Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Niuniakura o tak, Zosia napewno będzie pluć wszędzie obiadkami A za tydzień kończy 4 miesiąc, więc powoli zacznę jej wprowadzać nowe produkty.
    Ja też trzymam kciuki, żeby z Gabi było wszystko ok.

    Dziś w nocy przylatuje moja siostra za szwagrem i dwójką dzieci. Pewnie będzie wesoło No i trzeba zacząć przygotowania do chrzcin





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej mamuśki,

      Moje dziecko starsze się rozchorowało i siedzimy teraz razem w domciu.

      Mam problem z głową Hani pisałam Wam kiedyś że strasznie się jej łuszczy głowa, stosowałam oliwkę , parafinę, rozczesywałam i nic nie pomogło a teraz zaczęła się drapać po głowie i ma zadrapania... w końcu koleżanka poleciła mi szampon Mustella, od wczoraj stosuje i rano było lepiej- mam nadzieje że pomoże.

      Marlenka, Beau, Annamaja śliczne te Wasze dzieciaczki

      Aduś to będziesz miała wesoło ale tez i dużo pracy się szykuje ale dasz rade


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        agata, na łuszczenie najlepsza jest podobno olejuszka z apteki. czytalam, ze jak jest duza ciemieniucha, to nalezy naoliwic glowke pol godziny przed kapiela, potem umyc dokladnie i wyszczotkowac tez z olejkiem. moja problemu z tym nie ma, moze dlatego ze uzywamy ekologicznych kosmetykow? ale o musteli slyszalam pozytywne opinie, choc jak zastosowalam krem do twarzy, to wyskoczyly Matysi takie male krosteczki na polikach wiec przestalam. a mialam probki ze szpitala.

        niuniakuara, trzymam kciuki za Gabi.

        marlena, gdzie na nartach bylas i czy z dziecmi?

        beau i co z Kubusiowymi problemami skornymi wyszlo?

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          marlenabog własnie sie zastanawiałam gdzie sie podziewasz. Fajnie ze wypoczęłas na nartach i chrzciny juz za tobą. my dziś dluuuugi spacer zaliczyłyśmy, 2 godziny w pieknym słoncu a potem cały sloiczek dynii z ziemniakiem Aż sie oblizywała, czyli jest duzo lepiej.
          agata zdrówka dla maleństwa!!

          marlena Zuzka śmiesznie wyglaga taka wysmarowana



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Niuniakura dzięki... super że Gabi smakują te potrawy ze słoiczka!

            annamaja jakiś tydzień temu kupiłam olejuszkę smarowałam i trochę pomogło ale potem zaczęła się drapać , teraz jak tylko się wysusza od razu smaruje, żeby ją nie swędziało.Dziś zrobię tak jak mówisz pół godziny przed kąpielą posmaruję ją umyje Mustelą i wyczesze,dzięki

            Udało mi się uśpić obie dziewczynki i mam chwilkę dla siebie
            Last edited by agatakul; 26-01-2011, 16:24.


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              my wrócilismy od alergologa- podejrzenie AZS

              Waga tez troszke do przodu- 6050 mimo że 2 dni prawie nic nie jadła.
              Ja tez musze kuracje antyciemieniuchową zrobić bo wróciła znowu!!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Agatko to życzę zdrówka Karolince i trzymam kciuki żeby się Hania nie zaraziła
                Niuniakura dobrze, że Gabi trochę przybrała. Ale mam nadzieję, że podejrzenia alergologa się nie sprawdzą.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  hej mamusie na chwilkę wpadłam bo mały coś krzyczy
                  niuniakura u nas też AZS
                  potem wejdę na dłużej pa

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    a my się teraz tulimy z Igusią; mama wróciła stęskniona,a i ona chyba też tęskniła, bo od razu jak mnie zobaczyła, to się tak uśmiechnęła pięknie.

                    Mamy znów 4 dni dla siebie,bo od jutra mam wolne, a we wt.. sesja! :O

                    zaraz pójdziemy się kąpać. Mój maluszek uwielbia się pluskać.

                    Agata, dużo dużo zdrówka dla Karolinki.

                    Niuniakura, a to pewne, że Gabisia ma AZS? mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku i tego Ci życzę.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      na nartach byłam w czechach w szpinderowym młynie, jeździmy tam już od 4 lat ale na początku marca chcemy z tatą jeszcze skoczyć do Austrii zobaczyć. Dominik był ze mną a mała była z moją mamą w domku bo mama nie przepada za nartami i wolała zostać w domu w sumie gdyby nie została to ja bym nie pojechała....ona woli bardziej ciepłe klimaty


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        marlena zazdroszcze tych nart. Ja nie zdażyłam sie nauczyć jeszcze za to mam patent żeglarski Choć szczerze mówiąc to musiala bym sobie sporo przypomnieć zanim wyplyne na szerokie wody.

                        beau no to nieciekawie. u nas to było do przewidzenia bo i ja i mąż alergicy. Ja mam AZS choć troche je zaniedbałam ostatnio, a najlepsze ze w ciąży WSZYSTKO mi przeszło a teraz ze zdwojoną siła wróciło trzeba by szybciutko w nastepną ciąże zachodzić i tak cały czas w tym stanie być. Niezła metoda leczenia

                        myssia
                        nie wiem czy pewne, lekarz kaał obserwować ale po wywiadzie i objawach stweirdził ze raczej 90% choć z tym da sie żyć.

                        Uciekam gotować na jutro obiadek. Musze zrobić dziś sos pomidorowy z mieskiem bo jutro robię lasagne z miesem i szpinakiem a to dużo roboty jest więc muszę dziś przygotować parę rzeczy. Pewnie jutro będzie ladna pogoda i znowu 2 godziny spacerku zaliczymy to nie będzie kiedy gotować.
                        Trzymajcie sie mamuśki, milej nocki.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          ja planuje teraz na desce nauczyć sie jeździć


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            hej mamusie!
                            miałam wczoraj zajrzeć, ale mąż mnie "zgarnął" na film i po filmie już mi się nie chciało kompa włączać!

                            marlena
                            zazdroszczę że na narty śmignęłaś ja to nigdzie się nie ruszam-zresztą doję się jeszcze to wiadomo...!

                            u nas dzis pada śnieżek, wczoraj łaziłam po dworze troszkę z półtorej godzinki byłam, a dziś chyba nie pójdę bo mamy księdza i muszę posprzątać w domku i pranie zrobić! więc pewenie nie zdążę przed księdzem...

                            agatko u mnie też ciemieniucha wraca ale nie taka duza ot ciut łusek, ja też podobnie jak annamaja czytałam że pół godzinki przed kapielą smarowac i potem główkę myć bo oliwki nie przepuszczaja powietrza i skóra nie oddycha, chociaż mojej bratowej kuzynka ma 4-letnie córeczki bliżniaczki i one ciemieniuche mają nadal nie jakąs duża ale coś tam zostało lekarz powiedział że to alergiczne?

                            Myssia jak cos melduj jak idziesz na jakis egzamin/kolokwium to będziemy kciuki trzymać

                            niuniakura
                            lazania mmmm palce lizać

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Beau tak myslałam ze mały ma AZS.

                              U nas na razie okij,dziś wizyta u gina pierwsza po wykluciu,dwojca kaszle okropnie,małej coś zaczyna z noska wyciekać oby to nie katar bo zwarjuje,nie dość że je jak jej się podoba to jeszcze mi choroby brakuje

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                mam maść i mam smarować mu te suche miejsca-takie placki- podpytam jeszcze jutro lekarkę o to AZS bo wczoraj nie byłam zarejestrowana i tak na chwilkę tylko mnie przyjęła
                                podolec to chyba starsza córcia ze szkoły jakieś zarazki przyniosła co?
                                Last edited by beau; 27-01-2011, 11:49.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X