Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jak schudnąć ?

    Nie warto faszerować się specyfikami odschudzającymi. Najlepiej jeść co 3-4 godzinki w małych ilościach. Nawet ruch w tedy nie jest konieczny żeby zrzucić zbędne kilogramy. No i tak silna a jednak słaba wola jest istotnym elementem procesu odchudzania
    Co to są odpylacze ?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jak schudnąć ?

      Polecam diety ułożone przez dietetyka.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jak schudnąć ?

        Konkretny blog, poczytajcie - http://zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com/
        Niestety, ale w moim przypadku również odchudzanie bez wspomagaczy niczego nie dawało. Przy tych samych tabletkach co laska z tego bloga, straciłam 11 kg. Nie robiłam niczego wielkiego - zrezygnowałam z kolacji, dużo spacerowałam, ale ... to już próbowałam wiele razy wcześniej. Nie wiem na jakich to zasadach działa, ale ... działa.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jak schudnąć ?

          Zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Dieta nie da efektów, jeśli bedziemy ją stosować krótko... Utracone kilogramy bardzo szybko wrócą a my znajdziemy się w punkcie wyjścia.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jak schudnąć ?

            Dieta wegańska. Polecam!

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jak schudnąć ?

              Nie eksperymentowałabym z tabletkami. Zdrowie i wątrobę ma się tylko jedno Poza tym, warto rozejrzeć się za jakimiś naturalnymi suplementami, jeżeli już. Od czasu do czasu rozrabiam Jeliton z napojem, jogurtem albo płatkami na mleku. Zawiera czysty błonnik, więc na maksa pobudza kiszki, oczyszcza i przy okazji parę kilo można zrzucić A jak dodasz do tego gimnastykę, dużo warzyw, owoców, ryb, a odejmiesz rzeczy tłuste i słodkie, efekt będzie

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jak schudnąć ?

                Efekt będzie mogła bym powiedzieć natychmiastowy. Sama się zaskoczyłam, jak szybko waga mi leciała w dół jak przyjmowałam Jeliton. Teraz sięgam po niego głównie w przypadku zatwardzenia. No i eksperymentuję z różnymi wypiekami np. batoniki z błonnikiem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jak schudnąć ?

                  Moim zdaniem warto jest ćwiczyć Spraw sobie taką matę do jogi: http://jogastyl.pl/pol_m_Maty-do-jogi-157.html - ćwiczyć możesz nawet w domu. Pozwoli Ci się to rozciągnąć, zwiększy Twoją kondycję Ogólnie będziesz o wiele bardziej zadowolona. Ja odkąd ćwiczę cieszę się o wiele lepszym zdrowiem i samopoczuciem./

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/36...zuch,id,t.html i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jak schudnąć ?

                      Po pierwsze warto wspomnieć, że odchudzanie to proces długotrwały. Wiele osób szuka szybkiego sposobu na zrzucenie zbędnych kg, tymczasem dobre efekty można osiągnąć tylko dzięki ciężkiej pracy. Warto zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, kolejna rzecz to aktywność fizyczna. Można zainwestować we własny sprzęt do ćwiczeń i trenować w domu, wtedy motywacja jest większa. Polecam orbitreki - http://profitness.pl/13-crosstrainery.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jak schudnąć ?

                        Przykro mi ale nie słyszałam o nich. Biorę od jakiś 2 miesięcy therm line fast. Spaliłam dzięki nim już 7,5 kg. Dodatkowo pozbyłam się łaknienia oraz nadiaru wody z organizmu.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jak schudnąć ?

                          Jak dla mnie to najwazniejsza jest dieta i cwiczenia... niestety nie ma cudownych tabletek ;//
                          moj blog twojapotencja.pl

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jak schudnąć ?

                            Ja w tabletki wcale nie wierzę...na prawdę...lepiej wziąć się ogarnąć, zacząć mniej jeść, spożywać zdrowe posiłki, warzywa, owoce... Trzeba jeść bardzo dużo ryb drobiu. Ja nie jem w ogóle słodyczy ( moje postanowienie noworoczne), staram sie pić minimum 2 litry wody, pije minimum 3 herbaty dziennie staram sie ćwiczyć. Piszę "staram się". bo u mnie jest z tym różnie...praca, pomoc rodzicom...różnie z tym bywa ale ogarnęłam sie i od 1 stycznia robię ćwiczenia: przysiady i wykroki

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Najlepiej zacząć od znacznego ograniczenia szkodliwych produktów, szczególnie żywności wysoko przetworzonej (do której zaliczają się m.in. słodycze, fast-foody, gotowe danie ze sklepów i słodzone napoje), zastępując ją warzywami (szczególnie strączkowymi), oraz produktami z pełnych ziaren zbóż, rybami i chudymi przetworami mlecznymi. Do tego należy dołączyć regularne ćwiczenia kilka razy w tygodniu, np. na rowerku stacjonarnym lub orbitreku.
                              dekoracje tortów -> http://www.ozdobynatort.pl/kilka-tri...oracje-tortow/

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jak schudnąć ?

                                Nie będę oryginalna , ale najlepiej chudnąć poprzez ćwiczenia. Można zapisać się do siłowni, albo kupić sprzęt do siłowni w swoim domu np. tutaj http://www.marbo-sport.pl/ . Dodatkowo odpowiednia dieta i to dopiero przyniesie odpowiednie rezultaty. Tabletki i zabiegi nie pomogą
                                Niepoprawna romantyczka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X