Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

U kosmetyczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U kosmetyczki

    Dziewczyny jakie najbardziej zabiegi lubicie robić u kosmetyczki? co polecacie? ja ostatnio byłam na pedicurze taką fajną maszynką a nóżki mam jak nowe
    1.03.2009 9:55 FILIPEK
  •    
       

    #2
    ja chodzę rzadko,ale jak już sie wybiorę to na oczyszczanie twarzy
    tak raz na pół rok

    Skomentuj


      #3
      Ja tez na oczyszczanie zawsze chodzilam ale ostatnio nie mam jakos czasu.Poza tym latem obowiazkowo pielegnacja stopek

      Skomentuj


        #4
        No ja tam lubie oczywscie robic sobie.. pazury przez cala ciaze nie robilam sobie akryli, bo przeszkadzal mi zapach.. a teraz nie moge sie doczekac. Oczywiscie dlugosc odpowiednia dla Mamy.. zeby Dzidzie nie pokaleczyc.
        A tak to lubie jeszcze parafinke na dlonie przy manicurze. Taka fajna skora potem gladziutka na dloniach

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #5
          Odp: U kosmetyczki

          Wstyd się przyznac, ale jakoś do kosmetyczki nie chadzam. Ostatnio, kilka lat temu robiłam zabieg mikrodermabrazji i efekt był taki sobie, może powinnam wykupć kilka zabiegów? Ale kto ma na to czas.

          Skomentuj


            #6
            Odp: U kosmetyczki

            Mikrodermabrazja wykonana jednorazowo jest jak zwykły peeling tylko trochę dokładniejszy. Żeby uzyskać lepszy efekt (poprawę wyglądu i stanu skóry) często wykonuje się ją w serii lub łączy z innymi zabiegami np. kwasami, mezoterapią czy sonoforezą. Ja bardzo lubię mikrodermabrazję, stosują ją jako metodę oczyszczania skóry (szczególnie z zaskórników otwartych).

            Skomentuj


              #7
              Odp: U kosmetyczki

              Ja mam zamiar usunąć sobie w końcu zmarszczki w Krakowie u Budicz. Koleżanki wyglądają pięknie po wizycie u niej. Myślę, że wybiorę się niedługo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: U kosmetyczki

                Ja lubię mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny i sonoforezę, zabiegi kwasami - bo po tego typu zabiegach widać efekt. Bardzo lubię też maskę algową (plastyczną) to chyba mój ulubiony rodzaj masek.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: U kosmetyczki

                  Bardzo fajnie się to prezentuje

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: U kosmetyczki

                    Czy ktoś miał może mikrodermabrazję?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: U kosmetyczki

                      Ja miałam i to wiele razy. Regularni chodzę w okresie jesieni oraz wiosny. Przetestowalam wiele zabiegow kosmetycznych, ale ten właśnie sprawia,że moja skora nabiera najlepszej świeżości. Poza tym mam skłonność do robienia się wągrów i pryszczy a zabieg sprawia,ze stają się one o wiele mniej widoczne .
                      Pamiętaj jednak,że zabieg ten nie jest polecany dla osób z aktywnym trądzikiem. Jeśli masz żywe , ropne krosty to wszystko może Ci się jeszcze bardziej zaognić.
                      Możesz sobie poczytać o tym na tej stronie:
                      http://www.laserdelux.pl/blog/kiedy-...dy-specjalisty

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: U kosmetyczki

                        Ostatnio byłam na domykaniu naczynek na twarzy. Nie znoszę tego zabiegu, boli jak cholera, jakby mi ktoś igiełki wbijał w twarz, ale mam sporo popękanych naczynek więc nic na to nie poradzę, żadne kremy na to nie pomogą, tylko laser.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: U kosmetyczki

                          A ja w okresie zimowych zawsze wybieram się na peeling chemiczny - teraz jest dobry okres, a na wiosnę cera będzie jak nowa

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X