Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spodnie czy spódnica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Spodnie czy spódnica?

    W czym wolicie chodzić?
    Ja jestem zwolenniczką spodni. Wiadomo, na co dzień jest w nich znacznie wygodniej.
    Ale jakoś ostatnio naszła mnie chęć na kupno spódnicy. Tylko nie wiem, jaką długość wybrać. Czy spódnica midi jest ok?
  •    
       

    #2
    Odp: Spodnie czy spódnica?

    Jest ok :-) Wolę takie od tych całkiem długich, które dość niepraktycznie plączą się między nogami :P

    Skomentuj


      #3
      Odp: Spodnie czy spódnica?

      tez nie lubie spodic maxi, w ogole nie moj gust i tak jak Ty wole midi Bo na mini juz jestem za stara :-)
      Ale texz zdecydwnie wole spodnie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Spodnie czy spódnica?

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        tez nie lubie spodic maxi, w ogole nie moj gust i tak jak Ty wole midi Bo na mini juz jestem za stara :-)
        Ale texz zdecydwnie wole spodnie
        Ty za stara? To ja w takim razie już próchno jestem Ja zawsze lubiłam midi



        Skomentuj


          #5
          Odp: Spodnie czy spódnica?

          a jakos tak jak mam dzieci to mini juz nie bardzo nosze

          Skomentuj


            #6
            Odp: Spodnie czy spódnica?

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            a jakos tak jak mam dzieci to mini juz nie bardzo nosze
            Eeee tam przesadasz ;P ja mini nie noszę,bo nogi mam chudziutkie ...tak to bym zalożyła to jakiś niskich butów żeby zbytnio nie kusić ;P



            Skomentuj


              #7
              Odp: Spodnie czy spódnica?

              Ja najczęściej chodzę jednak w spodniach, bo tak mi wygodniej, ale jeżeli ubieram spódnicę to zazwyczaj właśnie midi albo maxi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Spodnie czy spódnica?

                a ja lubię i tak i tak

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Spodnie czy spódnica?

                  spodnie są wygodne, a idealnie dobrane także bardzo modne w połączeniu z innymi elementami stylizacji. Ja uwielbiam też sukienki i topy od Si-mi http://mostrami.pl/pol_m_PROJEKTANCI_Si-mi-1037.html (świetne i wygodne przede wszystkim) więc poszukaj takiej kiecki, jaka Ci się podoba i będzie ok.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Spodnie czy spódnica?

                    Osobiście wolę sukienki
                    Nie uważacie, że za dużo tych spodni wszędzie? Rozumiem, że są wygodne ale kobieta powinna być kobieca, żeby wzbudzać pożądanie i zainteresowanie na ulicy wśród panów
                    Opowiem Wam jak było z moją znajomą. Ubzdurała sobie że wyjdzie za mąż, wyszła i jako prezent ślubny zażyczyła sobie komplet sukienek. Taka cała wymiana garderoby Dacie wiarę? Wszystkie ciuchy do wymiany
                    Złożyłyśmy się z kumpelami i kupiliśmy jej kilka. Najbardziej podobała się jej taka z kwiatami od sugarfree. Kamila, jej siorka też kupiła kilka które sama bym przymierzyła
                    A Wy często robicie takie wietrzenie i wymianę garderoby?
                    Niepoprawna romantyczka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Spodnie czy spódnica?

                      Ja jak tylko mogę to ani spodnie ani spódnica tylko zakładam sukienkę. Niedawno byłam na wakacjach w Egipcie i co wieczór była rewia mody w hotelu, uhhhh......, a ja byłam taka nie przygotowana tylko 3 sukienki na cały wyjazd.
                      Teraz nie popełnię takiego błędu, walizka na kolejny wyjazd będzie pełna, uwielbiam Polskich projektantów i doceniam ich pracę.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Spodnie czy spódnica?

                        osobiscie lepiej sie czuje w spodnaich aczkoliwiek w spodnicy bardziej kobieco uwielbiam fason spodniczek rozkloszowanych, wygaldaja tak zmyslowo sexownie i pieknie. Tez nei do kazdej figury neistety pasuje. Na szczesci mi przypasowala. Sa piekne i ja kodwiedzam allegro to najchetniej bym nakupowala co drugą

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Spodnie czy spódnica?

                          ja mam różne fazy i stany heheee i mam dni że dobrze czuje się tylko w spodniach a potem zmiana i przez jakiś czas chodzę tylko w spódnicach - ale cóż kobieta zmienną jest

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Spodnie czy spódnica?

                            Lubię bardzo przylegające spódnice do kolan ale ciężko mi takie znalez
                            znalezc, więc póki co najczęściej noszę spodnie Portki są jednak wygodniejsze. ..



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Spodnie czy spódnica?

                              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                              Lubię bardzo przylegające spódnice do kolan ale ciężko mi takie znalez
                              znalezc, więc póki co najczęściej noszę spodnie Portki są jednak wygodniejsze. ..
                              ostatnio takie spódnice w klasycznym stylu widziałam w Greenpoint - nie wiem czy lubisz ten sklep ale tu jest link http://www.greenpoint.pl/sukienki,c7.html może coś wpadnie Ci w oko

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X