Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najpopularniejsze imiona w 2008 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez vinnica Pokaż wiadomość
    Ja wybrałam dla mojej niuni imie Estera..jej w rankingu tez nie ma, bo to dość niepopularne imie.... ale jak najbardziej mi sie podaba.....
    Znam Esterę, super babka z niej

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      czy antonina jest popularne?
      shannon

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
        czy antonina jest popularne?
        Mi tam się bardzo podoba ale nie wiem czy jest az tak popularne Antosia - śliczniutko. Ja dla mojej córuni wybrałam Hania A dla chłopca to mam konflikt z mężem bo on chce Franek a mi się tak średnio podoba i wolałabym Igor jutro jadę na USG i będę znała płeć. Mam nadzieję na Haniulkę choć przeczucie mi mówi, że to chłopak
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          #19
          Pracuję z dziećmi w poradni i bywa tak, że jednego dnia przyjmuję samych Dawidów, Danieli, Damianów (wśród 6 latków to popularne imiona) i po całym dniu pracy mam mętlik w głowie, więc za 6 lat będą pewnie same Julki i Jakuby.

          Skomentuj


            #20
            Myślałam, że byłam oryginalna nadając dzieciom imiona a tu i jedno i drugie (Maja, Kamil) znajduje się w 20 najpopularniejszych A jeszcze w 2002 i 2007 tak często sie takich imion nie wybierało.

            Skomentuj


              #21


              Kacperek też popularny

              Skomentuj


                #22
                Imienia Alan też nie ma i sie bardzo ciesze.Kiedy ponad dwa lata temu dawałam mu to imię to nie słyszałam go u nikogo,teraz niestety na ulicy coraz częściej słysze jak mama woła do małego berbecia:Alan
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  moim zdaniem w chłopięcych brakuje jeszcze Oliwiera

                  nadając imię córce nie miałam pojęcia że Wiktorii jest tak wiele ale już dla syna szukaliśmy wyjątkowego co by nie było jak z małą...

                  Skomentuj


                    #24
                    co do Julii to jakbym miała córkę tez miałam tak dać na imię.
                    chociaż Julek u nas pół osiedla to mi się bardzo podoba.

                    a nie spodziewałam się że Szymon na 4 miejscu będzie....
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      #25
                      a ja rodze za 3 tygodnie (tak myśle) i dam swojej coreczce na imie Vanessa to jest całkiem mało popularne imie takie rzadko spotykane ale nam sie zawsze marzyło zeby dziecko nie mialo polskiego imienia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        mojego Antosia tez nie ma a wdług mnie to najpiekniejsze imie na swiecie
                        pozdr.
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          #27
                          MI sie podoba Nataniel,wiec albo zostane przy Natanielu lub Mieszku

                          Skomentuj


                            #28
                            Najpopularniejsze imiona w 2008 roku

                            jakby była dziewczynka to Wiktoria, jest na drugim miejscu, a jest chłopiec Przemek, którego na liscie w ogóle nie ma
                            Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                            http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja miałam dać córeczce naimie Julia, ale wkońcu została Natalką. Oba imiona są w rankignu. Julia zawsze mi sie marzyło. Po prababci Julek jest dużo. Wiec zmieniłam na Natalię. A teraz już wiem, że u córki w klasie będą dwie Natalki

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja w maju urodzę Michalinę Cieszę się, że to imię nie należy do popularnych, będzie wyjątkowa
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X