Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepszy balsam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Najlepszy balsam

    Gdyby ich nie było tyle wybór byłby lepszy do dokonania a tu każdy piękny pachnący i co tu wybrać

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Najlepszy balsam

      Dokładnie Lara, dlatgeo zauważyłam że zakupy częsciej robię przez internetm gdzie mogę skupić się na składnikach, działaniu. Bo jak dochodzi kwestia wyboru zapachu to po prostu ginę. A teraz w ciąży często te najlepsze balsamy dla nas albo sa bezzapachowe, albo nie pachną najpiękniej , a mnie zapach nie będe kryć, bardzo kusi do zakupu.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Najlepszy balsam

        Na rynku jest wiele firm, które oferują nam produkty - dlatego warto kupując sprawdzać skład, który lubimy najbardziej. Po zakończeniu jednego można kupić inny - próbować co oferuje nam dana firma i zawsze można dzięki temu wybrać który jest dla Nas najlepszy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Najlepszy balsam

          Ja mam słabość do balsamów aptecznych - tych dermokosmetyków ale poza tym dobre i godne polecenia można znaleść też w biedronce czy aldiku, nie drogie, duże opakowania. A tak poza mnie zauroczyły także balsamy pod prysznic- wymagają minimum czasu i super pielęgnują skórę.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Najlepszy balsam

            z tym balsamem pod prysznic to dla mnie nie wypał trochę mi nie podszedł i więcej już go nie kupiłam

            Skomentuj


              #36
              Odp: Najlepszy balsam

              Ja bardzo lubię balsamy z Garniera, żółty, zielony lub czerwony.
              A te żele do kąpieli balsamowe, to tak samo jak Lara pisze, nigdy więcej

              Skomentuj


                #37
                Odp: Najlepszy balsam

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                z tym balsamem pod prysznic to dla mnie nie wypał trochę mi nie podszedł i więcej już go nie kupiłam
                A z jakiej firmy ? Ja miałam z Evelline , cudnie pachniał waniliowo , z olejkiem arganowym , bardzo dobrze nawilżał skórę, miałam też przelotną historię z tym od Nivea i też byłam zadowolona. Jak dla mnie świetna sprawa tym bardziej dla osób wiecznie spóznionych

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Najlepszy balsam

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  A z jakiej firmy ? Ja miałam z Evelline , cudnie pachniał waniliowo , z olejkiem arganowym , bardzo dobrze nawilżał skórę, miałam też przelotną historię z tym od Nivea i też byłam zadowolona. Jak dla mnie świetna sprawa tym bardziej dla osób wiecznie spóznionych
                  Ja miałam ten co piszesz, z Nivea, ale jakoś mi po porostu nie przypadł do gustu jednak wolę tradycyjne żele a potem masażyk jakimś dobrym balsamem

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Najlepszy balsam

                    A ja uważam balsamy pod prysznic za niezbędnik w mojej łazience, i stosuje go naprzemiennie z takim normalnym, typowo na skórę już wysuszoną ręcznikiem.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Najlepszy balsam

                      to ja lubie balsamy z Neutrogeny bardzo bardzo - świetnie nawilzają i super szybko sie wchlaniaja a jak sie jest mama ma to szczegole znaczenie hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Najlepszy balsam

                        ja polecam i stosuje balsamy z firmy Yves-Rocher sa dobre i przyjazne dla skóry bo z naturalnych produktów nie podrażniają skóry i raczej nie uczulaja

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Najlepszy balsam

                          dave jest dla mnie wyjątkowym balsamem zostawia delikatna pachnącą świeżością powłokę która dość długo się utrzymuje

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Najlepszy balsam

                            Uwielbiam bardzo balsamy do skóry suchej- nawilzają i mam świetnie ujędrnioną skórę.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Najlepszy balsam

                              Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
                              ja polecam i stosuje balsamy z firmy Yves-Rocher sa dobre i przyjazne dla skóry bo z naturalnych produktów nie podrażniają skóry i raczej nie uczulaja
                              Potwierdzam że ta seria jest bardzo dobra Nie pamiętam teraz konkretnej nazwy ale jednym balsamem smaruje zmiany atopowe u siebie i dziecka i bardzo ładnie daje sobie z nimi radę.

                              Napisane przez hania250 Pokaż wiadomość
                              Uwielbiam bardzo balsamy do skóry suchej- nawilzają i mam świetnie ujędrnioną skórę.
                              A polecisz jakieś konkretne?

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Najlepszy balsam

                                widze zachwyt nad kosmetykami Yves-Rocher ja używałam tylko antyperspirantu i mimo ładnego zapachu nie polecam bo nie spełania swojej funkcji

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X