Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Ja polecam śpiewające książeczki my mamy taką jedną i mała bardo ją lubi. Fajnym rozwiązaniem dla takich małych dzieci są zabawki pomagające odkrywać różne dźwięki i odgłosy
    u nas ksiażki z dżwiękiem zaś sie nie sprawdziły, dzwięk mała jedynie wystraszył;/
    Jeśli maluch nei boi się dźwięków i odgłosów zwierząt to jak najbardziej

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
      u nas ksiażki z dżwiękiem zaś sie nie sprawdziły, dzwięk mała jedynie wystraszył;/
      Jeśli maluch nei boi się dźwięków i odgłosów zwierząt to jak najbardziej
      Akurat mój synek uwielbia wszelkie dźwięki i światełka

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

        U nas ksiazka służyła jako straszak jak w okresie przeszło roku chciała wchodzić na kanapę i skakać może zbyt radykalny sposób podejścia, ale ta książka mi pomogła w oduczeniu tego wystarczyło ze leżała na kanapie a mała na nia nie weszła Kiedy słowa i prośby nie działały, bo fajnie się skakało to książka była w tym rewelacyjna

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

          Tak powiedzmy do roku czasu życia dziecka,bardzo dobrym pomysłem na prezent będą duże maskotki przytulanki,oczywiście jak najbardziej kolorowe,na książeczki jest jeszcze za wcześnie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

            Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
            Tak powiedzmy do roku czasu życia dziecka,bardzo dobrym pomysłem na prezent będą duże maskotki przytulanki,oczywiście jak najbardziej kolorowe,na książeczki jest jeszcze za wcześnie.
            Kuba dostał takiego wielkiego miśka jak miał pół roku i teraz nie wiadomo co z nim robić :/
            Ja gorąco różnego rodzaju zabawki z przekładanymi koralikami. U nas to był hit który potrafił zająć na kilka minut nawet.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

              nio u nas pluszaki rowniez sie nie sprawdzaja - Zosia dostala kiedys takiego wielkoluda - ktory po pewnym czasie trafil na strych - wiem ze prezent ale Zosia sie nim nie interesowala, tylko zbieral kurz - a mnie denerwowal - bo przestawialam go z miejsca na miejsce

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                jeśli chodzi o pluszaki to polecam pacynki na rękę, na prawdę można z nich zrobić magiczny teatrzyk i dzieci są w raju

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                  Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                  jeśli chodzi o pluszaki to polecam pacynki na rękę, na prawdę można z nich zrobić magiczny teatrzyk i dzieci są w raju
                  ikeowskie są fajne, choć ja zrobilam Zosi taka z skarpety i dziecko bardziej cieszyla wlasne skarpetowa made by mama

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    ikeowskie są fajne, choć ja zrobilam Zosi taka z skarpety i dziecko bardziej cieszyla wlasne skarpetowa made by mama
                    My dostaliśmy na urodzinki ale nie z Ikei No oczywiście wszystko co zrobi mama jest najlepsze No i przynajmniej nie musiałaś kasiorki wydawać

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      My dostaliśmy na urodzinki ale nie z Ikei No oczywiście wszystko co zrobi mama jest najlepsze No i przynajmniej nie musiałaś kasiorki wydawać
                      przyjamniej człowiek ma satysfakcję, że mimo dwóch lewych rąk coś tak skleci , w grudniu doszyłam czapkę mikołaja, teraz pacynka zyskała kwiatki jako oznaki wiosny - tak jedna zabawka służy nam i słuzy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        przyjamniej człowiek ma satysfakcję, że mimo dwóch lewych rąk coś tak skleci , w grudniu doszyłam czapkę mikołaja, teraz pacynka zyskała kwiatki jako oznaki wiosny - tak jedna zabawka służy nam i słuzy
                        hehe dobrze, że pacynce jajek nie dorobiłaś z okazji świąt wielkanocnych hehe - żarcik oczywiście

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                          przede wszytskim bajka którą lubi dziecko. Mój starszy syn wszystko oprócz różnego rodzaju samochodów szybko rzuca w kąt. młodszy natomiast lubi wszystko co gra i świeci więc sprawdzają się wszelkie interantywne do których można rytmicznie podrygiwać.
                          szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                            o mój synek też uwielbia wszystko co gra a ja już mam dosyć, śmieję się czasem że może jakiś DJ'em będzie bo nawet kilka zabawek na raz potrafi włączyć aby razem grały

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                              U nas hitem są zabawki do wody- kaczuszka świecąca, czy takie zabawki co wodą plują z babyono. Poza tym córka uwielbiała żyrafę z simply play co gada i świeci.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zabawki dla niemowlaka od 6 miesiąca życia

                                u nas w wannie firorę robią kubeczki- wcale nie przeznaczone do kąpieli. Kiedyś kupiłam w smyku takie kubeczki które układa się jeden na drugim tworząc wieżę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X