Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki na odchudzanie

    Obecnie sprzedawane tabletki na odchudzanie są w większości przypadków nieskuteczne, niezależnie od tego, cz są to produkty sztuczne, czy naturalne. Niektóre z nich mogą jednak wspomóc odchudzanie (np. te zawierające składniki przyśpieszające metabolizm), jednak tylko w połączeniu z odpowiednią dietą i wysiłkiem - ładowanie w siebie dziesiątek tabletek bez zmiany trybu życia niewiele pomoże.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

      Niestety nie istnieją obecnie żadne skuteczne tabletki na odchudzanie, które można by przyjmować bez obawy o własne zdrowie. Część ze sprzedawanych specyfików może jednak wspomóc odchudzanie (chodzi o te przyśpieszające metabolizm, czy spalanie tłuszczu, jak l-karnityna), ale tylko w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami.

      Skomentuj


        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

        Ja stosowałam therm line fast,przez lato udało mi się schudnąć 8kg.Były wycieczki rowerowe,wieczorami grupowe wypady z kijkami,dieta i są wyniki.

        Skomentuj


          Odp: Tabletki na odchudzanie

          Mogę polecić therm line fast,przez lipiec sierpień zgubiłam 8kg w połączeniu z ruchem- rower,kijki.

          Skomentuj


            Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

            Ja stosowałam therm line fast i mogę bardzo polecić. Schudłam w tempie odpowiednim 6 kg . Dodatkowo , mój organizm nie był obciązony chemią ponieważ suplement jest na składnikach naturalnych. Warto też do tego dołączyć zdrowie odżywianie wtedy efekty są powalające.

            Skomentuj


              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

              Ja w żadne tabletki nie wierzę drogie panie lepiej na prawdę sie przytrzymać, ograniczyć słodycze, wziąć się za siebie, za ćwiczenia. Wiem, cieżko jest zacząć ćwiczyć....to praca, to czas, to dobry film... zawsze jest sposób na to, by znaleźć pretekst by nie ćwiczyć.... bez tabletek udało mi się schudnąć 30 kg.. nigdy nie wierzyłam w żadne specyfiki...to jest strata czasu, pieniędzy... i szkoda naszych nerwów..bo my Kobietki wierzymy, ze coś nam pomogą...a tu niestety...

              Skomentuj


                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                Mogą pomóc ale nie załatwią sprawy za Ciebie-pamietaj

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                  A czy któraś z Was odchudzała się może z http://www.dieta-herbalife.com.pl/ ? Jestem bardzo ciekawa jakie efekty przynosi stosowanie tego typu diety. Sama od jakiegoś czasu zmieniłam jadłospis na nieco lżejszy i mam nadzieję, że w połączeniu ze sportem, da to jakieś widoczne efekty w postaci utraty wagi.

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                    Wszystkie tabletki to ściema. Może niektóre trochę pomagają, ale od razu jak się przestaje je brać widać efekt jojo. Wszystko leży w naszej psychice, kobieta bierze tabletki i mówi że dzięki nim chudnie a tak naprawdę to dzięki sobie.
                    Najlepsze efekty odchudzania widać gdy systematycznie ćwiczymy i nie podjadamy słodyczy. Najlepiej troszkę mniej jeść więcej się ruszać i efekty będą

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                      Napisane przez myszolina29 Pokaż wiadomość
                      Ja w żadne tabletki nie wierzę drogie panie lepiej na prawdę sie przytrzymać, ograniczyć słodycze, wziąć się za siebie, za ćwiczenia. Wiem, cieżko jest zacząć ćwiczyć....to praca, to czas, to dobry film... zawsze jest sposób na to, by znaleźć pretekst by nie ćwiczyć.... bez tabletek udało mi się schudnąć 30 kg.. nigdy nie wierzyłam w żadne specyfiki...to jest strata czasu, pieniędzy... i szkoda naszych nerwów..bo my Kobietki wierzymy, ze coś nam pomogą...a tu niestety...
                      wiesz co może rzeczywiście bym potwierdziła Twoje zdanie z innym produktem ale co do therm line fast to konsultowałam to z moim trenerem i potwierdzil ze produkt moze działać. Tym bardziej ze zawodowi sportowcy też biora odżywki , czy inne suplementy diety i to tez dziala .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                        A co sądzicie o łykaniu chromu na odchudzanie?
                        Czy ktoś miał z nim jakieś doświadczenia?
                        Ja póki co robię rozeznanie w temacie. Czytałam np. tu: http://pl.belightplus.com/chrom-na-odchudzanie.html i muszę przyznać, że mnie to przekonuje. Mój największy problem to słodycze, a chrom hamuje na nie apetyt.
                        Także poważnie zastanawiam się nad kupnem jakichś kapsułek, które go zawierają. Wybiorę jakieś bezpieczne, tak żeby nie zaszkodziły, a może faktycznie uda mi się dzięki nim w końcu schudnąć.

                        Skomentuj


                          Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                          Ja jestem kompletną przeciwniczką suplementów diety. Uważam ża najlepszą opcją jest odnalezienie dobrego dietetyka Nie ma co się oszukiwać, suplementy diety nie poprawią naszego wyglądu. Ja znalazłam swojego dietetyka na stronie, dzięki czemu umawiam się do Pani przez internet, no i najpierw poczytałam sobie opinie o niej innych odchudzajacych się.

                          Skomentuj


                            Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                            Ja również uważam, że najlepszym wyjściemjest dietetyk ale nie ma co ukrywać że wizyty są kosztowne. Zawsze można na początku samamu zbilansować swoje posiłki i przede wszystkim zacząć ćwiczyć

                            Skomentuj


                              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                              W niektórych wypadkach na pewno się mogą przydać

                              Skomentuj


                                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                                Ja mówię kategoryczne NIE tabletkom na odchudzanie. Dla mnie to trucie organizmu i nikt mnie do nich nie przekona. Jeśli chcesz schudnać to zmień dietę, zaopatrz się w wyciskarkę do soków np z http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/Jednoslimakowe/49 i włącz je do codziennego menu. Ćwicz, medytuj po prostu żyj zdrowo a twoja waga zacznie spadać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X