Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kf2109 to tak jak ja swoje chociaz nie wiem czy to dziewczynka czy chlopiec




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Sloneczko Pokaż wiadomość
      grilek8 a jesli mozna wiedziec to w jakim miescie rodzisz??
      Będę rodzić w szpitalu w King's Lynn w UK - różne opinie już słyszałam ale mam nadzieję że będzie ok pozdrawiam

      Skomentuj


        No witam Kobietki.
        Ale u mnie zimno Mróz za oknem straszny, chyba dziś z małym nawet nie wyjdę na spacerek.
        A co tam kobitki u Was? Słoneczko miewasz juz sny z akcja porodową? Mnie prześladowały przez całą ciążę
        Pozdrawiam
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          jeju u nas tez mrozicho az się nie chce nosa wystawic na dwór,
          tez nie wyjde z małym, boję się że sie przeziębi albo cos złapie.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            No dokładnie, ja się bałam że ostatnio jakiś wirus złapał mojego małego, miał 40 stopni gorączki ale okazało się że to ząbki, kurcze no ida teraz wszystkie na raz, ale może nie będzie aż tak źle.
            Pinklady a ile twój dzidziuś ma?
            Last edited by kalka23; 19-11-2008, 11:29.
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              hmm raczej nie pamietam swoich snow ale na pewno ze dwa taka mialam i miloby bylo zeby sie spelnily hehe bo dzidzus wrecz wylecial ale podobno sny spelniaja sie naopak.
              Ja sie przekonam czy mocno zimno na dworze jest bo musze do sklepu pozniej skoczyc po male zakupy na obiad. A wlasnie moze to nie na temat ale znasz moze jakis dobry przepis dosc szybki bo dzisiaj mam gorszy dzien na makaron z jakims sosem??




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                40 stopni az zal takiego malucha patrzec jak sie biedny meczy z tymi zabkami to chyba nie ciekawy okres




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Sloneczko Pokaż wiadomość
                  hmm raczej nie pamietam swoich snow ale na pewno ze dwa taka mialam i miloby bylo zeby sie spelnily hehe bo dzidzus wrecz wylecial ale podobno sny spelniaja sie naopak.
                  Ja sie przekonam czy mocno zimno na dworze jest bo musze do sklepu pozniej skoczyc po male zakupy na obiad. A wlasnie moze to nie na temat ale znasz moze jakis dobry przepis dosc szybki bo dzisiaj mam gorszy dzien na makaron z jakims sosem??

                  No na zakupki tez muszę iśc ale to juz zaczekam aż mąż wróci.
                  Słoneczko, kurczę to nie znam jakiegos szybkiego. Ale może jakieś spagetti zrobisz, sosik gotowy w słoiku można dodać tylko mięsko podsmażyć, nie przychodzi mi nic no głowy. My mamy dzis pieczone udka, wstawiłam do piekarnika same się robią
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    7 miesięcy i 3 tygodnie i tylko 1 ząbek jak na razie, drugi dopierp ledwo widać.
                    jeju 40 stopni, chyba bym oszalała ze strachu!
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      tez musze na zakupy ale małego podrzuce na chwilę sąsiadce i oblecę osiedlowe sklepiki w 10 minut bo wszystko wkoło bloku mam na szczęście.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sloneczko jak mi się nic nie chce to tez spagetti, bo sos gotowy troche mięsa i zrobione tak jak kalka23 napisała
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          no kurcze tylko ze juz mam dosc sphagetti ...mam ochote na mala odmiane no coz poszukam czegos w internecie a z zakupami na meza nie moge czakac bo przeciez mu samego makaronu nie dam do jedzienia :P




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Aha to juz taki duzy brzdąc a jak ma na imię? Pewnie gdzieś juz pisałaś ale się mogę nie doszukać
                            Mojemu Wojtkowi wyszły pierwsze ząbki jak miał 3-4 miesiące, nawet nie wiedziałam kiedy, nigdy nie gorączkował z tego powodu, w piatek go tak wzięło konkretnie ale w niedziele juz puściło i jest wszystko ok. Ale też miałam stracha, dobrze że mąż był w domu bo ja panikowałam,chciałam juz wzywać karetkę bo miał dreszcze ale podałam czopka i na szczęście wszystko przeszło, po 15 minutach temperatura spadła.
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              hehe no tak, mój byłby nie zadowolony chyba jakby dostał sam makaron
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj


                                a kto by nie panikowal gdyby jego dziecko mialo taka goraczke ja napewno bym panikowala ze ho ho, moj maz moze by zachowal zimna krew albo by zadzwonil do mamy kumpla ktora jest lekarka ale on to niby spokoj w sobie ma ale ledwo mnie brzuch zacznie bolec to juz chce do szpitala jechac...




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X