Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moje hobby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: moje hobby

    Tak, dobrze jest poszerzać swoją wiedzę przez całe życie.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: moje hobby

      Witam, ja mieszkam w malej miejscowosci gdzie o rozrywki ciezko, ale ostatnio u nas zaczely sie zajecia zumby no i przepadlam.Jak narazie nie opuscilam ani jednych zajec bo tak strasznie mnie to wciagnelo

      Skomentuj


        #93
        Odp: moje hobby

        Ja piszę wiersze napisałem już ponad 1000 wydałem 2 tomy mógłbym wydać więcej ale to kosztuje ,pisze bo coś mnie do tego pcha to chleb codzienny w dziale Najpiękniejsze wiersze miłosne na Kafeterii wstawiłem ich próbkę 5 stron gdzie wszystkich zapraszam pisze z każdego tematu tu są same wiersze o miłości mam wiele innych zainteresowań które nie sposób tu wymieniać jest ich dużo jeżeli ktoś chce coś ode mnie się dowiedzieć podaję mail tatus505@wp.pl
        Dum spiro spero-dopóki oddycham nie tracę nadziei

        Skomentuj


          #94
          Odp: moje hobby

          Dzięki za info ! Jak bedę miała czas to zerknę.

          Jeśli chodzi o mnie to lubię sobie raz na jakis czas pograć w jakąś dobrą grę internetową. Preferuję strategie, czyli gry, w których trzeba trochę pomyśleć. Fajną grą są odlotowe wieżowce:
          http://www.valhalla.pl/gry-przeglada...goria/koparki/

          Na tej stronie można sobie w to pograć za free.

          Skomentuj


            #95
            Odp: moje hobby

            Dzisiaj właśnie pierwszy dzień idę na kurs malarstwa.

            Skomentuj


              #96
              Odp: moje hobby

              A wędkować lubicie? Bo ja uwielbiam! jeszcze tylko muszę sobie tutaj kupić odpowiednie ubrania

              Skomentuj


                #97
                Odp: moje hobby

                Ja sporo czytam te pozycje http://www.taniaksiazka.pl/autor/dmitry-glukhovsky/ są bardzo dobre. Lubię też książki naukowe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: moje hobby

                  Moje hobby to góry. Staram się jeździć tam tak często jak to tylko możliwe. Myślę już o nadchodzących feriach i zastanawiam się, czy dobrym wyborem będzie Apartament Rusakówka http://krajowy.biz/firma,apartamentrusakowkapl, znajdujący się w Kościelisku, blisko szczytu Gubałówki. Jak sądzicie? Może ktoś z Was już tam był?

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: moje hobby

                    Książka, muzyka, teledyski, gotowanie i robótki ręczne Najczęściej odpalam stronkę http://www.electronicbeats.pl/ i przy niej coś tam sobie dziubie. Teraz biorę się za robienie ozdób świątecznych i bombek a z muzyką w tle jest to o wiele przyjemniejsze

                    Skomentuj


                      Odp: moje hobby

                      Uwielbiam robić ozdoby do włosów dla dziewczynek. Przygodę ze spineczkami zaczęłam gdy moja córeczka była malusia i zamierzam ją kontynuować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: moje hobby

                        Ja lubię fotografować i odkrywać po całej Polsce miejsca z duszą, ale niekoniecznie takie oklepane. Ostatnio fajne zdjęcia udało mi się zrobić np. tu. Piękne miejsce jesienią

                        Skomentuj


                          Odp: moje hobby

                          Napisane przez poleczka87 Pokaż wiadomość
                          Ja lubię fotografować i odkrywać po całej Polsce miejsca z duszą, ale niekoniecznie takie oklepane. Ostatnio fajne zdjęcia udało mi się zrobić np. tu. Piękne miejsce jesienią
                          Fotografowanie to piękne hobby. Można dzieki temu uwiecznić na zdjęciach piękne chwile i widoki

                          Skomentuj


                            Odp: moje hobby

                            mma :d serio! Poza tym uwielbiam taniec brzucha!

                            Skomentuj


                              Odp: moje hobby

                              Pożyczyłam maszynę do szycia od mamy i zamierzam teraz się nauczyć szyć

                              Skomentuj


                                Odp: moje hobby

                                Według mnie studia nie są złą opcją w dzisiejszych czasach ale teraz taka pora nastała że praktycznie wszyscy robią studia i kończą te uczelnie, jak nie jedne to drugie. Osobiście polecam także rozwijać własne umiejętności, nauczyć się dobrze przynajmniej jednego języka obcego, ostatnio w Empik School widziałem kursy i korepetycje języków obcych ale także egzaminy TOEFL takie certyfikaty dla dorosłych mogą kiedyś pomóc w znalezieniu lepszej pracy !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X