Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy dodjemy sol do diety niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez demira Pokaż wiadomość
    Nie dawajcie dzieciom danonek - to sama chemia i cukier. I uczulaja
    pozdrawiam,
    D
    jestem tego samego zdania mój siostrzeniec tak je wsówał że aż sie uszy trzęsły i dorobił się strasznego uczulenia, najpierw rumień na rączkach i nozkach a potem cała buzka opuchnięta i rozpalona wyglądało jak poparzenie, pediatra powiedział że to właśnie od danonków, i serków danio!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Ale czego się tu spodziewać .... poza tym to są produkty przeznaczone dla dzieci powyżej 3 r.ż. organizm do wszystkiego musi "dorosnąć" a i potem też bym nie podawała.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Family i Goplana, Wasze dzieci to tak jak moje. Starszy je tylko suchy chleb, bułki i ziemniaki, no i mleko UHT, a mały jeszcze do niedawna jadł wszystko a teraz tylko mięśko Nie ruszy ziemniaków a o zupach nie wspomnę. Kanapki to tylko z wędlinką, albo kiełbaskę do rączki. Mam to szczęście że mamy dziadka który sam przerabia zwierzaki na jedzonko więc wiem że nie ma tam nic niedobrego. Ale mały lubi też parówki. Czasem więc dostaje do łapki i jest w siódmym niebie.
        Co do danonków to starszy dostawał je już zanim skończył rok. Teraz ma 3 lata i uczulenie. Nie mogę mu dawać nic oprocz naturalnego ktorego nie lubi. Wiec czasem "od święta" dostanie danonka, albo jogobelle. A mały nie dostawał i raczej nie dostaje bo nawet nie lubi. Woli owoce ze słoiczka np Gerbera. No i jeszcze jedno: słodycze !! Starszy uwielbia bo dostawał wcześnie a mały nie dostawał i czasem zje ale cześciej wyrzuca.

        WNIOSEK: Jak dziecko nauczysz tak masz
        Pozdrawiam


        Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

        Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

        Ania i Jarek:

        Skomentuj


          Witam wszystkie mamy!
          Mój synek za tydzień kończy 10 miesięcy. Od trzech tygodni podaję mu misiowy jogurcik, który bardzo lubi a wczoraj po raz pierwszy podałam mu danonka. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi trochę się przeraziłam, nie sądziłam bowiem, że jest w tym tyle chemii. Mam więc pytanie czy mogę synkowi podać jogurt naturalny?a jeśli tak to jakiej firmy polecacie? pozdrawiam

          Skomentuj


            Napisane przez fifi150180 Pokaż wiadomość
            Witam wszystkie mamy!
            Mój synek za tydzień kończy 10 miesięcy. Od trzech tygodni podaję mu misiowy jogurcik, który bardzo lubi a wczoraj po raz pierwszy podałam mu danonka. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi trochę się przeraziłam, nie sądziłam bowiem, że jest w tym tyle chemii. Mam więc pytanie czy mogę synkowi podać jogurt naturalny?a jeśli tak to jakiej firmy polecacie? pozdrawiam
            Witaj
            Myślę że możesz ja bynajmniej już podawałam.Możesz dodać do niego owoce.Ja kupowałam Bakomy gdyż według mnie smakuję najlepiej
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Dziękuję za informację i pozdrawiam

              Skomentuj


                fifi150180 myslę, że każdy jogurt naturalny jest dobry.. oby tylko nie zawierał
                mąki modyfikowanej czy jakiejś tam świętojańskiej. Dodaj świeży owoc i już

                A mój ma alergię nadal... nic nie mogę mu dać, twarogu, śmietany, jogurtu, kefiru
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  FamilyTree przykra sprawa z tą alergią, bardzo się tego bałam jak zaczęłam wprowadzać synusiowi nowe pokarmy. Z tym na szczęście mam spokój ale za to synuś ma alergię na jakieś pyłki i często dostaje tzw. kaszlu krtaniowego, to też jest uciążliwe a w dodatku muszę go faszerować lekarstwami. Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    zupy ze słoiczków - jakie kaszki wprowadzać

                    Cześć,

                    proszę poradźcie mi jaką kaszkę podawać mojej córeczce. Patrycja ma 6,5 miesiąca jest karmiona piersią i mlekiem modyfikowanym ( więcej tego drugiego). Chiciałabym jej wprowadzić kaszkę, ale nie wiem jaką. Naczytałam się o kaszkach glutenowych i bezglutenowych i zgupiałam . Wszędzie piszą, żeby dawać najpier kasze mannę do zupki, a dopiero potem kaszki kukurydziane lub ryżowe. Ale ja cały czas podaję zupy ze słoika i nie wiem czy taki schemat mnie też dotyczy, czy mogę już zacząć od kaszek glutenowych?

                    dzięki za rady
                    sabinam

                    Skomentuj


                      Mój synek ma 6 miesięcy. Też karmię go piersią i czasami mleczkiem modyfikowanym. Od piątego miesiąca dostaje też deserki Bobovity. Jak na razie tylko deserki, bo gdy próbuję podać mu zupkę to krzyczy strasznie i pluje lub zaciska usteczka. Pierwszą kaszką jaką mu podałam była rzeczywiście kasza manna, ale dostawał ją tylko przez tydzień a teraz cały czas wcina z wielkim apetytem kaszki mleczno-ryżowe.
                      Faktycznie jak się poczyta zbyt wiele to można zgłupieć bo w różnych miejscach piszą zupełnie co innego.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        amie7 a twój syn je coś co zawiera gluten? Bo jesli nie to zacznij mu podawać bo to jest bardzo ważne.

                        sabinam Twója córeczka jest na tyle duża, że możesz podawać i glutenową i bezglutenową. Tylko należy pamietać, że kasza glutenowa nie może stanowić całego posiłku a jedynie dodatek do np zupki.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          żeby wprowadzić gluten daję małemu "Pyszne śniadanko" też z Bobovity no i troszkę skórek chlebka


                          Skomentuj


                            amie7 nioo to fajnie
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Witam Mamy bardzo serdecznie
                              mam pytanie właśnie na temat przekąsek typu ciasteczka...
                              Moja córeczka ma 9 m-cy. Nie może jeść produktów z mlekiem i jajkami, do tego chrupki kukurydziane również odpadają. W tej chwili dostaje tylko chlebek. Czy może mi ktoś polecić jakieś ciasteczka odpowiednie dla takiego malucha, które będą spełniały powyższe warunki? Zaznaczę, że mała nadal nie ma ząbków.
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Ja zaczęłam synkowi dawać chrupki w 6 miesiącu. Jadł bardzo ładnie a po jedzeniu calutki się kleił Też od 6 miesiąca podawałam skórkę chleba i wafle ryżowe. Oczywiście cały czas byłam w pobliżu, gdyby coś się działo.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X