Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bucikowy zawrót głowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bucikowy zawrót głowy

    Na jesień i wiosnę zawsze jest powtarzający się problem butów. Dobór, model no i te ceny. :/ Już nie raz okazało się, że to co modne jest dobre zatem zakładam wątek obuwniczy i zachęcam do dzielenia się własnymi doświadczeniami odnośnie różnych bucików. Na dzień dobry - buty jesień, zima. Jak wybieracie, na co zwracać uwagę?
  •    
       

    #2
    Odp: Bucikowy zawrót głowy

    Przede wszystkim na jakość, wykonanie, wysokość buta i czym jest ocieplony w środku. Najważniejsze żeby dziecku było ciepło i wygodnie, reszta mało ważna.
    [

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bucikowy zawrót głowy

      Jakość ,wykonanie i czym ocieplony to wszystko składa sie na cenę, niestety Wszyscy wiemy ,że teraz droższe ubrania sa dla dzieci niż dorosłych Na odzieży mozna jeszce jakoś zaoszczedzić ale na bucikach niestety nie. Odpowiednio dobrany bucik kształtuje odpowiednio stópke naszych dzieci Jest wiele znanych wyreklamowanych dobrych marek Jedni kupują inni nie, ze względu na wysoką cenę Ja odmawiam sobie przyjemności i wole dziecku zapewnić pewny komfort który bedzie miał odbicie w przyszłośći. Geox ,bartek, ecco ,emel,crocsy, nike ,memo,te marki znajdziemy we wszystkich większych galeriach Warto się rozejrzeć przymierzyć i dopiero zastanowić sie nad ceną Co ważniejsze zdrowo i komfortowo i wygodnie dla naszego dziecka czy markowe kozaki quazi lasockiego barudy wojas dla nas? A zeby nie narzekać i nie chodzić i nie szukać tych wszystkich sklepów można mieć je w jednym Bossanoga w Warszawie pomoże dokonać nam zadowalającego i satysfakcjonującego wyboru

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bucikowy zawrót głowy

        Te droższe ceny na dziecięce ubranka, buciki, to zawdzięczamy panom rządzącym. Nie wiem czy zauważyłyście, że odkąd ubranka poszły w górę to wzrosła sprzedaż ubranek używanych. Mam wrażenie, że i butów też. Jak czytam czasem wypowiedzi mam, to wygląda na to, że bardzo dużo osób kupuje np. buty ecco dla dzieci. Może i faktycznie, są dobre może bardzo dobre, ale z drugiej strony kozaczek za 300zł na jeden sezon?
        Bossanoga powiadasz... przy okazji może sprawdzę.
        A zwracacie uwagę na gwarancję?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bucikowy zawrót głowy

          A ja już się przyzwyczaiłam do tego ,że rzadko zjeżdżam w cenie butów dla dziecka poniżej 100 zł.
          Kupiłam pierwsze kozaki dla Jasia firmy Bartek ,a potem na wiosnę też Bartka przejściówki- i teraz kupiłam kolejne przejściówki Bartka, by kupić za 1,5 miesiąca kozaki.
          Testowałam też Korneckiego - bardzo dobre wykonanie.

          My wiernie użytkujemy Bartki - na wiosnę adidasy firmy adidas.
          Teraz mamy śniegowce Super Gear i też są bardzo dobre.

          Patrzę na jakość, wykonanie i opinie innych.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bucikowy zawrót głowy

            Odnośnie Bartka to zdania są podzielone, bo część mam które zna kupuje dzieciom Bartki, a część narzeka. No ale takiego co by wszystkim dogodził jeszcze nie było.
            Zerknęłam na stronę tego sklepu o którym jamajkaa wspominałaś ale nie bardzo tam można buciki pooglądać. Szkoda. A na aukcach większość z ecco.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bucikowy zawrót głowy

              Ja rowniez dlugo wybieralam dla swojego syna buciki ortopedyczne, czytalam o wielu roznych producentach, szukalam na forach i opinii bylo tak wiele ze nie dalo sie jednoznacznie osadzic, ktore sa najbardziej polecane. W koncu trafilam na buty Memo. Ceny moze nie sa najnizsze, ale lepiej wydac raz wieksza sume i miec cos porzadnego niz ryzykowac zakup taniego badziewia. A Memo sie na prawde swietnie nosza , a zakupu mozna dokonac nawet przez internet na ich stronce.
              Last edited by Agat84; 07-01-2013, 11:29.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bucikowy zawrót głowy

                Odkąd moja córka zaczęła samodzielnie chodzić kupuję jej buciki od Bartka. I jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Buciki solidne, oddychające, dobrze wyprofilowane no i do tego duży wybór kolorów i fasonów. Dla mojej córki strasznie pocą się stopy, jeśli chodzi w zwykłych butach, dlatego staram się wybierać te z prawdziwych tworzyw i te oddychające. I od kiedy mała chodzi w butach Bartka ten problem się skończył.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bucikowy zawrót głowy

                  Zakup bucików dla dziecka zawsze nastreczał mi problemów w końcu musza być wygodne i ciepłe. Dobrze jest pójśc sobie do sklepu i pomierzyc pare modeli. W tedy poznamy właściwy rozmiar i bedziemy wiedziały jakie sa trendy. potem wystarczy poszukac dobrego sklepu internetowego . Ja taki znalazłam to http://www.amko.com.pl/kapcie-skarpe...cie dla dzieci. Zobaczcie moze i wam sie coś spodoba.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bucikowy zawrót głowy

                    ja mam taką zasadę że nie kupuję najtańszych, bo jednak szybko się rozwalają no i nie są dobrej jakości, a te droższe są porónywalnej jakości. wszystkie dobre.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bucikowy zawrót głowy



                      Merg wam coś mówi? Taki i inne obuwie kupuję u nich za grosze. Wiem, że to kwestia gustu i budżetu, ale kupowanie drogich marek po prostu mija się z celem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bucikowy zawrót głowy

                        Na jesień wybieram skórzane profilowane buty wiazane za kostke, teraz zima jest łagodna wiec gdyby buty były dobre dalej synek by je nosił ale kupiłam juz profilowane skórzane buty na rzepy dosyć wysokie i ocieplane, ma wiosnę kupie takie buty jak na jesień a latem sandałki ale też wysokie by kostka była stabilna, uważam że buty muszą być przede wszystkim bezpieczne dla dziecka dopiero później patrze na wyglad

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Bucikowy zawrót głowy

                          Jeśli chodzi o buciki na jesień, zimę i wiosnę, to polecam gorąco to cudeńko http://shop.deareco.com/pl/p/Buciki-z-reluganu/118 Cena może nie jest najniższa, ale za dobre buty dla dziecka i tak zapłacimy ponad 100 zł. A tutaj mamy gwarancję i jakości i bezpieczeństwa

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Bucikowy zawrót głowy

                            justyna612 mam podobne zdanie, też zawsze inwestuję w bezpieczeństwo i wybieram te które są profilowane, bo wiem, że stopa mojego dziecka będzie odpowiednio się kształtować. Jako pierwsze kupiłam Danielki http://www.ministore.pl/buty-i-wklad...ilaktyczne-k13 i jestem bardzo z nich zadowolona, są wysokie, z naturalnej skóry, wykonywane ręcznie i odpowiednio profilowane. Osoby które mają dzieci z wadami stóp też śmiało mogą Danielkami się zainteresować, gdyż z tego co się orientuję można dopasować wkładki i aparaty ortopedyczne, albo podwyższyć obcas.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Bucikowy zawrót głowy

                              A macie doświadczenia z bucikami lasocki z ccc? Są warte uwagi?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X