Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Dzięki sikornik, a powiedz mi jeszcze laptopa dostajecie do tego wszystkiego, czy płacicie tez osobno na laptopa? Sory że tak Cię męczę

    Ja jestem niewyspana bo mała w nocy strasznie kaszlała i się bidulka co chwilka budziła. Kupiłam jej syropek Flawamed i jej rano po śniadanku podałam i jak na razie raz zakaszlała. Zobaczymy może pomoże, jak nie to jadę z nią do lekarza dzisiaj. Katar jest wciąż taki sam przeźroczysty, ale tej wydzielinki jest bardzo dużo, a ona jeszcze nie umie się wysmarkać bo by jej ulżyło. Teraz siedzi i się bawi klockami, byłam w szoku bo umie sobie dopasować kształt klocka do otworu w wiaderku ale mam mądre dziecko

    Idę napić się kawusi, a potem może się zdrzemnę z małą
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      wiesz co w Play'u lapka nie dają, ja nawet nie patrzyłam gdzie są na raty (rata wchodzi w skład abonamentu) ale mój znajomy sobie chwalił Orange Free - przyjdz sie do nich i wypytaj o wszystko - szczególnie mały druczek

      wiem też że znowuż sporo osób ma negatywną opinię nt. blue connect z Ery bodajże, oni tam tez dają lapka chyba za 1zł. ale abonament miesięczny 99 zł. i nie daję sobie obciąć ręki czy to nie jest aby tylko oferta dla firm

      powodzenia, warto mieć mobilnego neta bo wiesz zabierasz maleńki modem wszędzie i podpinasz sobie neta pod każdego kompa
      zresztą bardzo tanieje ostatnimi czasy - teraz średni abonament miesięczny za przyzwoita prędkość i transfer to ok. 55 zł.

      a teraz macie przez kablówkę/tel. stacjonarny?

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
        Ja jestem niewyspana bo mała w nocy strasznie kaszlała i się bidulka co chwilka budziła. Kupiłam jej syropek Flawamed i jej rano po śniadanku podałam i jak na razie raz zakaszlała. Zobaczymy może pomoże, jak nie to jadę z nią do lekarza dzisiaj. Katar jest wciąż taki sam przeźroczysty, ale tej wydzielinki jest bardzo dużo, a ona jeszcze nie umie się wysmarkać bo by jej ulżyło. Teraz siedzi i się bawi klockami, byłam w szoku bo umie sobie dopasować kształt klocka do otworu w wiaderku ale mam mądre dziecko
        Zdrówka dla Małej życzę.
        Teraz to strach nawet wyjść do supermarketu, o przychodni nie wspomnę, a mamy wizytę u alergologa w poniedziałek

        a propos tych klocków, to moja mama kupiła Jonatanowi już jakieś 2 michy temu i ja się zastanawiałam właśnie od kiedy dziecku takie rzeczy podstawiać pod nos, no to juz wiem
        Brawo dla Weroniki!

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          Dziękuję bardzo za info, a neta na razie mamy przez Tp- neostrada, nawet nie wiem jaką mamy prędkość taka jestem zakręcona, ale jak na razie hula i jak nam się umowa będzie kończyć chyba na wiosnę to się porozglądam w nowych ofertach. Laptopa jednak chyba wolę sobie wziąść kupić osobno bo coś mi się wydaje, że to o wiele drożej wychodzi jak się bierze tak ja mówisz w Erze np.

          Co do klocków to ja Weronice kupiłam jak miała 7 miesięcy. Na początku nie wiedziała do czego służą a teraz mnie zamurowało jak wciskała kwadrat na miejsce kwadratu, dopasowywała sobie do otworków normalnie w szoku byłam, nie wiem czy to takie jednorazowe czy nie bo zazwyczaj ja jej pokazywałam gdzie który klocek, jak nie umiała wcisnąć to ja go wkładałam a ona tylko pchała mocniej żeby do wiaderka wpadł.
          Mam jeszcze takie fajne puzzle drewniane- farma zwierzatek, kiedyś dołączone były do pieluszek Dada z Biedronki i te puzzle u nas teraz są na topie, także klocki, puzzle i książki to jej ulubione zabawki. A czym lubi się Jonatan bawić?
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            Hej dziewuszki.
            U nas nocka zleciała spokojnie, mały przespał grzecznie, ale troszkę miał kaszel.
            bańki już jaśniejsze mam nadzieje że za pare dni wyjdziemy na spacer bo szału dostajemy siedząc tyle w domku
            A tak to nic nowego u nas, nudy jak pieron.
            A co do klocków to są to jedyne zainteresowanie mojego wojtka, już tak fajnie wieżyczki układa

            Ale się uśmiałam z tych waszych niewyżytych facetów hehe mój też taki maniak seksualny

            Dużo zdrówka dla Weroniczki
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              To mówicie laseczki że inwestować w klocki?
              Macie plastiki czy drewniane?
              Mi się cholernie podoba taki zestaw z IKEI z ciuchcią drewniany, ale na to jeszcze ze 2 lata...

              A Jonatana ulubione zabawki to - pieluszka, chrupki kukurydziane, papierki szeleszczące i jego ulubiona grzechotka kaczuszka o imieniu Jarosław - na cześć pewnego brata blizniaka
              Mój syn jest bardzo ekonomiczny pod tym względem, do czasu hehe

              Kurujcie się!!!

              A gdzie Ania i Sloneczko???

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
                Dziękuję bardzo za info, a neta na razie mamy przez Tp- neostrada, nawet nie wiem jaką mamy prędkość taka jestem zakręcona, ale jak na razie hula i jak nam się umowa będzie kończyć chyba na wiosnę to się porozglądam w nowych ofertach. Laptopa jednak chyba wolę sobie wziąść kupić osobno bo coś mi się wydaje, że to o wiele drożej wychodzi jak się bierze tak ja mówisz w Erze np.
                My też mieliśmy neostradę.
                Zdecydowanie lepiej wziąć laptopa osobno, ja tez sie z tym gryzłam i mój R. mi mój pomysł lapka za złotówke wyperswadował
                zresztą mamy abonamenty i komórki do pospłacania, starczy...
                podobnie np. składamy po weselu na pewno komputer stacjonarny tzn. kupujemy monitor przynajmniej 32 cale (zamiast telewizora) i kupujemy sobie kartę telewizyjną, czyli będzie komp i TiVik w jednym
                Bo my jakos tak w ogóle mało telewizji oglądamy, bo też gó...no leci

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  my tez malo TV ogladamy wolimy sobie cos sciagnac z neta
                  kurcze ale jestm ostatnio roztargnieta i cos mi na mowe padlo




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    No zgadzam się z Tobą w 100% że w tej TV lecą same powtórki a od czasu do czasu puszczą jakiś film. My mamy Cyfrowy Polsat i na prawdę pstrykam tylko z kanału na kanał bo pustki, jedynie co dobre to bajki dla małej ale ostatnio też jakieś powtórki lecą bo już je oglądałam
                    Jeśli chodzi o klocki to polecam ja w sumie zastanawiam się nad plastikowymi bo wypatrzyłam takie fajne w Tesco za 29 zł w kuferku i myślę, że mała się nimi trochę zainteresuje. A tak wogóle to wiecie co ale moja mała to lubi się bawić samochodami, zastanowię się czy jej jakiegoś nie kupię bo tylko brum i brum robi jak widzi jakiś samochodzik i jeździ nim po podłodze
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      a moje dziecie jakos zabawki nie interesuja jak juz to pilka idzie w ruch puzzle drewniane a juz najlepsze sa ksiazki i ksiazki i ksiazki




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        haha tez sie czaje na te klocki z Tesco, a bardzie teraz na ten kuferek, bo bym miała tymczasowe pudło na grzechotki Małego, bo mi sie walaja po całej chałupie.

                        wiecie co teraz zrobiłam
                        gotuję gulasz na obiadek i zostawiłam dwa palniki włączone jeden zapalony - a drugi NIE
                        wszędzie śmierdzi gazem, dom muszę wietrzyć bo boję się że Młody sie nawdycha, ale jestem porąbana
                        gdzie ja mam czasami głowę, przecież mogliśmy wylecieć w powietrze...

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          cześć
                          dziś w nocy urodziła Tymonka moja szwagiereczka jest przecudny! taki piękniutki i kochaniutki malutki ma 58cm i 3500 waży takie małe cudeńko, właśnie wróciliśmy z odwiedzin będzie przystojniak
                          no i kupiliśmy fotelik, pomacałam, popukałam i zdecydowałam się na taki - niebieski http://allegro.pl/item829775062_fote...ki_gratis.html
                          a co do facetów... mój też seksoholik hehe

                          ależ mnie Filip drapie po ręcę uh!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            to witaj w klubie ewisienka tezma taki




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              Aniu ja mam taki tylko czerwony kolorek bo zielony mam wózek i do niego wszystkie akcesoria a nawet zielone nosidełko by też do wózka pasowało i już nie mogę patrzeć na ten kolor :P.
                              Fajnie rodzinka Wam się powiększa moja siostra cioteczna w zeszłym tygodniu urodziła córeczkę 61 cm i 4050 i jeszcze małej nie widziałam bo teraz mała chora no i mąż mi się rozkłada a do takiego maleństwa trzeba być zdrowiutkim. Jest czas zobaczę i ja.
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Dobry wieczór.
                                U mnie juz cichutko, wojtek śpi, mezowaty wraca jutro .
                                więc chwila relaksu

                                Sikorka dobrze że się zorientowałaś z tym palnikiem i do żadnego wypadku nie doszło.
                                Aniu fotelik piękny :0
                                Wisienko dużo zdrówka dla Weroniczki i meża

                                Dobranoc
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X