Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: woda smakowa

    Też myślę że ta moda trochę mija i ludzie opamiętają się co piją !
    Jak trafię na świeży imbir też zrobię i jeszcze z dodatkiem limonki pyszny

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: woda smakowa

      Lara śiweży imbir przeważnie jest w kauflandzie, a teraz to prawie w każdym markecie - taka pora by się rozgrzewać choć ja czasami z braku dodaje też juz startego sproszkowanego. A i super woda wychodzi dodając do wody listki mięty, jabłko, woda przejmuje posmak owoców

      Skomentuj


        #33
        Odp: woda smakowa

        My pijemy głównie wodę mineralną. Z dodatków lubię cytrynę, pomarańcza, imbir, melisę i miętę.Tego zawsze mam pod dostatkiem w domu.
        Żadnych gazowanych napojów, zwyczajnie nam nie smakują.
        Chciałabym jeszcze wyciskać świeże soki. Oglądałam już nawet wyciskarki na tej stronce: http://www.sklep.puregreen.pl/ i chyba wiem, co zamówię u Mikołaja
        Tylko nie zdecydowałam się jeszcze na konkretny model, muszę trochę więcej poczytać, żeby zorientować się w temacie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: woda smakowa

          U nas z racji cukrzycy odpadają wszelkie sztuczne i słodzone napoje, ale w domu można naprawdę pokombinować. Franio pije:

          Lemoniadę - woda+cytryna+syrop z agawy/ksylitol
          Kompoty ze świeżych owoców delikatnie dosładzane ksylitolem
          Herbaty owocowe i delikatne ziołowe
          wodę niegazowaną
          latem do słoików porobiłam swoje soki z winogron/malin, które dolewam do wody i herbat.

          Wszelkiego rodzaju wody smakowe, Kubusie, soczki kupowane w sklepach robią dziecku więcej krzywdy, niż nam się wydaje
          www.cukromania.blogspot.com

          Skomentuj


            #35
            Odp: woda smakowa

            karolka to poczytja lepiej sobie dobrze opinie, ja kupiłam wyciskarkę ale nie korzystam bo więcej soku zostaje w trocinach niż trafia do dzbanuszka. A co do kubusiów- kiedyś na nie też był taki bum, i tak nimi dzieci pojono... Mnie po kubusiu zaswze brzuch bolał.

            Skomentuj


              #36
              Odp: woda smakowa

              ja tam teraz tych wszystkich kolorowych i smakowych rzeczy nie pije - nie stac mnie musze sie zadowolić wodą i to skorzyści dla zdrowia
              kiedyś piłam wody smakowe, ale w sumie to wcale nie jest takie smaczne

              Skomentuj


                #37
                Odp: woda smakowa

                od tego wszystkiego juz lepsze zioła - np na Dobre Trawienie - teraz pije i sobie chwalę - lepsze to nawet od herbaty

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: woda smakowa

                  JA kupiłam sobie dzbanek do filtrowania wody i pijemy zwykłą kranówę przefiltrowaną i jest całkiem smaczna. Moja córeczka nic innego nie chce

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: woda smakowa

                    Teresa a jaki masz dzbanuszek? Tez sie nad nim zastanawiam a co do ziół nie wolno zapominać ze one tez maja mocne działanie i latwo je przedawkować a w ciazy to juz calkiem trzeba na nie uwazac. Bez ograniczen mozna pic tylko wode

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: woda smakowa

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      karolka to poczytja lepiej sobie dobrze opinie, ja kupiłam wyciskarkę ale nie korzystam bo więcej soku zostaje w trocinach niż trafia do dzbanuszka. A co do kubusiów- kiedyś na nie też był taki bum, i tak nimi dzieci pojono... Mnie po kubusiu zaswze brzuch bolał.
                      Też mam taką co mało wyciska a części ma dużo i tyle z tym roboty że jak robię to takie koktajle jabłko ,banan ,kiwi i miksuje blenderem Nie przemyślałam zakupu i leży

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: woda smakowa

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        JA kupiłam sobie dzbanek do filtrowania wody i pijemy zwykłą kranówę przefiltrowaną i jest całkiem smaczna. Moja córeczka nic innego nie chce
                        Myślałam o takim dzbanku ale w końcu nie zamówiłam Miałam poczytać info na necie o tym ale zawsze zwlekam :/

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: woda smakowa

                          Bardzo zachwalają dzbanki z brity (czy jak to się pisze) ale te z marketu tez dają radę. W mojej okolicy można nawet kranówkę pić - taka dobra jakościowo a z ta wyciskarką- byłam wściekła jak tyle owoców wrzuciła, a dostałam troszkę soku, i dokładnie tyle tego mycia, szczotkowania... Lepiej zainwestować w takie sprzęty

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: woda smakowa

                            Ja kupiłam dzbanek dafi i woda jest ekstra Wodę robie z cytrynką i mam wodę smakową, a te ze sklepu za bardzo paprane chemią :/

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: woda smakowa

                              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                              Ja kupiłam dzbanek dafi i woda jest ekstra Wodę robie z cytrynką i mam wodę smakową, a te ze sklepu za bardzo paprane chemią :/
                              To chyba skuszę się na ten dzbanek

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: woda smakowa

                                Ja mam dzbanek DAFI, filtr kosztuje 8-12zł i starczy na miesiąc. Bardzo fajna sprawa. Jak będziesz kupować dzbanek sprawdzaj też ceny filtrów, żebyś na nie później majątku nie straciła Taka woda jest bardzo dobra, ale trzeba pilnować, żeby regularnie wymieniać filtr na nowy i w dzbanku zawsze musi być woda (żeby filtr nie wyschnął)
                                www.cukromania.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X