Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka czy kubek niekapek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Niekapek

    Hejka
    Moja córka pije z kubka niekapka Avent i pije też z szklanki lub kubeczka kupionego specjalnie dla niej.Ostatnio z mężem zakupiliśmy dla niej kubeczek ze słomkom i też daje sobie z nim rade pije bardzo powoli ale czasami zdaży sie jej coś wylać wtedy stara sie to wytrzeć lub rozciera po całej podłodze.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      pierś

      Moja córcia ma już roczek 1 miesiąc 13 dni i nadal karmie ją piersia oprócz tego dostaje śniadanie 1 i 2 obiad podwieczorek kolacje owoce i butelke na noc.Ale miedzy czasie dostaje też i pierś na rządanie.


      http://s2.pierwszezabki.pl/014/0140989b0.png?5720

      Skomentuj


        #63
        Marysia używa niekapka z miękkim ustnikiem(dopiero sie uczy) lovi,tylko ze to kapek, leci z niego bardziej niz z butelki.ale chce z niego pić.
        nie wiecie czy można dokupić sam ustnik do niekapka?




        Skomentuj


          #64
          moniamozna dokupic

          Skomentuj


            #65
            perlasta Mój synek ma 6 miesięcy i pije mleczko, herbatki i soczki z butelki. Nauka picia z niekapka wcale nie jest taka łatwa i nie od razu córeczka musi załapać o co chodzi. Ja mojego Jaśka już drugi tydzień uczę sztuki używania niekapka ale jak na razie efekty są mizerne. Niekapek jako zabawka jest świetny ale do picia niekoniecznie
            Radziłabym jednak zakup butelki. Ja sobie chwalę Aventa.


            Skomentuj


              #66
              dotka238 moje 7miesieczne dzieciatko w nocy budzi sie co dwie godziny (nieraz co poltora) i nie zasnie dopoki jej cycucha nie dam :/ ale moze sie to teraz zmieni to zaczela pic z butelki i dzis od 6 rano cycucha nie bylo. najgorzej bedzie w nocy ale damy jakos rde
              Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

              http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



              http://perlasta.blogerki.pl/

              Skomentuj


                #67
                ja synkowi kupilam kubek niekapek Aventa,ale niestety z plastikowym ustnikiem,i niestety synus nie wiedzial ze z tego się pije,tylko go pogryzl...teraz troche pije z kubka,ale niestety musze mu ten kubek trzymac bo synek nie umie przechylac...no chyba na polsiedząco to tak...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  emes1986 proponuję bidon z rurką, mój maluch tez nie umie przechylać
                  niekapka czy zwykłego kubka. A teraz sam sobie pije z rury bez problemu
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #69
                    My mamy niekapek lovi i Majka umie z niego pić choć nauka trochę trwała. Nauczyła się też przechylać go więc pije sama. Mamy też taki jak Frosia pokazywala ale moja nie umie z niego pić


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #70
                      FamilyThree dzięli za radę:-)Rzeczywiście,to byłoby by dobre rozwiązanie:-)Synek umie pić prze słomkę to chyba z bidonu też będzie umiałPozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        niekapek Canpola

                        Ja kupiŁam mojej córce niekapek z miękkim ustnikiem Canpola.

                        DaŁam za niego bardzo niewiele bo chyba 12 zŁ
                        Jestem z niego bardzo zadowolona i dziecko również - chętnie z niego pije (mimo że ma dopiero 6 miesięcy), zwŁaszcza że z butelki ona nie korzysta prawie wcale bo wciąż jest na piersi a inne pokarmy, w tym na mleku modyfikowanym podaję Łyżeczką.
                        Naprawdę polecam ten niekapek
                        Hania przyszŁa na świat 05 grudnia 2008 r. o 20:35 - 3020 g. i 50 cm.; 10 Apg.

                        http://hanusiowo.blog4u.pl/

                        Skomentuj


                          #72
                          Ja mojej Hani od początku rozszerzania diety (miaŁa 5,5 m-ca) podaję jedzenie Łyżeczką, taką giętką, silikonową żeby nie poranić jej dziąseŁek. Nie grymasi i szybciutko zjada wszystko z miseczki. Podaję tak jarzynki, deserki i kaszki. Ponieważ z butelki nigdy nie chciaŁa nic pić (np. herbatki) to również podawaŁam Łyżeczką (wŁaściwie od urodzenia) a teraz już pije z niekapka. Żal mi tylko kasy jaką wydaŁam na butelki TT. Poniważ bardzo się wyrywa do samodzielnego operowania Łyżeczką i sama chce trzymać niekapek to liczę, że dość szybko nauczy się samodzielnie jeść.
                          Hania przyszŁa na świat 05 grudnia 2008 r. o 20:35 - 3020 g. i 50 cm.; 10 Apg.

                          http://hanusiowo.blog4u.pl/

                          Skomentuj


                            #73
                            my mamy niekapek Lovi, Natalka na początku nie wiedziała jak z niego pić, wolała z butelki. Po kilku próbach nauczyła się pić z niekapka i teraz już świetnie sobie radzi.
                            Natalka - 24 lipca 2008r.

                            Skomentuj


                              #74
                              A od kiedy zaczęłyście stosować kubki - niekapki?



                              Skomentuj


                                #75
                                My 5-6 m.ż

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X