Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Praca w domu

    Dziewczyny...naprawdę nie nabierajcie się na pracę polegającą na klikaniu w jakieś reklamy, bo wysiłek zdecydowanie nie jest tutaj współmierny do zarobków. Jeżeli poszukujecie już pracy zdalnej to szukajcie takich ofert gdzie zaoferuję Wam umowę czy to o dzieło, czy zlecenie czy też nawet umowę o pracę. Zazwyczaj praca dotyczy pisania tekstów albo buzz marketingu - chociaż zdarzają się różne oferty. Na własną rękę możecie również poszukiwać zleceń na Oferii i jeżeli dobrze rozreklamujecie swoją osobę, to z pewnością Wam się uda. Aby nieco dokształcić się w tej dziedzinie serdecznie polecam Wam xxx gdzie znajdziecie wiele przydatnych porad. Na pewno nie będzie to stracony czas, a wiedzę możecie zdobywać leżąc na kanapie z kubkiem ciepłej herbaty w ręku. Ja sama wciągnęłam się dzięki temu w marketing internetowy i z tym planuję związać swoją przyszłość.
    Last edited by disne; 30-06-2020, 21:18. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Praca w domu

      Bardzo boję się pracować w domu bo mam wrażenie, że jak nie będę musiała wyjść z domu to już nic mi się nie będzie chciało ze sobą zrobić a tego bym nie chciała, opcja pracyw domu jest bardzo wygodna jak nie ma się z kim dziecka zostawić, ja na szczęście mam ten komfort i mam blisko teściów. Także ja omijam puki mogę takie rozwiązania No i jeszcze jeden ważny aspekt, bierzcie taką pracę tylko od znajomych bo ktoś opcy z internetu napewno oszuka!!!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Praca w domu

        Praca w domu to bardzo fajna rzecz, ale trzeba uważać jak z każdą pracą. Bardzo często zdarzają się oszuści oferujący fałszywe oferty pracy.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

          Ja mogę Wam polecić Centrum Reklamy Ktoś chętny? Nie trzeba rekrutować osób, tylko oglądać reklamy - średnio 1 gr za obejrzenie. Wydaje się że mało, ale kilka groszy do kieszeni zawsze wpadnie.
          xxx
          Last edited by disne; 30-06-2020, 21:18. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

            Ja polecam natomiast szukanie pracy w sieci. Jest to bardzo skuteczne ponieważ można znaleźć naprawdę ciekawe oferty i to bez wychodzenia z domu.
            Sama mieszkam aktualnie w LUblinie. Swoją pracę znalazłam przez portal GoWork:
            xxx - jak widzicie znajduje się tam bardzo wiele dobrych opcji zatrudnienia ponieważ pracodawcy coraz bardziej doceniają tę metodę szukania pracowników. Jest to wygodne.
            Warto jest zaglądać sobie codziennie.
            Last edited by disne; 30-06-2020, 21:19. Powód: link
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj


              #21
              Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

              Warto sie zarejestrować np. na pracuj.pl określić profil szukanej pracy i będą podsyłać oferty.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                niestety na podsyłaniu ofert się nie kończy, potem rekrutacja jeszcze w której tzreba odpowiednio zabłysnąć, aby to właśnie nas wybrali

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                  Ja postanowiłam zapisać się do toluna.pl Tam wypełnia się ankiety, za które dostaje się punkty.Potem jak się uzbiera odpowiednia sumę można je wymienić na bony do sklepów na przykład do Smyka, albo na gotówę (robią przelew przez Payu). Jednak jestem tam zarejestrowana już od około pół roku i nie mogę uzbierać odpowiedniej liczby punktów. Żeby to zrobić trzeba mieć naprawdę dużo ankiet, a nie jest to łatwe, bo przesyłają je w zależności jak Twój profil pasuje do potencjalnych odbiorców tej ankiety/produktu którego ankieta dotyczy. Także nie wierzę w żadne Centrum Reklamy. A jeśli nawet to na to trzeba mieć czas, a z dzieckiem małym w domu raczej nie będę miała czasu na siedzenie i oglądnie reklam by uzbierać parę grosza

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                    A zastanawiałyście się kiedyś nad tym aby popracować trochę w branży kosmetycznej?
                    Zostanie konsultantką Oriflame nie jest takim złym pomysłem jeśli macie wiele koleżanek. Kosmetyki bardzo dobre, popularne. Sama dorabiałam sobie tak na studiach, obecnie również tak pracuję i zawsze ktoś coś ode mnie zamawia.
                    Możecie sobie zamówić na przykład darmowy zestaw startowy tak więc nic nie kosztuje Was rozpoczęcie takiej pracy.
                    Pozdrawiam !

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                      Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
                      Ja postanowiłam zapisać się do toluna.pl Tam wypełnia się ankiety, za które dostaje się punkty.Potem jak się uzbiera odpowiednia sumę można je wymienić na bony do sklepów na przykład do Smyka, albo na gotówę (robią przelew przez Payu). Jednak jestem tam zarejestrowana już od około pół roku i nie mogę uzbierać odpowiedniej liczby punktów. Żeby to zrobić trzeba mieć naprawdę dużo ankiet, a nie jest to łatwe, bo przesyłają je w zależności jak Twój profil pasuje do potencjalnych odbiorców tej ankiety/produktu którego ankieta dotyczy. Także nie wierzę w żadne Centrum Reklamy. A jeśli nawet to na to trzeba mieć czas, a z dzieckiem małym w domu raczej nie będę miała czasu na siedzenie i oglądnie reklam by uzbierać parę grosza
                      ja wymieniałam już punkty na bon do smyka więc warto wypełniać te ankiety faktycznie troszkę tych ankiet trzeba wypełnić ale warto próbować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Praca w domu

                        Ktoś korzystał z tych stron podanych wyżej?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Praca w domu

                          Nie korzystałam i jakoś się boję skorzystać ale jeśli chcesz to mogę polecić Ci stronkę cenneopinie.pl. Nie nazwała bym to pracą ale coś tam można uzbierać
                          Wypełniasz ankiety i dosatajesz za to pieniążki. Kwoty nie są duże bo ok 2-6 zł. Jak uzbierasz 50 zł to dostajesz bon Sodexo ( do wykorzystania w większości sklepów). Źródło sprawdzone Ja już dwa razy dostałam taki bon.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Praca w domu

                            Praca w domu jest bardzo łatwa wystarczy znać troszkę html i można projektować stronki dla swoich znajomych. Można z tego trochę zarobić. Przykładowo ja wykonałem dla swojego kumpla stronę ze sukniami ślubnymi
                            Zobaczcie moją realizację : xxx
                            Znajomość projektowania stron internetowych można znaleźć w różnorodnego rodzaju video kursach lub kursach online. Wystarczy trochę chęci.
                            Last edited by disne; 30-06-2020, 21:15. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                              Ankiety jakoś mnie nie przekonują. Kiedyś próbowałam tak zarabiać i nic

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

                                Takie oferty to marne grosze, biorąc pod uwagę zaangazowanie. Naprawdę trzeba się namęczyć, żeby zarobić coś konkretnego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X