Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bol glowy i brzuszka-juz nie mam sily:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bol glowy i brzuszka-juz nie mam sily:(

    Witam serdzecznie.Mam na imie Agata i jestem mama szesciolatka.Mój synek ciagle narzeka na bol brzucha.Wlasciwie codziennie wspomina ze boli go brzuszek.To trwa juz kilka miesiecy.Boli w oklicy pepka.Do tego czesto mu sie odbija i ma gazy.Mowi ze czuje jakby"mial piane w brzuchu i rzygi w gardle"-to jego cytat.Czesto tez boli go glowa i pieka oczy,po szkole czuje sie zmeczony.Bol glowy nasilil sie od tygodnia i nawet paracetamol mu nie za bardzo pomaga.
    Bylismy u lekarza (w Anglii) i mial robione badanie z kupy na lamblie i kryptosporydioze-test Elisa-wyszedl ujemny.Na wynkiku pisze rowniez ze wydajnosc innych pasozytow jest mniejsza niz 0.2%.Lekarz powiedzial ze to w normie.
    Robilismy USG prywatnie w polskiej przychodni i rowniez wszystko wyszlo ok,poza tym ze bardzo zagazowane ma jelita.Badanie moczu paskiem tez ok.
    Mamy skierowanie na badanie krwi ale termin dopiero na styczen-to angielskie realia niestety...Nie wiem co robic..Synek jest smutny,nic mu sie nie chce,opuszcza szkole bo zle sie czuje.Rano nie ma apetytu-sniadanie praktycznie nietkniete,a wieczorem ma napady glodu.Sa chwile ze jest ok,a za moment kladzie sie,robia mu sie takie szkliste oczy i mowi ze znow boli go glowka i brzuszek(Co to moze byc???Ktos mial podobny przypadek?Ta glowa sie martwie najbardziej...

    #2
    Odp: Bol glowy i brzuszka-juz nie mam sily

    czy synek ma te doklegliwości po jakimś konkretnym pokarmie, który zje ??

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bol glowy i brzuszka-juz nie mam sily

      może to jest alergia na jakieś produkty, mleczne, gluten może na owoce ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bol glowy i brzuszka-juz nie mam sily

        happy new year wishes
        happy new year 2020
        happy new year images
        happy new year greetings
        happy new year images
        happy new year quotes

        Skomentuj

               
        Working...
        X