Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Co to za lekarz! Nikt nie musi się przyzwyczajać do bólu, bo gdy boli to trzeba coś z tym zrobić, a oni od tego są, ale niestety traktują nas jak kolejny przypadek i tyle. Rudolfik może wybierzesz sie na specjalne masaże? Moja siostra miała z tym problem i naprawdę jej pomogli( dr Paluch). A poza tym spróbuj sama sobie pomagać - te poduszki o których pisałam są naprawdę skuteczne tylko trzeba codziennie ich używać(najlepiej po prostu na nich spać)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      Napisane przez Naja Pokaż wiadomość
      Mi stuknęło 26 lat więc nie czuję się już tak młodo
      Kochana ja za parę dni skończe 37 lat a mam termin porodu na 1 kwietnia 2011 - to co dopiero ja mam powiedzieć o młodości ?

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          mam 25 lat i córcie 5 mies mamy za sobą kolki teraz zaczynamy ząbkowanie. czytałam wcześniejsze wątki o bolącym kręgosłupie. też miałam ten problem (skolioza). na początku ciąży łatwiłam skierowanie do ortopedy (długie kolejki). pan doktor dał mi w zasadzie poprosiłam o skierowanie na masaż. powiem wam, że 2 tyg masażu dało mi wielką ulgę. już po pierwszym dniu. czekałam koło 4 miesięcy na wizytę u ortopedy w szpitalu, potem na masaże. do leżenia oczywiście poduszka ceduszka. nawet do szpitala ją zabrałam. nie wyobrażałam sobie innego leżakowania

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            Witam Ja w grudniu skończę 19 lat, termin mam na 3 sierpnia

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              Witam Mamuski dolanczam sie do watku w listopadzie bede konczyc 23latka a termin na 25pażdziernikjuz sie nie moge doczekac:P

              Skomentuj

                     
              Working...
              X