Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja rodziłam, niedawno, bo tydzień temu i mój poród trwał łącznie 4 godziny, siłami natury, pierwsze dziecko. 3godz 50min bóli, i 10 minut parcia.

    Skomentuj

    •    
         

      hejka

      A mój poród trwał 3 godzinki.Był to mój pierwszy raz.Niestety nie odeszły mi wody więc liczę od momentu pojawienia sie skurczy partych.W ciągu godziny doszłam do 8 cm rozwarcia (lekarka była w szoku),połozna powiedziała,że za pół godziny bedzie po wszystkim.A tu niespodzianka,bo trafiłam na stażystów, którzy mieli kłopot z przebiciem pęcherza.W drugiej godzinie okazało się,że jednak nie urodze siłami natury,ponieważ Miłoszek się zaklinował główką i nie jest w stanie iść dalej (stanie główkowe proste).Poród zakonczylismy cesarką.
      A tak przy okazji to choc trafiłam na stazystów to i tak było bardzo dobrze,bo miałam bóle krzyżowe i pozwolono mi rodzić na boku

      Skomentuj


        Moj pierwszy poród trwał 46 godzin, było strasznie, ale aby nie straszyc was mlode matki nie kazdy taki jest ja poprostu mialam poród krzyżowy, nie życze nikomu, jeżeli przy nastepnym razie sie powtorzy decyduje sie odrazu na cesarke.

        Skomentuj


          Mój poród trwał 3, 5 godz. plus 10 min. i też pierwszy - siłami natury

          Skomentuj


            Mój poród trwał prawie 14 godzin!!! O 22 odeszły mi wody a o 11:48 urodziłam siłami natury moje pierwsze dziecko- śliczną córeczkę

            Skomentuj


              Moj porod byl expresowy, mimo ze mowi sie ze porodu nie da sie przeoczyc u mnie niewiele brakowalo a tak by sie zdarzylo...
              skurcze jakies byly ale niewiele mocniejsze jak mialam juz od miesiaca wiec nie przejelam sie tym specjalnie, jednak gdy o 3.40 odeszly wody, pojechalismy szybko na porodowke, o 4.10 weszlam na porodowke z mysle ze pewnie do poludnia urodze a tam panika,ze rodze ze mam juz parte i o 4.20 urodzila sie juz moja corka takze porod wymarzony, wszystkim takiego zycze! 3 parte i mialam Amelke na brzuchu
              Amelia ur.21.06.2008r

              Skomentuj


                witam.moj poród trwał 16 godzin.bolało strasznie.bo miałam bóle krzyżowe i brzuszne ale jak przytuliłam mojego synka to o wszystkim juz zapomniałam.Mąż był dla mnie ogromnym wsparciem bez niego było by mi ciężko.pozdrawiam
                Last edited by lewa_24; 02-06-2009, 10:40.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mój poród trwał 20 min. 10 min skurczy ( 4 skurcze i rozwarcie na 10 cm) i niecałe 10 min bóli partych ( 3 parte ) . Wszystkim przyszłym mamusiom życze takiego porodu. Pierwszy poród .

                  Skomentuj


                    I zdarzylas dojechac do szpitala ?

                    Skomentuj


                      Ja byłam w szpitalu, bo brzuch mnie pobolewał a ze to mój pierwszy poród to nie wiedziałam co to oznacza. Lekarz mnie zbadał i powiedział ze nic tutaj sie nie dzieje, i na pewno tego dnia nie urodze bo to nie skurcze a ze w naszym szpitalu zawsze zostawiaja na obserwacji, to na moje szczescie mnie również zostawili. Raczej bym nie zdązyła bo mam 20 kg do szpitala.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A co masz napisane w ksiazczeczce dziecka w rybrykach czas porodu ?
                        Bo jakos mi sie wierzyc nie chce ze w ciagu 10 minut zrobilo ci sie pelne rozwarcie itp.

                        Skomentuj


                          I faza porodu 10 min , II faza porodu 10 min

                          Skomentuj


                            ze mnie taki niedowiarek ze nie uwierze zanim nie zobacze ... ale niewazne.

                            Skomentuj


                              No wiesz jak przy pierwszym skurczu wody mi odeszły i było ich bardzo mało to połozna powiedziała ze to pewnie upławy i poszła, po 3 kolejnych skurczach miałam juz parte i prosiłam zeby dziewczyna która lezała obok zadzwoniła po połozną. jak przyszła i powiedziałam ze mam parte to nie uwierzyła i kazał o własnych siłach przyjsc na badanie. Przy wejsciu na fotel krzyczałam ze mam parte, zbadaniu zaczeła krzyczec ona ze lekarza bo juz II faza jest. Lekarz przybiegł i powiedział ze to niemozliwe bo badał 10 min temu no ale juz było 10 cm rozwarcie i zawieźli mnie na łózku na sale porodową, tam juz niestety nie zdązyli mi nic podłaczyc na KTG, bo juz musiałam przec. # parte i Mateusz był na swiecie. Zaznaczyli mi ze przy kazdym bólu w nastepnej ciązy mam szybko jechac do szpitala, bo taka juz moja natura.

                              Skomentuj


                                Ja również nie miałam skurczy, tylko ból brzucha. Akcja porodowa trwała 40 min. To był mój pierwszy poród, a na następny chyba wybiorę cesarkę. Obędzie się może wtedy bez zaskoczenia.
                                Właśnie przy pierwszym partym odeszły mi wody, ale to była istna fontanna.
                                Ogólnie podejście służb medycznych do pierworódek jest taki, że na pewno kilka godzin będzie rodzić, więc po co ta panika...
                                Last edited by Mirenka; 27-05-2009, 23:12.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X