Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla dziecka Skóra dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia i wysuszenie dlatego też trzeba dbać o nią za pomocą odpowiednich kosmetyków. Tylko jaki kosmetyk wybrać? Ten, który dobrze się wchłania, czy raczej ten, po posmarowaniu którym skóra dziecka jest biała? W tym dziale zamieszczamy wątki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla dziecka.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-03-2018, 20:18
kornela1989 kornela1989 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Domyślnie Odp: Naturalne kosmetyki coslys

Bardzo lubię kosmetyki naturalne i takie, które mają szerokie spectrum działania, dlatego wybieram tylko takie. Bardzo odpowiadają mi niektóre kosmetyki koreańskie i myślę o tym , czy nie spróbować bb kremu od firmy SKIN79 , jaki znalazłam w tej drogerii online https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc...a-krem-bb.html . On własnie nie tylko pomaga ukryć niedoskonałości, ale i rozjaśnia cerę i działa przeciwzmarszczkowo. Dobre połączenie, jak sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2018, 10:53
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Ja jestem bardzo zadowolona z hipoalergicznego balsamu do rąk z oferty sklepu https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-c...alsamy-do-rak/ Seria Hipoalergiczna powstała, by zaspokajać szczególne potrzeby pielęgnacyjne skóry suchej i wrażliwej, pachnie świeżością i morską nutą. Hipoalergiczny Balsam do Dłoni to prawdziwa bomba dobroczynnych substancji pielęgnujących. Idealny kosmetyk naturalny dla bardzo zmęczonych i suchych dłoni. Hipoalergiczny balsam do dłoni odnawia, nawilża, zmiękcza, rozjaśnia, koi, uelastycznia skórę i wzmacnia paznokcie. Zawarte w balsamie składniki minimalizują negatywny wpływ detergentów i innych czynników podrażniających i wysuszających skórę. Zgodnie z filozofią NATURATIV używanie kosmetyków naturalnych musi być przyjemnością. Z tego powodu kosmetyki hipoalergiczne mają delikatny świeży i hipoalergiczny aromat, a konsystencje ekokosmetyków urzekają przyjemnością aplikacji i efektywnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-04-2018, 20:29
stefka365 stefka365 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stefka365.polki.pl

Kosmetyki dla dzieci trzeba wybierać z dużo większą starannością niż dla siebie. Skóra dziecka wymaga specjalnej opieki i pielęgnacji. Warto wybierać kosmetyki sprawdzone i uznane na rynku (np. https://www.mustela.pl/product/nasze...ty/skora-sucha). Do tego zawsze trzeba czytać skład na etykiecie, czy czasem nie ma w nich zawartego jakiegoś składnika, który mógłby powodować uczulenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania