Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    Właśnie, wbrew pozorom nie jest to takie wszystko łatwe jak nie ma się czasu i zbyt wielkiego budżetu. Ale w takim przypadku z pomocą przyjdą nam specjaliści, jak np. z firmy Krokodyl i Przyjaciele xxx Każdy szczegół dopną na ostatni guzik, a przy okazji będą się trzymali określonego budżetu, na pewno potrafią słuchają i przyjmować sugestie, które będą dopasowane idealnie do pary młodej.
    Last edited by disne; 09-07-2020, 21:12. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      Przy organizacji wesela trzeba dużo rzeczy przemyśleć np. fotografa, wideofilowanie, dj i całą oprawę. Zobacz xxxtrochę może rozjaśnić Ale najlepiej wynająć agencję która zajmuje się tym profesjonalnie. Mają już sprawdzonych wykonawców i rabaty
      Last edited by disne; 09-07-2020, 21:12. Powód: reklama

      Skomentuj


        #93
        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        Nie masz się czego obawiać. Zawsze możesz przygotować coś bardziej nieszablonowego Ja na przykład myślę o tym, by zrobić xxx. Słyszałem od znajomych, że górskie wesela wychodzą niesamowicie i pomyślałem, że chcę mieć właśnie takie wesele
        Last edited by disne; 09-07-2020, 21:13. Powód: reklama

        Skomentuj


          #94
          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          A w kwestii shotów co powiecie o takim czymś xxx Podobno przyjmowanie shotów w formie pary świetnie się sprawdza i zastanawiam się, czy gościom weselnym czegoś takiego nie zafundować jako ciekawy dodatek (poza zwykłymi shotami oczywiście). Co o tym myślicie?
          Last edited by disne; 09-07-2020, 21:13. Powód: reklama
          W obliczu śmierci wszyscy jesteśmy samotni

          Skomentuj


            #95
            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            Niedługo ślub moich znajomych. Mam już dla nich prezent w postaci ekspresu ciśnieniowego, z którego wiem, że na pewno się ucieszą, bo obydwoje uwielbiają kawę i wiem też, że przynajmniej na razie nie mogliby sobie pozwolić na taki zakup. Chciałabym im jednak kupić bukiet kwiatów, ale nie do końca wiem jaki. Fajną ofertę ma ta kwiaciarnia xxx i własnie tu chciałabym go zamówić. Możecie zerknąć i napisać mi, którą z nich mi polecacie?
            Last edited by disne; 09-07-2020, 21:13. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              Co do lokalu na wesele, to przy większym budżecie polecam jakiś dworek lub pałacyk, przy mniejszym dobrą opcją będzie elegancki hotel lub restauracja. Przed wyborem oprócz oczywistych rzeczy jak wielkość, czy jakość potraw warto sprawdzić czy będzie gdzie zaparkować samochody, czy jakie warunki panują w toaletach. Na xxx jest dość przydatna wyszukiwarka sal z całego kraju - wystarczy kilka minut aby znaleźć wszystkie sale w okolicy.
              Last edited by disne; 09-07-2020, 21:13. Powód: reklama

              Skomentuj


                #97
                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej młodej pary Warto je dobrze zaplanować by były niezapomniane. Jeżeli szukałabyyś jakiejś ładnej sali weselnej to ta xxx jest przepiękna. Myślę, że zachwyci Cię tak jak mnie zachwyciła
                Last edited by disne; 09-07-2020, 21:13. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  ja mogę polecić na Mokotowie w Warszawie sale w restauracji xxx , fantastyczna organizacja wesela, bawili się goście świetnie, jedzenia nie brakowało, wręcz przeciwnie ilości bardzo dobre. Atutem jest ogródek z placem zabaw dla dzieci zamykany, sale są świetnie zrobione,udekorowane.
                  Last edited by disne; 09-07-2020, 21:14. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    Tego typu atrakcje są naprawdę na topie, popatrzcie - xxx I chyba nie ma wielkiego zaskoczenia, że cieszą się takim zainteresowaniem, bo ludzie się naprawdę przy tym doskonale bawią. Chociaż sami absolutnie się tego nie spodziewaliśmy.
                    Last edited by disne; 09-07-2020, 21:14. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      A czy np. ten xxx jest Waszym zdaniem wart uwagi? Może moglibyście polecić jeszcze kogoś sprawdzonego z Bydgoszczy?
                      Last edited by disne; 09-07-2020, 21:14. Powód: reklama
                      Zanim skrytykujesz innych, przyznaj się do własnych błędów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        Napisane przez bmarta Pokaż wiadomość
                        A w kwestii shotów co powiecie o takim czymś vaporti.pl Podobno przyjmowanie shotów w formie pary świetnie się sprawdza i zastanawiam się, czy gościom weselnym czegoś takiego nie zafundować jako ciekawy dodatek (poza zwykłymi shotami oczywiście). Co o tym myślicie?
                        Jako dodatek jak najbardziej U nas na imprezie integracyjnej były właśnie shoty w formie pary i "szły jak świeże bułeczki"
                        To dla ciebie przeszedłem na drugą stronę ulicy i wszystko się zaczęło

                        Skomentuj


                          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                          Napisane przez nomita9 Pokaż wiadomość
                          Jako dodatek jak najbardziej U nas na imprezie integracyjnej były właśnie shoty w formie pary i "szły jak świeże bułeczki"
                          Hm... Skoro tak dobrze to działa, to może faktycznie warto w takie coś zainwestować... Właśnie też szukam jakiegoś sposobu, żeby wesele nie było standardową imprezą...
                          Bezpieczeństwo daje w nagrodę niemoc.

                          Skomentuj


                            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                            Napisane przez bmarta Pokaż wiadomość
                            A w kwestii shotów co powiecie o takim czymś http://vaporti.pl/ Podobno przyjmowanie shotów w formie pary świetnie się sprawdza i zastanawiam się, czy gościom weselnym czegoś takiego nie zafundować jako ciekawy dodatek (poza zwykłymi shotami oczywiście). Co o tym myślicie?
                            Według mnie jest to bardzo dobra opcja Nawet jeśli gośćmi nie będą głównie młodzi ludzie Wystarczy, że jeden odważny się trafi i reszta pójdzie za nim. Co ważne - nikt tego nie będzie żałował Wiem co mówię, bo u nas na imprezie firmowej były te shoty w formie pary
                            Błędy są nieodłączne od natury ludzkiej i od faktu, że żyjemy. Są darami, okazjami do dalszej nauki i rozwoju.

                            Skomentuj


                              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                              Ja potrzebuję porady odnośnie sali weselnej. Chcemy koniecznie salę w Warszawie, bo nie chcemy obciążać gości z dalekimi dojazdami. Wstępnie wybraliśmy Blue Cactus, tylko musimy się wybrać, dokładnie pooglądać. Posiadają salę do 250 gości, a na tym mi zależało by była duża przestrzeń, by goście bez skrępowania mogli się swobodnie bawić na parkiecie. Jeżeli macie jakieś opinię o tej sali, jeżeli byliście tam na weselu, to proszę o podzielenie się.

                              Skomentuj


                                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                                jak szukacie dobrej i sprawdzonej sali weselnej to polecam zajrzeć na stronę xxx gdzie znajdziecie bardzo dobra ofertę weselną. Dodatkowym atutem jest to iż mamy możliwość przenocowanie lub przenocowania naszych gości gdyby poczuli sie zmęczeni. Sprawdźcie ich ofertę może to będzie to co szukacie.
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 21:11. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X