Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Maj 2012

    Witam
    Cieszę się że jestem w ciąży.To już 4 tydz i 2 dni.Czy któraś z was też ma rozwiązanie na maj?
  •    
       

    #2
    Odp: Maj 2012

    Gratuluje!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Maj 2012

      Witam! Jest taki podobny wątek i myślałam że to ten sam Gratuluje dziciątka! Ja też jestem majową mama - 23 maja 2012 Strasznie się ciesze i oczekuje na mojego skarba. Jeszcze więcej niż połowa czasu oczekiwania ale dam rade heheh Pozdrawiam





      Skomentuj


        #4
        Odp: Maj 2012

        Witajcie dziewczyny Moje gratulacje i spokojnego oczekiwania na upragnione bobaski życzę URSZULKA 81 gdzie masz zamiar rodzić? bo może spotkamy się na porodówce bo ja mam termin na 22 maja 2012

        Skomentuj


          #5
          Odp: Maj 2012

          Napisane przez karmelek_85 Pokaż wiadomość
          Witajcie dziewczyny Moje gratulacje i spokojnego oczekiwania na upragnione bobaski życzę URSZULKA 81 gdzie masz zamiar rodzić? bo może spotkamy się na porodówce bo ja mam termin na 22 maja 2012
          Hej karmelek_85! No to właściwie mamy w brzuszku równolatki hehe Jestem z Polkowic więc będę rodzić w Lubinie na Bema (niestety). Chciałabym rodzić w klinice prywatnej ale u nas nic nie ma buuuuu.... Będę musiała się przemęczyć hheh A Ty karmelek_85 gdzie masz plan urodzić? Może faktycznie spotkamy się na porodówce hehehehe




          Skomentuj


            #6
            Odp: Maj 2012

            URSZULKA81 No to niestety kochana ale nie będziemy sąsiadkami z porodówki. Ja jestem z Wołomina i raczej w naszym tutejszym szpitalu będę rodzić a przynajmniej są takie wstępne plany bo ciągle jeszcze rozwarzam możliwość wyboru szpitala w Warszawie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Maj 2012

              Napisane przez karmelek_85 Pokaż wiadomość
              URSZULKA81 No to niestety kochana ale nie będziemy sąsiadkami z porodówki. Ja jestem z Wołomina i raczej w naszym tutejszym szpitalu będę rodzić a przynajmniej są takie wstępne plany bo ciągle jeszcze rozwarzam możliwość wyboru szpitala w Warszawie
              No to faktycznie daleko mamy do siebie hehehhe ale za to będziemy to samo przezywać hehehe Jak daleko masz z Wołomina do Warszawy? Bo gdybym ja miała bliżej do Wrocławia albo najlepiej Poznania to bym rodziła tam szukając prywatnej kliniki żeby jak najlepiej wspominać tę wspaniałą chwile




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Maj 2012

                Przy pomyślnych wiatrach (brak korków) to w 20 do 30 minut do Warszawy dojadę Mój M namawia mnie jednak do porodu w Wołominie bo po pierwsze mój gin pracuje w tym szpitalu, po drugie jest blisko domu (mam do niego 5 min ) i w razie czego wszystko jest pod ręką no a po trzecie nasz oddział położniczy ma bardzo dobrą opinie i tytuł szpitala przyjaznego dziecku tak więc faktycznie nie ma się za bardzo do czego przyczepić Jedyne co mnie martwi to brak znieczulenia ZZO ale w sumie to może troszkę panikuje. A czy już wiesz kogo nosisz pod serduszkiem? Tzn. synuś czy córcia?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Maj 2012

                  No to może faktycznie bym została na miejscu - zawsze to mniejszy stres że blisko i bez korków Nasz szpital nie ma za dobrej opinii i teraz jeszcze go sprzedaja i nie wiem co bedzie jak bede rodzic - co sie zmiani ale wszędzie mam za daleko niestety. A co do płci heehe to chce bardzo wiedzieć ale moje maleństwo nie chce się pokazać. Wczoraj byłam na badaniu i nadal się obraca tak że nic nie widać heheheh W styczniu mam usg połówkowe wiec moze bedzie na 3d lepiej widac A u Ciebie kto zamieszkał w brzuszku??




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Maj 2012

                    No to faktycznie ja w porównaniu z tobą mam luksus ze szpitalem. Ale głowa do góry,masz jeszcze dużo czasu więc na pewno problem ze szpitalem się rozwiąże. Ja w sumie też tak nie do końca wiem co to za mały obywatel mi się w brzuchu kryje Ale mamy już pewne podejrzenia Ja od samego początku miałam nadzieję że to będzie dziewczynka,mój M za to jak to facet chciał pierworodnego syna no i z tego co zdołał zaobserwować nasz lekarz to wszystko wskazuje na to że jednak będzie synuś i mój mąż będzie miał wyjątkowy prezent na urodziny ( ma je akurat 21.05 ) ale jeszcze różnie może być bo mój gin nie daje sobie za to ręki uciąć (dzidzi nie za bardzo chciało się pokazać ) więc czekamy na wizytę 23.12 i może wtedy już się upewnimy. Swoją drogą bardzo bym chciała już wiedzieć bo coraz bardziej zaczynają mnie kusić wszystkie te kolorowe wystawy w sklepach dziecięcych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Maj 2012

                      Hehehe no to naprawde fajny prezent Nasz ani na sekunde się nie ujawnił więc nawet podejrzeń nie mam - chyba że swoje własne i sądzę że to dziewczynka Ja też strasznie chce wiedzieć i już nie mogę się doczekać...zakupów heehe ale musze być pewna choc na 90% bo na 100% pewna bede jak sie urodzi Daj znać jak już będziesz po wizycie czy lekarz potwierdził przypuszczenia




                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Maj 2012

                        Niestety na 100% to dowiesz się dopiero jak maleństwo na świecie będzie A ja to chyba jednak już dziś do lekarza się wybiorę bo coś nie za dobrze się czuje a normalną wizytę mam umówioną dopiero na przyszły piątek tak więc trochę za długo mi czekać jeszcze przez tydzień

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Maj 2012

                          Oj to pewnie idz idz lepiej dmuchać na zimne. Mam nadzieje że to nic poważnego. Ja wizyte mam dopiero 18 stycznia hehehe więc jeszcze troche




                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Maj 2012

                            Byłam i na szczęście jest wszystko dobrze ale jednak mam się oszczędzać i dużo odpoczywać. Teraz 23.12 wizyta. Miałam nadzieję że płeć poznam ale dzidziuś pleckami się odwrócił do nas no i nadal czekamy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Maj 2012

                              OO to dobrze ze wszystko okey Teraz okres przedswiateczny wiec naprawde musisz na siebie uważać hehe Ja na siebie też To nasze maluszki nie maja ochoty byśmy je podgladaly ale zaobaczymy może późneij sie ujawnią - też bym bardzo chciała.




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X