Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

żel pod prysznic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: żel pod prysznic

    Nivea ma znakomite żele,uwielbiam je są przyjemnedgyhvgytttcgtyyvv ccx. Dze rfy

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: żel pod prysznic

      Nivea ma super żele pięknie pachna i swietnie nawilżają skórę, jestem zadowolona i polecam

      Skomentuj


        #63
        Odp: żel pod prysznic

        Ja ostatnio odkryłam z kolei kosmetyki pod prysznic Le Petit Marseillais. Wypróbowałam już cztery różne zapachy i rodzaje i jestem zachwycona. Najbardziej podoba mi się kremowy żel pod prysznic malina i piwonia. Dlaczego? Za jego boski, malinowy zapach oraz podwójne działanie - odżywia i nawilża, a do tego cudnie pieni się i zostawia zapach nie tylko na skórze, ale i w łazience Ale pielęgnujący balsam do mycia intensywne odżywianie masło arganowe, wosk pszczeli i olejek różany oraz pielęgnujący krem do mycia intensywne nawilżanie masło shea i akacja też będą gościć w mojej łazience. Serdecznie polecam!

        Skomentuj


          #64
          Odp: żel pod prysznic

          Ja patrzę na to, żeby żel pod prysznic nie miał SLS. A niestety takich jest stosunkowo mało.

          Skomentuj


            #65
            Odp: żel pod prysznic

            Ja kupuję żel Biały Jeleń Łagodzenie. Jedyny, który nie ma SLS i nie kosztuje majątku.

            Skomentuj


              #66
              Odp: żel pod prysznic

              A jak często robisz peeling? Bo chyba dwa razy w tygodniu maksymalnie można to robić.

              Skomentuj


                #67
                Odp: żel pod prysznic

                Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                A jak często robisz peeling? Bo chyba dwa razy w tygodniu maksymalnie można to robić.
                Ja robię nawet raz w tygodniu i zdecydowanie wystarcza. A co do żeli pod prysznic to ostatnio polubiłam te balsamy pod prysznic, nie muszę potem kremować skóry, bo mam dość suchą i tak to zawsze musiałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: żel pod prysznic

                  Dziewczyny, słyszałyście o nowej linii kosmetyków Le Petit Marseillais? Nowa morska linia czterech produktów pielęgnacyjnych pod prysznic i do ciała jest świetna według mnie.

                  Pielęgnujący krem do mycia NAWILŻANIE algami morskimi i białą glinką nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze, doskonale rozprowadza się, lekko się pieni i bez trudu się spłukuje. Pozostawia skórę nawilżoną, zrewitalizowaną i odświeżoną. Ma słodko – orzeźwiający zapach, który kojarzy mi się ze skórą pachnącą plażą. To mieszanina zapachu morskiej wody i piasku.

                  Balsam do ciała ODŻYWIANIE do bardzo suchej skóry z algami morskimi i oligoelementami zapakowany został w wygodną, miękką tubę, która bez trudu mieści się w kosmetyczce. Ma lekką konsystencję, łatwo rozprowadza się po skórze, której nadaje delikatny, słodko-słony zapach. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Skóra po nim jest nawilżona i odżywiona. Idealnie sprawdza się w okresie zimowym kiedy skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, bo jest przesuszona i zniszczona.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: żel pod prysznic

                    Ja uwielbiam z tołpy nawilżający

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: żel pod prysznic

                      Spoko działa również żel do kąpieli 7 ziół, od Hildegard Braukmann. Kawał solidnego, jakościowego kosmetyku, który robi naprawdę fajną różnicę. Pewnie, że cera wymaga systematyczności, ale bez jakościowych kosmetyków trudno oczekiwać naprawdę pozytywnej zmiany w stanie cery. Mnie się udało uzyskać całkiem fajny efekt.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: żel pod prysznic

                        Tak naprawdę, to wszystkie żele pod prysznic czy płyny do kąpieli są dobre Przynajmniej ja nie mam z tym żadnego problemu. Zawsze kupuję ten żel, który jest na promocji i oczywiście zwracam uwagę na zapach Najbardziej lubię te owocowe, słodkie zapachy

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: żel pod prysznic

                          Po którym macie najbardziej nawilżoną skórę?

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X