Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koniec świata...prawda czy mit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

    Koniec świata każdy ma swój, dla każdego coś innego będzie oznaczało koniec świata. W teorie spiskowe o końcu świata nie wierzę i nigdy nie wierzyłam. Próba wzbudzenia sensacji i tyle

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

      tak dobrze powiedziane Też nawet z siostrami tak komentowałyśmy "koniec świata " bo te ostatnie informacje ze świata tak zmuszają do myślenia Co z tym światem się dzieje ludzie się zabijają nawzajem To było od zawsze ale teraz jest już to tak powszechne że strach myśleć co będzie nadal

      Skomentuj


        #33
        Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

        A ja uważam, że możliwe są dwa scenariusze końca świata.
        1 - wersja z umieraniem słońca i w efekcie końcem naszej planety, pozbawionej światła
        2 - chyba bardziej prawdopodobny to scenariusz, w którym koniec świata fundujemy sobie sami poprzez niszczenie ekosystemów i wyniszczające wojny z użyciem broni atomowej

        Skomentuj


          #34
          Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

          Ludzie niestety mają tendencję do wyniszczania samych siebie.
          Oczywiście mam na myśli wojny, ataki terrorystyczne czy inne morderstwa,
          ale przede wszystkim żywność i chemię sztucznie wytwarzaną. Konsumpcjonizm osiągnąc taką skalę, że niezależnie od naszej woli są produkowane wszelkie produkty z wyniszczającym nas składem. Od jedzenia począwszy po przedmioty codziennego użytku skończywszy.
          Niestety chemia jest we wszystkim..

          Skomentuj


            #35
            Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

            Świat - jak wszystko inne - kiedyś musi się skończyć. To naturalna kolej rzeczy. Żaden powód do dramatyzowania, bo żadne z nas tego najpewniej nie dożyje

            Skomentuj


              #36
              Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

              Ja nie wierzę w żadne wróżby o końcu świata. Uważam, że wróżbici to naciągacze. Świat miał się skończyć w 2000 roku i jakoś żyjemy

              Skomentuj


                #37
                Odp: Koniec świata...prawda czy mit?

                ile to już było tych końców świata? nie wierzę, bardzie wierzę w to ze sie sami wytrujemy bo niszczymy ziemię

                Skomentuj

                       
                Working...
                X