Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odstawianie od piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: odstawianie od piersi

    Karmić piersią w nocy jest okropnie wygodnie, nie trzeba podgrzewać, szykować i stresować się, że maluch krzyczy. A przyzwyczajenie, no cóż wszystkiego można się też oduczyć.

    Skomentuj


      #17
      Odp: odstawianie od piersi

      Pamietam jak męczące z czasem stało sie dla mnie nocne sciąganie pokarmu dla córki, teraz mam wygode biorę synka przystawiam do piersi i niczym sie nie martwię, Zje odkładam do łóżeczka i śpi dalej. Przygotowywanie mm trwało by za pewne chwilę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: odstawianie od piersi

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Pamietam jak męczące z czasem stało sie dla mnie nocne sciąganie pokarmu dla córki, teraz mam wygode biorę synka przystawiam do piersi i niczym sie nie martwię, Zje odkładam do łóżeczka i śpi dalej. Przygotowywanie mm trwało by za pewne chwilę.
        Zdarzyły mi się sytuacje, że musiałam dać mm zamiast piersi, konieczna była pomoc męża, on bujał i uspokajał a ja szykowałam, może gdy się to robi ciagle to jest jakaś lepsza organizacja, ale ja wolę pierś!

        Skomentuj


          #19
          Odp: odstawianie od piersi

          Tak kobiety karmiące mm od początku maja juz swoją taktykę i robią to szybko i sprawnie. Ja czasami posyłałam męża aby zrobił mleko bo córka słysząc moj głos nie płakała i zasypiała.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X