Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wczoraj byłam u gina idostałam nowe tabletki na spróbowanie wcześniej miałam Yasmin a teraz Yaz. a spirale można chyba zakładać jak się nie ma żadnych stanów zapalnych. ja mam niewielką nadżerkę i na razie czekam na wynik cytologii, ale jak będzie dobry, to lekarz i tak mi nic z tym nie zrobi :/ powiedział, że jak chcę koniecznie wydać kasę, to mogę oczywiście iść do innego lekarza, który bardzo chętnie ją weźmie.

    Skomentuj

    •    
         

      nie chce założyć jak cytologia jest oki?
      nie rozumiem

      Skomentuj


        Wróciłam z młodym od pediatry, ten kaszel nie przechodzi i nie przechodzi
        po prawie 2 tygodniowym leczeniu no i w końcu ma antybiotyk tego się
        obawiałam. Stwierdziła, ze nie będzie go dłużej męczyć poza tym
        kaszel nie zbyt fajny nadal. Ehh...
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Sikornik chyba lepiej zainwestować w wkładkę. Ale tabletki oczywiści też nie
          są złe, tylko trzeba o nich pamiętać Ja nadal bez tabletek jestem.
          Nie chce mi ich ginekolog przepisać zanim nie wyleczę nadżerki
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            sikornik na razie czekam na wynik cytologii, zobaczymy jaki wyjdzie. a gin nie chce nadżerki usuwac,bo twierdzi, że nie widzi potrzeby. a skoro jest ta nadżerka, to chyba nie można wkładek zakładać. w sumie nawet nie pytałam, bo jakoś specjalnie się nad nimi nie zastanawiałam.

            tree zdrówka dla synka! a syropami nie dało rady tego kaszlu wyleczyć?

            Skomentuj


              magda masz rację, mój gin też mówi że wkładka na całkowicie zdrową
              pochwę
              No właśnie nie idzie, leczyła go już tak prawie 2 tygodnie. Dzisiaj u niej
              trzeci raz byłam z Julkiem. I tak się cieszę, że próbowałam bez antybiotyku. on na prawdę ma ten kaszel straszny, ja się bałam, że już
              coś na oskrzelach czy płucach siedzi, ale nie (na całe szczęście)
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                tree jednak antybiotyk ostateczność ale cóż w takiej sytuacji, oby był skuteczny jeśli w ogóle ma być - dużo zdrówka dla Małego!!!

                zaraz poszperam ile sobie wołaja za wkładkę...

                Skomentuj

                •    
                     

                  nigdy nie zastanawiałam się nad wkładką, bo chyba bym zwariowała myśląc, że nie zadziała, tak samo z plastrami. ale z drugiej strony nawet tabletki mogą zawieść, jak to było w przypadku mojej znajomej.

                  Skomentuj


                    Sikornik zależy jak bo są dwie (różne generacje) miedziana i niemiedziana.
                    Ta druga jest droższa i chyba 800zł kosztuje
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      ale się wkurzyłam, co chwilę muszę schodzić z trzeciego piętra i odbierać M jakieś paczki! ogólnie mi to wisi co i ile rzczy sobie kupuje, ale jak wczoraj powiedziałam, że widziałam sliczne buciki dla Joasi, to stwierdził, że JA ciągle coś kupuję i któraś tam z koleji para butów nie jest potrzebna! co za chamstwo!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a co do spirali, to ja słyszałam, że są z hormonami albo bez hormonów. podobno lepiej zakładać tę pierwszą.

                        Skomentuj


                          Czesc dziewczyny . Mam pytanie -czy to normalne ,ze 10-m-czne dziecko drzemie tylko raz w dzien? Spi rano ok 2-2,5 h ,a po poludniu za nic nie da sie polozyc dopiero ok 20-21ej zasypia najczesciej nad butla.

                          Skomentuj


                            Napisane przez iwona_be Pokaż wiadomość
                            Czesc dziewczyny . Mam pytanie -czy to normalne ,ze 10-m-czne dziecko drzemie tylko raz w dzien? Spi rano ok 2-2,5 h ,a po poludniu za nic nie da sie polozyc dopiero ok 20-21ej zasypia najczesciej nad butla.
                            Nie wiem czy to normalne ale ja z moim synkiem miałam tak samo. Budził się o 6 rano, około południa robił sobie półgodzinną drzemkę i szedł spać o 21 i w nocy z 4-5 pobudek. Teraz ma 15 miesięcy i niestety nadal budzi się w nocy z 2-3 i rano pobudka przed 7

                            Skomentuj


                              Moze niektore dzieci szybciej regeneruja sily i na dluzej im starcza energii bo moj syn przez caly dzien jest bardzo aktywny i siada na dluzej niz kilka sekund tylko do jedzenia
                              Last edited by iwona_be; 03-06-2009, 14:52.

                              Skomentuj


                                Mój nawet przy jedzeniu nie potrafi spokojnie posiedzieć, najchętniej jadłby w biegu Rozmawiałam nawet o tym z lekarzem i on mi mówi że niektóre dzieci nie potrzebują dużo snu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X