Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak przetrwać upały?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak przetrwać upały?

    Co zrobić by choć trochę pomóc malcowi w przetrwaniu tych upalnych,lipcowych dni?Co zrobić,by chociaż w domu można było pooddychać świeżym,chłodnym powietrzem?

    Mieszkamy w Kołobrzegu,na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku.Wczoraj,termometry pokazywały aż 47 stopni ciepła!Na plaży jest tak gorąco,że czasem nie można nawet złapać oddechu.Identycznie jak w pobliskich parkach.Nawet w domu upał daje się we znaki.Najgorzej znosi je moja 16-miesięczna córka.Jak jej pomóc?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak przetrwać upały?

    my mamy zewnetrzne rolety w oknach (okno od wschodu)... zaslaniam je z rana robiac male dziurki meidzy nimi... a okna na osciez... wtedy powietrze wchodzi do domu, a cieplo nie.. jesli nie ma rolet np u moojej mamy zaslaniamy roleta wewnetrzna (jasna) ona odbija swiatlo
    I LoVe YoU - KrzyŚQ

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak przetrwać upały?

      Rolety mamy w każdym pokoju,ale w domu nadal jest duszno:-(

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak przetrwać upały?

        Słyszałam też, że mokre ręczniki ludzie wieszają w oknach i te ręczniki jak schną to nawilżają i schładzają powietrze w domu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak przetrwać upały?

          Z własnego doświadczenia mogę polecić rekuperację, która jest bardzo wydajna, energooszczędna, a do tego lepiej się człowiek czuje, wysypia i funkcjonuje.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak przetrwać upały?

            Napewno najlepsza opcja bedzie montaż klimatyzacji. Klima jest bardzo fajna, ale wymaga jednak co jakis czas konserwacji oraz czyszczenia. Brudna i zaniedbana klimatyzacja - jest grozna dla zdrowie i zycia. Co jakis czas trzeba na pewno wzywac kogos, kto ja doprowadzi do perfekcyjnego stanu. Jesli chodzi o Warszawe to klimatyzają od a do z zajmuje sie firma Clima http://clima.com.pl/ Npewno skrzystamy z ich usług bo przed latem chcemy mieć juz klimatyzację w domu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak przetrwać upały?

              Mysle ze warto zadbac o to zeby sie wyposazyc w jakis dobry klimatyzator np tutaj:
              https://www.ceneo.pl/Klimatyzatory/p:Chigo.htm
              chyba najlepsza bedzie firma chigo. Przynajmniej tak pisali moi znajomi ktorzy profesjonalnie zajmuja sie zakladaniem klimatyzacji w mieszkaniach

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak przetrwać upały?

                Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na sezon letni już dzisiaj Sama w tym roku zaopatrzyłam się w takie cudo https://www.wentylatorysklep.pl/went...itowe,110.html Można wybrać dobrej jakości wentylator sufitowy i mieć w końcu spokój z upałami. Są one bezpieczne i pozwalają w końcu poczuć przyjemne ochłodzenie, w gorące dni

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak przetrwać upały?

                  Mi bardzo pomaga klimator activejet, stoi sobie na biurku od czerwca i jak trzeba chłodzi, super sprawa i fajne jest powietrze po nim

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X