Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Ja też witam w Nowym Roku!!! Na razie jest taki sam jak stary tyle ze o rok znowu wiecej na liczniku....
    Jutro wreszcie wyjeżdzamy od rodziców bo już sie męczymy na kupie wszyscy....



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      I ja witam!
      My byliśmy dziś na spacerku. Trzeba było w końcu wyjść z domu. Chociaż szło się strasznie. Chodniki całe oblodzone. Już nie mogę się doczekać wiosny





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        ada my też po spacerku. Chcieliśmy iść do lasu ale musieliśmy nieść wózek w lesie bo wąska ścieżka była więc czym prędzej do ulicy musieliśmy dojść... Tragedia, ja też chce wiosny!!!

        Mamy butelkowe- mam pytanie. Wycieracie dzieciom w środku dziąsełka, podniebienie żeby im sie pleśniawki nie zrobiły. Moja juz miesiąc na sztucznym mleku ale dopiero mnie kolezanka uświadomiła żę trzeba co dzień wycierać bo potem problem może być.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Hejka!
          Pytalam sie Was czy moge pisac bo moj synus jest z sierpnia i dziekuje za przyjecie mnie do gronaPowiem krotko o sobie. Mam 29 lat, troszke dlugo sie staralismy o dzidzusia ale sie udalo. Jas urodzil 18 sierpnia przez SN.
          Mamy butelkowe- mam pytanie. Wycieracie dzieciom w środku dziąsełka, podniebienie żeby im sie pleśniawki nie zrobiły. Moja juz miesiąc na sztucznym mleku ale dopiero mnie kolezanka uświadomiła żę trzeba co dzień wycierać bo potem problem może być.[/QUOTE]
          Tak jezeli karmisz mlekiem sztucznym to trzeba takim srodkiem czyscic dziaselka. Ja tak robilam co 3 lub 4 dzien. Na maly gazik nalewalam APHTIN dostepny w aptece bez recepty. Jezeli Twoja coreczka duzo pije herbatek to raczej nie powinno byc plesniawek

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            z tego co sie orientuje a przynajmniej tak było u moich dzieci to tylko przez pierwsze dni karmienia butelką języczek i dziąsełka robiły sie białe i wtedy smarowałam ale było to może z 4 razy i było już po wszystkim


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Dzieci karmione sztucznie mają na języczku mleczko nie pleśniawki,mały nawet picia nie pił i nie miał pleśniawek-niby pleśniawki to taki kożuszek grubszy-nalot,mały nic takiego nie miał i mała też nie ma,dziecko niby może dostać jak mu się smoka oblizuje lub chyba podaje brudnego.Niczym nie przemywam małej bużki,znajoma karmi cycem i mała ma pleśniawki

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                dokladnie-Jas tez nie mial plesniawek ale ja smarowalam tak zapobiegawczo. Nalot ma do dzisiaj na jezyki i podniebieniu ale tak jak pisala podolec od mleczka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej dziewczyny,
                  Witam w Nowym Roku
                  Ja dziś idę na szczepienie z Hanią.. ciekawe ile już waży..w końcu wyjdziemy z domku bo cały czas siedziałyśmy bo starsza chorowała ...dziewczyny ja też z utęsknieniem czekam na wiosnę!
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Witam mamusie!
                    Dajecie jeszcze witaminę K? Bo mi w szpitalu powiedzieli, że do końca 3 miesiąca podawać. Zostałą mi ostatnia witaminka, więc dzisiaj kończymy.
                    Agatko Dziewczyny śliczne Daj znać ile waży Hania. Też jestem ciekawa ile Zosia przybrała.
                    Last edited by ada84; 03-01-2011, 12:06.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Wróciłam od lekarza, Hania waży 5300kg, kiepsko... przez 6 tyg przybrała tylko 800gram , dostałam skierowanie na morfologie i mocz... pewnie będę musiała ją czymś dokarmiać.

                      Ada pytałam się o witaminę K po 3 miesiącu nie trzeba już podawać.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        To dobrze, że nie trzeba już podawać witaminy K.
                        Agatko nie martw się. Poczekaj na badania i zobaczysz co lekarz poradzi





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Też mam małej zrobic morfologię bo lekarka mówi że jest za blada,oby wszystko tylko było dobrze

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                            Wróciłam od lekarza, Hania waży 5300kg, kiepsko... przez 6 tyg przybrała tylko 800gram , dostałam skierowanie na morfologie i mocz... pewnie będę musiała ją czymś dokarmiać.

                            Ada pytałam się o witaminę K po 3 miesiącu nie trzeba już podawać.
                            wybaczcie że się wtrącam, ale miałam podobna sytuacje z moją Weronisią i nie martw się na zapas, u nas po zrobieniu wszystkich możliwych badań wyszło że taka po prostu jej natura bo rozwija się prawidłowo i nie ma innych objawów (jadła dużo tylko bardzo słabo przybierała), teraz ma 15 miesięcy i waży ok 10 kg. Przez jakiś czas dodawałam do posiłków sinlac rewelacji nie było ale troszkę lepiej zaczęła przybierać
                            Weronika 19-09-2009

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
                              wybaczcie że się wtrącam, ale miałam podobna sytuacje z moją Weronisią i nie martw się na zapas, u nas po zrobieniu wszystkich możliwych badań wyszło że taka po prostu jej natura bo rozwija się prawidłowo i nie ma innych objawów (jadła dużo tylko bardzo słabo przybierała), teraz ma 15 miesięcy i waży ok 10 kg. Przez jakiś czas dodawałam do posiłków sinlac rewelacji nie było ale troszkę lepiej zaczęła przybierać
                              Dzięki magdapm na razie bardzo się nie martwię, poczekam na wyniki badań.


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                cześć mamuśki
                                Agata jak Gabi miała tyle co twoja tęż miała kryzys wagowy i dokładnie tyle samo przytyła w 6 tyg. i wtedy karmilam tylko piersią. Lekarka kazała zrobić badania ale na razie ie robiłam tylko przestawiłam na butl e bo mała sie nie najadała. W rezultacie w 20 dni przybrała pół kilo i waga teraz na butli ładnie rośnie i na razie obyło sie bez badań.
                                Choć profilaktycznie badanie moczu jej zrobie jak do domu wrócimy bo jeszcze jesteśmy u teściów. Tym razem podróz była krótsza, rano wyjechaliśmy, mała 2 razy spala więcsuper. mam nadzieje ze jutro wrócimy do domu bo niestety wszyscy mamy katary, włacznie z mała, zaraziliśmy ją
                                18 mamy szczepienie i mam nadzieję ze jej przejdzie...

                                Mała polubiła wycieranie pyszczka - sama otwiera jak palca wkładam



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X