Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Adwokata w Warszawie szukam!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Adwokata w Warszawie szukam!

    Do sprawy o podwyższenie alimentów. Mąż pracuje za granicą, dużo zarabia i na pewno byłoby go stać na podwyższenie alimentów. To co od niego obecnie dostaję jest niewielkie i alimenty zostały ustalone dobre kilka lat temu. A od tamtego czasu wszystko przecież poszło w gorę.

    Jestem pewna,ze mąż będzie się bronił. Tak wiec chciałabym skorzystać z porad prawnika jak się za to zabrać. Czy jesteście w stanie polecić mi dobrego prawnika w Warszawie, który specjalizuje się w takich sprawach rodzinnych?
  •    
       

    #2
    Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

    Napisane przez tamisia Pokaż wiadomość
    Do sprawy o podwyższenie alimentów. Mąż pracuje za granicą, dużo zarabia i na pewno byłoby go stać na podwyższenie alimentów. To co od niego obecnie dostaję jest niewielkie i alimenty zostały ustalone dobre kilka lat temu. A od tamtego czasu wszystko przecież poszło w gorę.

    Jestem pewna,ze mąż będzie się bronił. Tak wiec chciałabym skorzystać z porad prawnika jak się za to zabrać. Czy jesteście w stanie polecić mi dobrego prawnika w Warszawie, który specjalizuje się w takich sprawach rodzinnych?
    Joanna Dominowska.Ma w Warszawie swoją kancelarię i zajmuje się właśnie sprawami rozwodowymi i ustalaniem alimentów. Ile masz alimentów? Jedno dziecko? Dwoje?
    Pracujesz? Warto jest na pewno do takiej sprawy zbierać wszystkie dokumenty, paragony. Tak aby móc udowodnić w sądzie to jakie masz wydatki.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

      Dwójka dzieci, w wieku kilku lat, ale wiesz potrzeby są dosyć duże, bo mieszkanie, bo przedszkole, leki itd.

      Do tego od czasu do czasu chciałoby się gdzieś wyjść.

      Aktualnie nie pracuję, ewentualnie drobne prace dorywcze. Ale bez umów.

      Możesz podać jakiś kontakt - tel lub najlepiej kontatk internetowy?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

        Napisane przez tamisia Pokaż wiadomość
        Dwójka dzieci, w wieku kilku lat, ale wiesz potrzeby są dosyć duże, bo mieszkanie, bo przedszkole, leki itd.

        Do tego od czasu do czasu chciałoby się gdzieś wyjść.

        Aktualnie nie pracuję, ewentualnie drobne prace dorywcze. Ale bez umów.

        Możesz podać jakiś kontakt - tel lub najlepiej kontatk internetowy?
        Tutaj jest ich strona:
        http://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokac...dzinne/rozwod/ - cennik jest oczywiście ustalany indywidualnie, napisz i napiszą Ci na jakie wydatki musisz sie nastawić.
        Na pewno na Twoją korzyść przemawia to,że masz wydatki na dzieci i że nie masz stałej pracy. Jak i to,że maż pracuje za granicą i na pewno ma większe wydatki.
        Były mąż nie ma innych obciążeń? NIe założył rodziny? Nie ma dzieci?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

          Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
          Tutaj jest ich strona:
          http://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokac...dzinne/rozwod/ - cennik jest oczywiście ustalany indywidualnie, napisz i napiszą Ci na jakie wydatki musisz sie nastawić.
          Na pewno na Twoją korzyść przemawia to,że masz wydatki na dzieci i że nie masz stałej pracy. Jak i to,że maż pracuje za granicą i na pewno ma większe wydatki.
          Były mąż nie ma innych obciążeń? NIe założył rodziny? Nie ma dzieci?
          Z tego co wiem dzieci nie ma, ale jest w innym związku. Coś takiego się liczy?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

            Jeżeli jest w innym sformalizowanym związku, to jego dochód jest automatycznie pomniejszany, bo musi przecież utrzymać nową rodzinę, starą rodzinę a ma tylko dwie ręce.
            Ale podkreślam, jest to indywidualna kwestia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

              wiesz co jeśli ex mąż zarabia dużo więcej to jest to powód aby podnieść alimenty. Z tym, że bedziesz musiała udowodnić zwiększone potrzeby dzieci wiec zbieranie "kwitów" jest konieczne. Nie wiem jednak czy wiesz, ze obowiązek alimentacyjny spoczywa na obijga rodziców czyli jak chcesz od męza 1000 zł na dziecko to drugi 1000 powinnas ty dac - czyli musisz wykazac ze potzreby dziecka to 2k. Wiele kobiet po rozwodzie myśli ze to ojciec powinien za wszystko płacić jeśli chodzi o dziecko ale to tak nie jest. Skontaktuj się z mecenasem Budrewiczem, on Ci wszystko wyjasni - tu masz nr tel. 222036110

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

                Bardzo dobra kancelaria, korzystałam, polecam. Jeżeli macie problemy z prawem warto korzystać z adwokata. Szczególnie, że teraz takie usługi nie są już strasznie drogie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Adwokata w Warszawie szukam!

                  Warszawa to duże miasto, pewnie adwokatów w niej nie brakuje.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X