Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wycinamy 3-ci migdal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wycinamy 3-ci migdal

    Hej mamusie,
    macie to za soba czy czekacie na zabieg? a moze nawet nie przyjmujecie tej opcji i wybieracie leczenie zachowawcze?

    my jutro wedrujemy na zabieg, corcia (4latka) ma dosc spory trzeci migdal... odrobaczanie nic nie dalo, myslelismy, ze to moze przez jakies zyjatka, leczenie zachowawcze tez nie pomoglo...
    mala chrapie w nocy, zgrzyta zebami, czesto oddycha przez buzie, ma natlok sliny podczas mowienia, czesto choroje, ma prawie caly czas katar... typowe obiawy, ktore kwalifikuja do usuniecia migdalka...

    wbrew obawa, wytlumaczenie jej, ze trzeba isc do szpitala nie bylo takie trudne, oczywiscie nie obylo sie bez przekupstwa ze strony cioci obiecala, ze jak bedzie dzielna to dostanie zestaw lekarski

    tlumaczylam jej pobyt w szpitalu tym, ze musimy naprawic gardelko, bo czesto jest chore i boli, ze wszyscy maja dwa migdalki a ona ma 3 i jeden jest niepotrzebny, ze bedziemy tylko my w tym szpitalu we dwie,
    podzialalo
    balam sie o wykonanie badan... wiadomo pobieranie krwi do najprzyjemniejszych nie nalezy...
    siusianie do pojemniczka sprawilo jej nielada frajde
    podczas pobierania krwi tez byla dzielna, nie wyrywala sie, tylko plakala, ze boli i pytala kiedy koniec...


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    #2
    Odp: wycinamy 3-ci migdal

    HejMy jestesmy poMoja corka miala wykonywany zabieg rok temu w prywatnej klinice i w 3 godz po zabiegu byłysmy w domu.Strasznie sie bałam,a okazalo sie ze nie ma czego.Jesli Twoja corka ma jutro zabieg to najprawdopodobniej dzis w nocy ostatni raz uslyszysz jej chrapanie.Jutro bedzie spala cichuteńkoooo.Pamietaj tylko,ze moze dziwnie zachowywac sie po narkozie.Ja Nadii nie moglam utrzymać prawie.(w pierwszych min.po wybudzeniu)Poza tym oki.Badz dobrej mysli i powodzenia!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: wycinamy 3-ci migdal

      ja bym sie bala tak szybko wyjsc do domu po narkozie... no chyba, ze miala znieczulenie miejscowe
      my jedziemy do lublina do szpitala MSWiA, bo tam pracuje nasz laryngolog.
      Ja juz jedno dziecko po narkozie mam, wiec wiem, jak to moze wygladac... on w sumie zachowywal sie normalnie procz tego, ze wygladal jak po narkotykoch i mial zwolnione ruchy, przysypial, budzil sie, pogadal, nawet zjadl, chyba po 4godzinach (nie mial wycinanego migdalka). najbardziej boje sie tego wybudzania... ale bedzie dobrze musi byc

      no slyszalam wlasnie, ze dziecko spi cichutenko po zabiegu... ojj czy ja do tego braku chrapania przywykne... hehe


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: wycinamy 3-ci migdal

        ja nie wyciągam trzeciego migdała, wiem, że to konieczne u niektórych dzieci, ale trudno, ja wierzę w naturę i liczę że nic mu się nie stanie.

        Skomentuj

               
        Working...
        X