Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-07-2019, 08:44
MammaMiah MammaMiah jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

Domyślnie Vialise Body Wrapping - Opinie

Hejka!
Niedawno zaczęłam interesować się moimi nogami a tak dokładniej to cellulitem który pojawił się w trakcie ciąży i tak sobie trwa od jakiegoś czasu. Zaczęłam ćwiczyć gdy mały śpi, uważam też na dietę plus staram sie wydzielić chwilka minut dziennie ma masowanie tych miejsc z pomarańczową skórką, prysznicowaniu jej i nakładaniu maski z kawy, oleju kokosowego i cynamonu, ale nadal to nie jest jeszcze to. Moja koleżanka wspominała mi że w gabinetach można sobie zrobić specjalnie maski z folią ale aż tyle czasu przy 6 miesięcznym dziecku to ja nie mam A tez i środków brakuje na takie ułańskie fantazje. Jakoś tak się zrobiło że wleciało mi w oczy że można robić samemu taki właśnie zabieg w domu tylko trzeba zmienić tę kawę na coś innego więc poszukałam i znalazłam vialise body wrapping tylko wiadomo... Lepiej zapytać niż brać w ciemno: czy znajduje się tutaj mama albo mamy ktore korzystały z tego kosmetyki? Jak on działa? Jak go stosować i ile czekałyście na takie pierwsze ale dość widoczne efekty? Czekam na każdą odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2019, 14:15
HinczKok HinczKok jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
HinczKok.polki.pl

Domyślnie Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

miałam styczność z tym kremem i na prawdę bardzo w porządku. akurat ja mi zaraz po ciąży go nakładałam i nie widziałam żadnych problemów. z tego co wiem to cała seria jest do nakładania nawet w trakcie ciąży. ogólnie bardzo dobrze wspominam, bo dobre kilka miesięcy nakładałam i efekt bardzo fajny. jak masz jakieś jeszcze pytania to śmiało pisz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2019, 14:21
HinczKok HinczKok jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
HinczKok.polki.pl

w sumie.. tak czy inaczej zawsze dla pewności możesz podejść do ginekologa sprawdzić czy się zgadza na wszystko. wiadomo.. każda ciąża jest inna więc tak dla pewności nigdy nie zaszkodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-2019, 15:18
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

A możesz podać co dokładnie znajduje się w tym kosmetyku? Jestem ciekawa co tam jest ale nie jakimiś łacińskimi nazwali tylko tak prosto jak się tylko da, czyli z łaciny na polski Niestety ale nie jestem obeznana z tymi etykietami i nie wiem czego w sumie szukać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2019, 09:08
freshavodaco freshavodaco jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
freshavodaco.polki.pl

w wielkim skrócie: olejek cynamonowy (rozgrzewa i pobudza krażenie), kofeina (pobudza mikrokrążenie, usuwa toksyny), ekstrakt z imbiru (rozgrzewa), olej z zielonej kawy (ujędrnia i uelastycznia skórę), ekstrakt z miłorzębu japońskiego (poprawia mikrokrążenia), ekstrakt z alg (usuwa toksyny i odżywia), ekstrakt z owoców papryki ostrej (rozgrzewa, pobudza krążenie, przyśpiesza usuwanie lipidów), olej sezamowy (rozgrzewa i pobudza), olejek imbirowy (rozgrzewa i przyśpiesza usuwanie komórek tłuszczowych), ekstrakt z żeń-szenia (ułatwia rozkład lipidów), ekstrakt z ruszczyka kolczastego (wzmacnia naczynka), ekstrakt z kasztanowca (wzmacnia naczynka i pobudza krążenie) nie ma za co
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2019, 12:13
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

zastanawiają mnie w sumie te rzeczy typu papryka, imbir i cynamon.. one nie będą jakoś podrażniały skóry czy coś? słyszałam o dziewczynach które miały inne kosmetyki i je cos swędziało i piekło..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania