie przez nich dzieci byłoby najgorszym co może się wydarzyć- dla dzieci i dla innych pełnych rodzin. A dzieci cierpiałyby najbardziej.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Małżeństwa homoseksualne

                        Ja jestem za legalizacją związków jak najbardziej. To sprawa miedzy dwojgiem dorosłych osób, nikogo nie krzywdzą, a jak się kochają dlaczego nie mogę się pobrać?

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X