Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spodnie czy spódnica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Spodnie czy spódnica?

    u mnie zawsze były spodnie, bo ciężko było mi znaleźć fajne sukienki plus size , ale na szczęście w internecie znalazłam ten świetny sklep. W dodatku z darmową wysyłką i świetnej jakości ubraniami polskich marek. Takze teraz jak tylko cieplej to sukienka!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Spodnie czy spódnica?

      spódnica zdecydowanie, nie nosze wcale spodni

      Skomentuj


        #63
        Odp: Spodnie czy spódnica?

        Trudny wybór, zawsze mam dylemat. Co doradzicie odnośnie sukienek wizytowych do biura, macie jakiś dress code czy ubieracie się tak jak chcecie? Koleżanka pokazała mi artykuł o sukienkach wizytowych do biura http://modny-styl.pl/sukienki-wizyto...racy-w-biurze/ co mi doradzicie tej kwestii? Idzie wiosna i czas coś odmienić w swoim wyglądzie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Spodnie czy spódnica?

          Zależy gdzie i zależy kiedy.
          Do pracy w biurze, gdzie masz kontakt z klientami to lepiej stylowa sukienka/spódnica ewentualnie eleganckie spodnie.
          Do pracy w biurze, gdzie nikt nie zawraca Ci d... można ubrać spodnie.
          Ja często pracuję w terenie i nie mogę sobie pozwolić na jakieś super modne ciuchy, ale jak już mam okazję się wyszykować to inspiracje czerpię z tej strony.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Spodnie czy spódnica?

            Hej
            Ja uwielbiam nosić spodnie, ze względu na ich wygodę, jednak na eleganckie wyjścia czy w upalne dni wybieram spódnicę. Ostatnio przyszła mi karmelowa spódniczka, którą zamówiłam na tej stronie: https://www.fasardi.com/pl/spodniczka-46325. Muszę przyznać, że prezentuje się świetnie, a do tego ma bardzo przyjemny materiał Jeśli szukacie spódnicy, która jednocześnie będzie wygodna i kobieca, to koniecznie sprawdźcie!

            Skomentuj


              #66
              Odp: Spodnie czy spódnica?

              Ja z kolei zastanawiam się nad kupnem kilku eleganckich sukienek . Przede wszystkim liczy się do mnie jakość , walory estetyczne . Jeśli będą spełnione te warunki , to mogę nawet wydać nieco więcej pieniędzy . Co mi polecacie ?

              Skomentuj


                #67
                Odp: Spodnie czy spódnica?

                a może te przypadną ci do gustu https://kupsukienke.pl/pol_m_Sukienk...nckie-161.html ? sklep kupsukienke opinie odkryłam dzięki mojej koleżance. Kupowałem tam kilka razy i nie mogę na nic narzekać. Jest duży wybór rzeczy o naprawdę wysokiej jakości. Była nawet taka sytuacja, że kiedyś coś zamówiłam i okazało się, że sukienka na mnie nie pasuje... Natomiast nie było najmniejszego nawet problemu z wymianą, a to też zaliczam na spory plus, bo nie wszędzie tak jest

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Spodnie czy spódnica?

                  aha , no to spoko , bo kupując takie rzeczy w sieci zawsze Boję się , że coś dostanę i nie będzie na mnie odpowiednio leżało , dobrze wiedzieć , że w razie czego z wymianą nie będzie kłopotu

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Spodnie czy spódnica?

                    A co powiecie na samemu uszycie takich rzeczy?Uszycie spódnicy nie jest trudne, w internecie można znaleźć wiele fajnych tutoriali jak krok po kroku uszyć. Najważniejszy jest wybór materiałów, możecie zobaczyć na ten sklep https://ctnbee.com/pl/druk-na-tkaninach, zamówić próbki materiałów i sprawdzić czy taka jakość tkanin jest dla was ok

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Spodnie czy spódnica?

                      zdecydowanie spodnie, czuję się w nich zdecydowanie wygodniej.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X