Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cena czy jakosć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Cena czy jakosć?

    bo kobiety maja juz chyba tak wbudowane, ze rozwazaja wszystkie za i przeciw i nagle kupienie jednej rzeczy staje sie procesem decyzyjnym ale wole mimo wszystko rozwazyc i kupowac rozsadnie niz potem zalowac

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Cena czy jakosć?

      No pewnie, że można się pokusić na coś taniego, ja często tak robię przy kupowaniu piórników i ich wyposażenia. Ale nigdy nie kupiłabym dziecku tańszego leku. Chodzi mi o te bez recepty, jak potrzebuję jakiegoś suplementu to pytam farmaceutki o ceny poszczególnych i niegdy nie biorę najtańszych, chyba, że dobrze znam jakiś produkt. Wyjątkiem od tej reguły jest tran ecomer - tani i niezawodny

      Skomentuj


        #33
        Odp: Cena czy jakosć?

        pewnie, ze niekiedy nie warto oszczedzac na lekach i jedzieniu tez bym sie nie odwazyla, ale lubie pochodzic zanim cos kupie i zobaczyc czy gdzies indziej nie bedzie taniej i lepiej

        Skomentuj


          #34
          Odp: Cena czy jakosć?

          nie zawsze wysoka cena to wysoka jakość. dużo firm robi pod produkty takiej samej jakości pod innym szyldem i sa dużo tańsze od firmowych

          Skomentuj


            #35
            Odp: Cena czy jakosć?

            czasem płaci się za markę nie za produkt a tańsze nie zawsze znaczy gorsze

            Skomentuj


              #36
              Odp: Cena czy jakosć?

              Moim zdaniem bez sensu jest kupować drogą wyprawkę. Piórnik za 20 zł, będzie tak samo dobrze służył dziecku, jak ten za 100 zł. Lepiej oszczędzić i zainwestować te pieniądze w coś innego.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Cena czy jakosć?

                Napisane przez kornela_1212 Pokaż wiadomość
                Moim zdaniem bez sensu jest kupować drogą wyprawkę. Piórnik za 20 zł, będzie tak samo dobrze służył dziecku, jak ten za 100 zł. Lepiej oszczędzić i zainwestować te pieniądze w coś innego.
                Jeśli chodzi o wyprawkę to ja byłabym za tym aby dzieci miały wszystko takie same Jeśli rodzice się zgadzają Wtedy wszyscy mają takie same i nie ma zazdrośći że ta dziewczynka ma z Hello Kitty a ta w lalki Barbi czy u chłopców znowu coś w tam Wiem jakie koleżanki mają problemy Bo kupiły jedno ale dzieci chciały inne aby dorównać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Cena czy jakosć?

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Jeśli chodzi o wyprawkę to ja byłabym za tym aby dzieci miały wszystko takie same Jeśli rodzice się zgadzają Wtedy wszyscy mają takie same i nie ma zazdrośći że ta dziewczynka ma z Hello Kitty a ta w lalki Barbi czy u chłopców znowu coś w tam Wiem jakie koleżanki mają problemy Bo kupiły jedno ale dzieci chciały inne aby dorównać

                  w zupełności się zgadzam. Ale dla nemowlaka nie ma znaczenia firma tylko wygoda i jakość produktu nie musi być postać z bajki która jest na topie w tym sezonie

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Cena czy jakosć?

                    Tak dla maluszków najlepsza wygoda ale i rodzice czasem nie mogą się powstrzymać i kupują z fajnymi nadrukami czy też postaciami

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Cena czy jakosć?

                      Kupowałam dzieciom plecaki tanie i w ciągu roku trzeba było wymieniać. W końcu zdecydowałam się i kupiłam córce Pumę. Przechodziła z nim 2 lata i nadal go ma tylko że teraz z nim na treningi jeździ a kupiony ma Nike. Biorąc pod uwagę jak dużo książek muszą dzieci nosić musi być dobrej jakości żeby się nie rozpadł.
                      Nawet kredki muszą być dobre jakościowo bo te taniochy po 1 czy 2 zł prawie nie malują takie bladziutkie kolory. Nie sztuka kupić tanio żeby dziecko potem się męczyło malując.
                      Widzę po mojej 7-letniej siostrzenicy, że na większość markowych rzeczy jest za mała. Piórnik pomazany mazakami, tacza się po podłodze, to coś zaplami to zaczepi i rozerwie, a innym razem zapomni ze szkoły zabrać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Cena czy jakosć?

                        Jeśli chodzi o te szkolne rzeczy to rzeczywiście Kiedyś kupiłam tanią plastelinę NIE POLECAM Niedość brzydko pachniała to była do niczego ,kredki tanie szybko się łamią nawet podczas strugania etc Pewnie jak zacznę kupować plecaki i piórniki tak samo będę myślała

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Cena czy jakosć?

                          To prawda plastelina tania strasznie śmierdzi. Ja jak kupiłam plecak za 5 zł czasem z jakichś wyprzedaży to na rok szkolny starczał więc nie było mi szkoda :P Bo 5 zł to nie majątek więc

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Cena czy jakosć?

                            Dobre jakościowo produkty nie zawsze idą w parze z wysoką ceną. Wystarczy czasem poszukać na promocjach czy wyprzedażach, a markowe akcesoria szkolne można kupić w atrakcyjnych cenach, na przykład w tej ofercie: http://www.limango-outlet.pl/akcesoria-szkolne

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Cena czy jakosć?

                              ja czasem wole wydać parę złoty więcej i kupić cos droższego i mieć pewność ze dziecko trochę w tym pochodzi a nie kupić chińszczyznę na pare chwil

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Cena czy jakosć?

                                Jeśli wyprzedaże i promocje to tak czasem uda się coś upatrzeć ale też czasem trzeba na to uważać ale Warto też na to patrzeć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X