Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakaz palenia w miejscach publicznych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

    Tak, palono wszędzie jednak dużej ilości ludzi to przeszkadzało jednak co mieli zrobić jak od górnie nie było takiego zakazu nikt by sie jednej osoby nie posłuchał albo co gorsza wyśmiał. A tu zakaz jest i palacz musi się dostosować w końcu to on zatruwa środowisko.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

      Jeśli o mnie chodzi to ten zakaz to najlepsze co mogli wprowadzić. Nie palę i nie znoszę zapachu dymu.
      Owszem nie było zakazu i palono wszędzie, jednak skoro zakaz wprowadzili to chyba jednak komuś przeszkadzało. Najgorsze to jak w pksie palono i wtedy to już zupełnie byłaś zmuszona do wdychania.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

        W restauracjach jest już spokój, ale na przykład na przystankach autobusowych dalej wszyscy kopcą jak lokomotywy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

          Napisane przez pyskata Pokaż wiadomość
          W restauracjach jest już spokój, ale na przykład na przystankach autobusowych dalej wszyscy kopcą jak lokomotywy.
          Chyba zależy też od miejscowości. Gdy jestem z dzieckiem, a ktoś tak pali to po prostu zwracam uwagę. Na szczęście wielu zna przepisy i jeżeli już palą to palą poza obrębem przystanka.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

            Dla mnie super!
            Dym papierosowy jest okropny i niesamowicie przesiąka nim wszystko.
            Zakazy obowiązują w innych krajach i problemu nie ma. Jak ktoś chce zapalić, wychodzi na zewnątrz.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

              Do palenia na dworze powinny byc wyznaczone miejsca. Sama kiedyś paliłam a teraz gdy nie palę niesamowicie wnerwia mnie to,gdy idę z dzieckiem a ktoś przechodzi obok mnie z petem w ustach i mi dmucha. Co jakąś odległość powinna być postawiona buda gdzie mozna sobie palić do woli

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                Świetnie, że jest zakaz. Nie lubię dymu i nie palę. Smierdzi to tylko i przeszkadza. Jeszcze karać palczy za wyrzucanie petów byle gdzie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                  Napisane przez poleczka87 Pokaż wiadomość
                  Świetnie, że jest zakaz. Nie lubię dymu i nie palę. Smierdzi to tylko i przeszkadza. Jeszcze karać palczy za wyrzucanie petów byle gdzie!
                  Teoretycznie nawet można, chyba jest mandat 50 zł za zaśmiecanie. Pytanie tylko kto to sprawdza? Straż miejska to zajmuje się tylko fotoradarami do niedawna, bo to bardziej się opłacało.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                    Mnie dym papierosowy bardzo drażni. Uważam, że taki zakaz jest słuszny. Ale powiem szczerze: ja nie mam odwagi zwracać uwagi ludziom palącym w miejscach publicznych.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                      Ja mam wrażenie, że tym zakazem się tak naprawdę prawie nikt nie przejmuje. Pamiętam, jak ładnych kilka lat temu, na studiach n egzaminie ustnym nawet profesor mnie egzaminował z papierochem w ustach (na Uniwersytecie Śląskim taka kulturka panuje), choć zakaz palenia obowiązywał w całym budynku.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                        Mi podoba się to,że nie można palić gdzie popadnie. Pamiętam, jak kiedyś wychodziłam na imprezę to wracałam cała śmierdząca papierosami, a ja nie paliłam.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                          W większości klubów są chyba teraz oddzielne strefy dla palących i niepalących. Co nie zmienia faktu, że przebijając się do strefy dla niepalących i tak się trochę tym dymem nasiąknie.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                            Najgorzej, gdymasz znajomych palaczy. Chcesz się z nimi spotkać, ale nie masz ochoty siedzieć w zadymionym klubie. I jak tu wypracować kompromis?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                              Ja jestem za zakazem palenia w miejscach publicznych. Denerwuje mnie jak idę gdzieś z dziećmi i stojąc np na przystanku stoi obok mnie ktoś i pali, jak chce się truć to niech to robi ale niech nie truje innych

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zakaz palenia w miejscach publicznych

                                Sama nigdy nie paliłam i dym naprawdę jest denerwujący. Mi więc to odpowiada, ale rozumiejąc osoby palące, można im zaproponować odrębne pomieszczenia. Na przystankach zdecydowanie palić nie powinni. Najbardziej jednak denerwują mnie osoby, które wyprzedzają mnie idącą z wózkiem, a sami są w trakcie palenia. Najgorzej, jeśli nie mogę ani się zatrzymać, żeby przeczekać albo wyprzedzenie jest niemożiwe, bo to np. na zatłoczonym przejściu dla pieszych. Muszę wtedy to wdychać, ale najgorzej, że Mała też. Chcesz zapalić, zatrzymaj się, a nie zmuszaj kogoś by spacerował z Twoim dymem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X