Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy Armaniego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciuchy Armaniego

    Czy da się kupić ciuchy Armaniego za mniejszą kasę niż w firmowych sklepach? W sieci znajduję oferty - ale czy to na pewno będą oryginalne ciuchy? Ta sama jakość wykonania, estetyka, styl?
  •    
       

    #2
    Odp: Ciuchy Armaniego

    Polecam śledzić stronę limango tam mają ciekawe kampanie a co najważniejsze na pewno oryginalne, zamawiam tam od nie dawna ale na pewno będę częstym gościem bo oferty super Armaniego jeszcze tam nie widziałam ale za pewne się zdarza aczkolwiek ciężko mi cofać się dużo wcześniej bo od niedawna z nimi jestem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ciuchy Armaniego

      Pokaż dokładnie o jaki sklep chodzi to wtedy będzie można cokolwiek oceniać, bo tak, to co mam ci powiedzieć?
      Pewnie są takie sklepy, gdzie faktycznie śmierdzi lewizną, ale są i takie, gdzie wszystko jest w porządku.
      A jaki problem zweryfikować rzetelność sklepu? Internetu nie macie? ;-)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ciuchy Armaniego

        Chodzi mi dokładnie o te ciuchy - http://sklep.royal-shop.pl
        Wygląda to dobrze, ale niech mi napisze tak ktoś, kto faktycznie tam kupował.
        No i najlepiej niech pokaże jakieś potwierdzenie zamówienia ;-)

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ciuchy Armaniego

          Niestety nie kupowała nic w tym sklepie więc nie pomogę ale pewnie ktoś się znajdzie jak zawsze aby pomóc i ewentualnie doradzić czy faktycznie można tam kupić oryginalne rzeczy. Polecam też poczytać w internecie jest wiele opinii o sklepach i znajdziesz potrzebne dla siebie informacje.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciuchy Armaniego

            Ten sklep znam - Armaniego nigdy nie kupowałam, ale np. zamawiałam od nich jeansy Lee i były oryginalne, a oczywiście stawka dużo niższa.
            Możesz jeszcze popatrzeć po tym, co ludzie piszą w sieci, ale zakładam, że wszystko powinno być w porządku.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciuchy Armaniego

              Nie znalazłam w sieci żadnego info, żeby coś było nie tak, raczej ludzie potwierdzają, że dostali normalne ciuchy, a w sumie jeśli cena jest o tyle niższa, to chyba powinno być w porządku. Zamówię jednego ciucha, zobaczymy co przyjdzie ;-) To będzie koszula...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ciuchy Armaniego

                Bo to pewny sklep - nie ma podstaw, żeby coś było nie tak. Zresztą - sama widzisz info w sieci. Na pewno wszystko będzie w porządku.
                Po prostu nigdy nie zamawiajcie w sklepach totalnie anonimowych - to taka absolutna podstawa dla świętego spokoju.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ciuchy Armaniego

                  Zamówiłam koszulę Armaniego. Za kilka dni powinna być u nas, to wtedy dowiecie się coś więcej. Opinii w necie udało się jednak znaleźć tak wiele, że nie spodziewam się szajsu - na bank przyjdą oryginalne, porządne ciuchy. Dzięki za pomoc ;-)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ciuchy Armaniego

                    Moim zdaniem to mogą być podróbki. Najlepiej kupić jakąś fajną koszulkę z ciekawym nadrukiem. Ja kiedyś myślałam, że mój chłopak nie wiadomo czego oczekuje a jak dałam mu taki prezent https://stimago.pl/blog/jaki-prezent...opaka-pomysly/ to skakał pod sufit. Marka nie ma znaczenia.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X