Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka czy kubek niekapek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    butelka czy kubek niekapek?

    Dziewczyny córcia 16 miesięczna nie chce mleka pić z kubka niekapka,zaznaczam,że soczki,herbatkę,wodę pije tylko mleko chce z butelki ze smoczkiem i kleik wieczorem,no i w nocy jak się obudzi tez nie wypije z kubka,normalnie przetrzymywałam ją z tym mlekiem ale tak płakała że póżniej wymiękałam.A smoczek od urodzenia ma tylko do spania-tez niedługo chce jej go powoli zabierać,lub utnę mu czubek.
    Macie jakieś pomysły jak nauczyć ją nie picia w ogóle już z butelki?

    PS.Dla niektórych Pań-temat sprawdzałam nie zdublowany-chyba że do czego innego się znowu doczepicie.
    ...Każda z karmiących piersi matki
    jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
    Błogosławionym szczęściem...
  •    
       

    #2
    Witam.Spróbuj podać mleko przez kubek nie przeźroczysty.


    Skomentuj


      #3
      A mleko jest zageszczone ? Moze kiepsko leci ?
      Mala z pewnoscia kojarzy mleko z butelka wiec mysle ze jesli dziurka jest ok to tylko konsekwencja tutaj pomoze.Niech płacze - jak zglodnieje to wypije ze wszystkiego - to najprostrzy i najskuteczniejszy sposob.Bylebys wiedziala ze chcesz oduczyc i postanowila - od dzis zero butli - wez wynies je do rodzicow zeby Cie nie korcily.Moj syn nie pije juz z butelki tylko z niekapkow i uczumy sie pic z normalnego kubka.Za to np o samodzielnym jedzeniu poki co moge pomarzyc
      P.S.Dopiski - nie sa potrzebne a dzialaja zaczepnie.
      Last edited by Goplana; 02-02-2009, 18:21.

      Skomentuj


        #4
        Aha..wyjmnij tę gumową uszczelkę z pokrywki od kubka.


        Skomentuj


          #5
          Ale wtedy to juz chyba nie bedzie niekapek

          Skomentuj


            #6
            Ale mleko będzie lepiej leciało i być może dziecko będzie piło ja zrobiłam tak samo z tym kubkiem i mam efekty.Można jeszcze na tą butelkę zamiast smoczka założyć miękki ustnik.


            Skomentuj


              #7
              GOPLANA ile ma twój synek?


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Znalazłam jest z maja 2007,tak? moja jest z lutego i dopiero teraz zaczyna sama jeść i nie pozwala się karmić myślę że z twoim synkiem będzie to samo


                Skomentuj


                  #9
                  Z wrzesnia 2007 Wiem ze kiedys przyjdzie na niego pora jednak mamy problem z dotykaniem np wedliny - brzydzi sie.
                  Ale to taki maly odskok od tematu

                  Skomentuj


                    #10
                    to ja musze sie wam pochwalic ze moja coreczka(sierpien 2007)pije juz z kubeczka zwuklego i sama je lyzka i widelcem(oczywiscie balaganu co niemiara ale jestem z niej dumna)
                    shannon

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A co do kubka - my mamy z Nuby i ma 3 duze dziurki - mega gesta kaszka nawet leci.
                      Last edited by Goplana; 03-02-2009, 08:51.

                      Skomentuj


                        #12
                        Mój dzieć pije z niekapka wszystko, a ma 11 miesięcy.
                        Na noc mu daje butle bo już w łóżeczku leży. A do ręki też niczego
                        nie weźmie, nawet do chrupka czy herbatnika się nachyla a do rączki
                        nie weźmie.
                        No ale mój to gówniarz w porównaniu do Waszych pociech

                        Skomentuj


                          #13
                          Więc tak-kubek jest nieprzeżroczysty,tą zatyczkę właśnie ze środka wyjęłam bo tak nie chciała pić,ona generalnie pije już od jakiś 2 miesięcy z kubka ale nie cały czas,no ale mleko nie ma mowy nie chce i koniec,a leci bardzo dobrze,mam tez kubek z miękkim ustnikiem,i też z niego pije,ale mniej jej daję go bo bardzo się z niego leje-a miał być niekapek,moja niunka dużo je sama ale również przy tym bałaganu co nie miarajuz nie mówiąc że jak je kanapkę np z szynką to ściany mam w maśle
                          ...Każda z karmiących piersi matki
                          jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                          Błogosławionym szczęściem...

                          Skomentuj


                            #14
                            aha własnie w nocy to jej się tez boję dawac z kubka( bo tak pije na śnie czasem wodę) żeby się nie zachłysnęła
                            no a kubki mamy z canpola-ale czy ja wiem czy az takie super
                            Last edited by czarna2600; 02-02-2009, 22:10.
                            ...Każda z karmiących piersi matki
                            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                            Błogosławionym szczęściem...

                            Skomentuj


                              #15
                              Mój synek ma tak jak Julek 11 m-cy i od 2 m-cy pije soki i herbatke z kubka a mleko z butelki ale on mleczko je tylko raz dziennie na noc
                              w raczkach juz ładnie trzyma sobie jedzonko ,ale jeszcze sam nie potrafi jeść łyzeczka jestesmy na etapie nauki
                              Czarna ja po prostu kupiłam bardzo kolorowy zeby go zachęcic i na początku dawałam do zabawy ,jak sie przyzwyczaił do kubeczka to nalewałam troszke soczku i w ten sposób mały sie nauczyl
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X