Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
    to u mnie inaczej, chcemy zeby dziecko samo wybralo sobie wiare w przyszlosci, wiec problem chrzcin nas nie dotyczy.

    dziewczyny, ja jeszcze nie dostalam okresu do tej pory. a jak u was??
    moja znajoma też chciała poczekać do momentu aż dziecko będzie dorosłe i samo sobie wiare wybierze ale przyszedł czas komunii i dziecku nie dało sie wytłumaczyć że do komunii przystąpić nie może, ale mała sie uparła, bo koleżanki idą i na łeb na szyje chrzcili miesiąc przed komunią, żeby Iza mogła tak jak inne dzieci przystąpić do Pierwszej Komunii Sw


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez marlenabog Pokaż wiadomość
      moja znajoma też chciała poczekać do momentu aż dziecko będzie dorosłe i samo sobie wiare wybierze ale przyszedł czas komunii i dziecku nie dało sie wytłumaczyć że do komunii przystąpić nie może, ale mała sie uparła, bo koleżanki idą i na łeb na szyje chrzcili miesiąc przed komunią, żeby Iza mogła tak jak inne dzieci przystąpić do Pierwszej Komunii Sw
      biore to pod uwage, przerabialismy to w rodzinie. ale zawsze to bedzie juz jej decyzja.

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Witam was....oj dawno mnie nie było....,jakoś brakuje czasu i pełno problemów...
        Mały je już kaszki....17grudnia jedziemy na rehabilitację a 22 ma 3-szczepienie....Michaś jest bardzo rozmówczy-gaworzy czasami tak przez 3h...je tak 120-150ml mleka i raz dziennie kaszkę....podaję mu też jabłuszko i wcina,że jak sie nie na je to płacze....ale po wszystkim i tak mlaska-cmoka-śmiesznie to wygląda....
        My jeszcze nie wiemy kiedy będziemy chrzcić,bo teraz to aż szkoda gadać,ale każdy ma problemy...tyle,że ja już nie daję rady w tym wszystkim jestem sama
        Miło usłyszeć jak wasze maleństwa sie rozwijają i rosną jak na drożdżach!
        Buziaczki dla was i dla waszych maluszków!
        Attached Files

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          gizelka wiem jak to jest z problemami, ale jakos musisz sie trzymac. Najwazniejsze ze Michalek zdrowy i dobrze sie rozwija. Obz tak bylo zawsze.
          Glowa do gory. Jakbys potrzwbowala jakiejs pomocy to ja chetnie pomoge.
          Ja po pierwszym porodyie dostalam okresu po kilku miesiacach. A teraz jak ma spiralke to odkad ja mam, powiedzmz po jakims tygodniu od jej zalozenia dostalam krwawienia. Trwalo to ok tygodnia, bzlam u gin i powiedziala ze to normalne. Wiec jest oki.
          Kaszki malemu zaczne podawac od 4 miesiaca. Chociaz juz teraz moglabzm bo lekarz powiedzial ze dzieci z refluksem moga dostawac zageszczone mleko ryzye juy od pierwszych tygodni. Ale moj Misio dobrze wzglada wiec na razie nie podaje kaszki.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Marlenabog i co małej nic nie jest po kaszce?
            Moja pije herbatkę,spała dziś w swym łóżeczku pierwszy raz

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Podolec a wcześniej z wami spała?
              Moja całąnoc w swoim przesypia, dopiero kolo 6 ją biore do siebie jak tata wstaje i dosypiamy. Teraz własnie delektuje się błoga sisza bo mała jeszcze spi. Oczywiście od 3 rano pobudka co godzinę znowu Co z tym dzieckiem??!!

              gizelka mały faktycznie okaz zdrowia. Pucułki ma imponujące Sliczny chlopaczek. A tobie sie na pewno wszystko ułozy...

              annamaja własnie o komunii miałam pisać, ze dziecko wtedy może czuć sie gorsze od reszty bo jest "inne". Ale, skoro takie podejście macie to wasza sprawa. Tylko ja bym sie żle czuła, bo przecież potem samo moze zrezygnować z wiary i chodzenia do kośćioła.

              podolec ładny wiek ma dziś twój maluszek, szcześliwa 2!!!
              Last edited by niuniakura; 09-12-2010, 10:33.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Nie zauważyłam wcześniej tych dwójek.Tak mała spała z nami w łóżku,teraz śpi obok w swoim łóżeczku.
                Moja też mi ciśnienie podnosi zje ok60ml a potem gdy chce jeszcze by zjadła to macha jęzorkiem i wypycha smoka lub rękami mi przeszkadza,tracę cierpliwość pomału,oby potem stałe papu jadła lepiej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  podolec może to znak że juz ma dość mleka
                  Moja po tej nocy co sie budzila co godzine marudna dziś strasznie!!!! Teraz znowu 60ml zjadła i położyłam do łóżeczka, zamknęłam drzewi zeby placzu nie slyszeć, bo serce mi sie wtedy kare i po 3 minutach wchodze, a ona śpi. Co prawda, znając moje dziecię to pewnie góra-20 minut pośpi ale zawsze to coś!!!!



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    moj r. jest ateista a mi najblizej do buddyzmu, wiec nie chrzcimy.dzis czytalam w polityce artykol o katechizacji w szkole i to jest masakra, polecam przeczytajcie...
                    moja lezy pod karuzelka i gluzy sobie
                    wczoraj dostalysmy paczke od cioteczki z irlandii.. ile tam tego dostala, hoho!

                    sciski

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                      Marlenabog i co małej nic nie jest po kaszce?
                      Moja pije herbatkę,spała dziś w swym łóżeczku pierwszy raz
                      Witam mamunie...ja dopiero wylazłam z łóżka, bo szwagierka przywiozła Dominika z przedszkola....Małej nic nie było tylko nie poszła spać o 23 tak jak zwykle tylko spała już o 21 do 7 później była butla no i gniłyśmy do teraz....ide jakis obiad ugotować, bo głodna niesamowicie jestem...chyba ryba bedzie bo najszybciej


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Hej mamuśki,
                        My po zupce jesteśmy i będę odgrzewać pierogi... a potem jedziemy do sklepu i na obiecaną rurkę z kremem
                        Moja mała ładnie spała w nocy...raz na karmienie się obudziła i tak smacznie spała do 10tej...ale za to jak się obudziła to cała w kupie była ojjj


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          agata to miałaś niespodziankę z rana
                          Mala spala cała godzine, w szoku jestem normalnie
                          teraz na macie leży z kotem i ciągnie krowke za ogon. Sierściuch tak sie na mate wpycha że już nie mam siły odganiać

                          marlena to sobie dziś poleniuchowałyscie



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                            agata to miałaś niespodziankę z rana
                            Mala spala cała godzine, w szoku jestem normalnie
                            teraz na macie leży z kotem i ciągnie krowke za ogon. Sierściuch tak sie na mate wpycha że już nie mam siły odganiać

                            marlena to sobie dziś poleniuchowałyscie
                            haha, moj kot tez wiecznie zainteresowany tym co dla malej... tez juz brak mi sil na niego.
                            a ja czekam az mala zrobi wreszcie kupke.. od niedzieli nic sie nie dzieje tylko baczki puszcza, takie ze tylko uciekac...

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                              podolec może to znak że juz ma dość mleka
                              Tylko co jej dać zamiast tego mleka jak jeszcze mała,dopiero za dwa tygodnie coś jej dam-oby nie truciznę

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                annamaja do 7 dni jak nie robi to normalne. Potem można sie martwić- to slowa mojej pediatry. Nasza teraz co 3,4 dni. A o bąkach nie wspominaj---żeby małe dziecko takie głośne i smierdzące bąki puszczało- SZOK

                                podolec moze schabowego by zjadła. Hihihi....ech, te dzieciaki
                                Last edited by niuniakura; 09-12-2010, 15:01.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X