Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowa szafa wnękowa dla córeczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nowa szafa wnękowa dla córeczki

    Witajcie! Postanowiliśmy zrobić remont w pokoju naszej córki. Dotychczasowe meble trochę się zestarzały i już z nich wyrosła. Pokój ma na poddaszu i akurat tak ładnie się belki układają, że myślę, że pod nimi po skosie wstawię dla niej szafę wnękową przez co całkowicie to miejsce zagospodaruję. Zrobiłam sobie taki projekcik szafy:


    Tutaj oczywiście jest w całości, ale nie znalazłam programu, gdzie mogłabym umieścić spadzisty sufit, musicie to sobie wyobrazić Będę musiała znaleźć jakichś wykonawców, którzy umieją to zrobić. W każdym razie powiedzcie jak Wam się podoba moja wizualizacja? Dobrze dobrałam kolory? Pokój będzie robiony od początku, ściany i podłogi, także jest tu duże pole do popisu Wpisujcie swoje sugestie
  •    
       

    #2
    Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

    Szafa jest ciekawa - widzę, że pokoik córki jest dość spory tak więc ładnie będzie się w nim prezentowała. Myślę, że to bardzo dobry pomysł !
    Wiesz gdzie widziałam podobne szafy? W sklepie brw: http://www.brw.com.pl/szafy/ Dokładnie w ten sam design jak Twoja. Są w dobrych cenach tak więc możesz sobie zerknąć.
    Ta jest ciekawa:
    http://forum.mamotoja.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

      Mi sie podoba szafa, lecz chyba bym wybrała dwie szafy mniejsze każda by wtedy miała osobną szafę. A jak wnętrze tej szafy zrealizowałaś? Co tam mają>?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

        Napisane przez boonia004 Pokaż wiadomość
        Witajcie! Postanowiliśmy zrobić remont w pokoju naszej córki. Dotychczasowe meble trochę się zestarzały i już z nich wyrosła. Pokój ma na poddaszu i akurat tak ładnie się belki układają, że myślę, że pod nimi po skosie wstawię dla niej szafę wnękową przez co całkowicie to miejsce zagospodaruję. Zrobiłam sobie taki projekcik szafy:


        Tutaj oczywiście jest w całości, ale nie znalazłam programu, gdzie mogłabym umieścić spadzisty sufit, musicie to sobie wyobrazić Będę musiała znaleźć jakichś wykonawców, którzy umieją to zrobić. W każdym razie powiedzcie jak Wam się podoba moja wizualizacja? Dobrze dobrałam kolory? Pokój będzie robiony od początku, ściany i podłogi, także jest tu duże pole do popisu Wpisujcie swoje sugestie
        Najlepiej wybrac pokuj klasyczny
        twojradom.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

          Napisane przez anija35 Pokaż wiadomość
          Mi sie podoba szafa, lecz chyba bym wybrała dwie szafy mniejsze każda by wtedy miała osobną szafę. A jak wnętrze tej szafy zrealizowałaś? Co tam mają>?
          Ale ja mam jedną córkę Jeszcze nie zrealizowałam wnętrza. Dopiero bawię się w programie projektującym wygląd zewnętrzny szafy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

            Przepraszam Cię , musiałam źle zrozumieć Ale zawsze nad drugą możesz pomyśleć Ale program ok tylko mi te kolory zbytnio nie podobają się może coś bardziej jasnego

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

              Mogę, mogę, ale na razie nie stać mnie na obie Na tę jedną szafę dla córki mam budżet 5 tys. i na razie na tym koniec.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                Ale jest tak wiele promocji na szafy w Polsce może skorzystaj z jakieś

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                  Ja też się zastanawiałam nad zakupem jakieś szafy, a o jakiej promocji anija mówisz?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                    Jeżeli szukasz dobrych jakościowo mebli dla dziecka,to polecam zajrzeć do nas,mamy szeroki wybór a fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                      Dziewczyny, ale ja nie chcę drugiej szafy Chcę tę jedną dobrze przemyśleć i oddać mój projekt do wykonawcy. Wracając do wyglądu, czy te różowe wstawki nie gryzą się trochę z tym drewnem?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                        no Amelcia21 promocja u firmy fawre z szafami. Jedna szafa a druga gratis. Ale musi ta jedna spełniać wymogi producenta. A co do Ciebie Bonia to ja bym zmieniła ten kolor.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                          A dokładnie jakie ma reguły ta promocja anija?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                            Tutaj: http://blog.fawre.pl/2014/03/druga-s...b-29-na-szafy/ masz opisane dokładnie, ja brałam udział w podobnej więc nei obaw wszystko jest zawsze tak jak napisane.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Nowa szafa wnękowa dla córeczki

                              Fajnie brzmi ta oferta, spodobała mi się. Większa szafa by mogła być dla córy a ta mniejsza mi akurat na korytarz.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X