Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

    W tym roku zamawiam dla dzieciaków kalendarze z ich fotkami, u każdego w pokoju taki zawiśnie. Zamówiłam http://www.colorland.pl/fotokalendarz i wkleiłam fotki w bardzo prostej aplikacji, na dniach mi przyjdzie także sie pochwalę. Mam nadzieje ze wreszcie nie zapomną o ważnych datach

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      A ja bbardzo polecam drewniane zabawki z Lidla, w tamtym roku mocno się obkupiliśmy i w tym roku od czwartku też widzę że mają być. Polecam pociąg, synek bawi się już nim prawie rok
      Deweniane zabawki są bardzo fajne, mocne solidne i mają swój urok. Mi takie zabawki przypominają moje dzieciństwo i moze dla tego zawsze wolę wybrać drewniane od plastikowych

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

        tak też bardzo lubię drewniane choć widać też na nich zniszczenia. mamy kilka rzeeczy i widzę że czasem farba odpryskuje albo po prostu są wgniecenia bo drwno jest dosyć miękkie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

          ja tam zwykle kupuję praktyczne prezenty. niestety, jest to trochę pójdzie po ekonomicznym rozwiązaniu, ale dzieci nigdy nie narzekały, więc w sumie... a zwykle kupuje im ubrania lub buty - te koniecznie porządnych marek. dlatego też nie pluję sobie w brodę, że nie kupiłam im kolejnej sterty zabawek, którymi się za wiele nie pobawią, lecz właśnie jakiś porządny ciuszek czy but jeżeli chodzi o sklepy, to polecam szczególnie Krasnala w Bydgoszczy - duży wybór i markowe butki, a jak korzystamy ze sklepu online to szybka dostawa, zero problemu z reklamacją i butki dostarczane pod same drzwi

          Skomentuj


            #50
            Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

            Ja też myślę, że praktyczne prezenty nie są złe, szczególnie jeśli dzieci mają jakieś hobby i tego one dotyczą. Mu np. obiecaliśmy naszym synom (6 i 5 lat), że w tym roku na ferie zimowe pojedziemy na narty. Chłopaki będą się dopiero uczyć jeździć i pomyśleliśmy z mężem, że dobrym pomysłem na prezent pod choinkę będzie coś związanego z nartami. Kupiliśmy im kaski narciarskie, takie z https://www.limango-outlet.pl/dziecko. Chcę, żeby się ucieszyli z prezentu, ale też żeby nauczyli się, że to nie jest tak, że stać nas na wszystkie ich zachcianki od ręki. Będziemy im stopniowo dokupować sprzęt, jeśli w ogóle polubią narty. I może właśnie w ramach prezentów

            Skomentuj


              #51
              Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

              Moim zdaniem zabawki też mogą być dobrym pomysłem. Trzeba tylko wybrać coś, co będzie ciekawe dla dziecka i co może zająć malucha na więcej niż 5 czy 10 minut (chociaż z tym to różnie bywa, nawet w przypadku super nowoczesnych zabawek). Ja w tym roku mam trudne zadanie zakupu prezentu dla siostrzenicy, która jest w wieku przedszkolnym. Nie orientowałam się co wybrać spośród tych wszystkich rzeczy, które widziałam w sklepach. Ale podczas poszukiwań inna mama podpowiedziała mi pomysł - lalki bobasy. Znalazłam takie http://neneko.pl/lalki-bobasy-c157 i wyglądają ciekawie. Dowiedziałam się, że dziewczynki bardzo lubią bawić się w dom i w "mamę", a taka zabawka może nauczyć je też opieki nad dzieckiem, co może sprawdzić się w przypadku młodszego rodzeństwa. A moja siostra właśnie spodziewa się kolejnego dziecka i trochę boi się o zachowanie córki. Czytałam, że podobno takie zabawy lalkami mogą rozwijać wrażliwość oraz relacje społeczne. Dziewczynka staje się odpowiedzialna za swoją ukochaną lalę, musi się nią opiekować i troszczyć się o nią. W dodatku potem można wymyślić jakieś kreatywne zabawy, podczas których dziecko będzie naśladowało zachowania zaobserwowane u dorosłych. Wydaje mi się, że to dobry pomysł dla dziewczynki, która takiego prezentu jeszcze nie dostała. Z pewnością będzie to dla niej coś nowego. Mam nadzieję, że lalka spodoba jej się tak samo, jak podoba się dorosłym

              Skomentuj


                #52
                Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                Byłam wczoraj w lidlu, ale niestety nie widzilam tego drewnianego pociagu, a szkoda, bo chcialam kupic synkowi. Kupilam jedynie domino dla coreczki znajomych, bo moj jest jeszcze za maly na takie zabawki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                  W tym roku kupiłam mojemu synkowi nową Fifę 17 na PlayStation. Myślę, że się ucieszy!

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                    Ja w tym roku postawiłam na praktyczne prezenty, dla starszaka kupiłam https://zaira.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/9

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                      Na szczęście synek nie ma jeszcze jakiś specjalnych zachcianek. Powiedział, że woli mieć niespodziankę od Mikołaja. Ja się cieszę, bo kupię co uważam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                        Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                        Na szczęście synek nie ma jeszcze jakiś specjalnych zachcianek. Powiedział, że woli mieć niespodziankę od Mikołaja. Ja się cieszę, bo kupię co uważam
                        U nas też specjalnych życzeń nie ma. Synek jeszcze za mały, a córeczka cieszy się z wszystkich prezentów. Wiem ze podobała jej sie szkatułka którą w zeszłym roku dostała jej kuzynka, więc ona w tym roku też podobną dostanie

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                          Zależy w jakim wieku jest dziecko. Ogólnie dzieci powyżej lat 6 bardzo lubią nowinki technologiczne więc może zajrzyj sobie np do RTV Euro AGD tam mają tam różne rzeczy dla dzieci może udałoby Ci się coś ciekawego znaleźć dla swojej pociechy

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                            Też szukam pomysłu na prezent dla mojej córki. NA Mikołaja jakiś drobny prezent już dla niej mamy, ale zastanawiamy się co kupić na gwiazdkę. Znalazłam świeży poradnik na ten temat, więc podrzucam, bo może ktoś jeszcze skorzysta: https://mamatatadziecko.wordpress.co...-dla-dwulatka/

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                              Dobrym pomysłem na prezent może być też jakaś gra – program komputerowy z serii Akademia Umysłu (http://www.akademia-umyslu.pl). Akademia Umysłu oferuje programy edukacyjne dla całej rodziny, w tym dla dorosłych. Dotychczas ukazały się dwie edycje Akademii Umysłu, które są równorzędne pod względem trudności. Nie jest ważne, od której części użytkownik rozpocznie swój trening. Warto sięgnąć nie tylko po jeden, lecz kilka programów, gdyż najlepsze efekty osiąga się podczas treningu wszystkich obszarów umysłu. W całej serii dostępne są więc programy, które kładą nacisk na poszczególne aspekty – pamięć, koncentrację oraz szybkie czytanie.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                                Ja stawiam na gry planszowe, rozwijają one wyobraźnię dziecka i wspólne granie jest fajną formą spędzania razem wolnego czasu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X