Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-02-2014, 08:07
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Domyślnie Jaki telefon?

Witam wszystkie mamy!
Chciałabym was zapytać z jakich telefonów korzystacie na co dzień. Muszę na coś się zdecydować. Zależy mi przede wszystkim na smartfonie z dobrym aparatem. Dlaczego smartfonie? Bo chciałabym wrzucać zdjęcia na FB mojego małego smyka od czasu do czasu
Jak myślicie: lg swift l7 ii czy lg swift l9 - a może jeszcze jakiś inny?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2014, 07:31
Madziulka122 Madziulka122 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Madziulka122.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki telefon?

Wydaje mi się, że L9 ma lepsze parametry. Sprawdź sobie na stronie, ogólnie bardziej mi się podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2014, 09:33
grossowna grossowna jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
grossowna.polki.pl

też bym brała l9, podobno lepsza są htc, ale wybór należy do ciebie, możesz jeszcze poczytać trochę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-2014, 00:14
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Telefon im ma lepsze parametry tym więcej kosztuje, ale też lepiej funkcjonuje, ja osobiście polecałabym sony z1, albo nokie lumie ale jakiś wyższy model nie 500 czy 600 bo się zawieszają i ludzie mają z nimi problemy. A te dwie firmy możesz posciagac mnóstwo aplikacji, mieć dużo zdjęć a telefon normalnie funkcjonuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-2014, 16:42
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Ja miałam już kolejno: Motorolę, Sagema, Nokię i HTC niezmiennie od 4 lat
Aktualnie posiadam HTC M8, mąż także, wcześniej miałam model starszy.
Czy jestem zadowolona i polecam? Oczywiście. Nigdy nie miałam z niczym problemu a uwierzcie u mnie telefon jest w ręce 24h na dobę ha ha ha. Mam pierdylion aplikacji w nim, nie to co mój mąż, pusto tam i cicho Ale ja juz taka jestem ha ha ha.
Ale myślę, że to kwestia gustu, bo znajomy np. kocha Nokię i nigdy żadnego innego telefonu nie kupił, bo on chce Nokię i tylko Nokie będzie zachwalał, obecnie ma którąś z Lumii, nie pamiętam typu.

Ja Lumii nie miałam nigdy, tylko chwilkę w rękach...no cóż, pewnie jakbym z nią poobcowała dłużej, to może by mi przypadła do gustu, dlatego się nie wypowiem, o Sony tez nie, bo jedyny telefon Sony jaki mieliśmy to mąż, 10 lat temu

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2015, 09:59
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Ja obscnie mam jakiegoś Smasunga dotykowego, jakoś nie specjalnie znam się na telefonach, ale miałam już alcatera patrząc na jego wielkosć to był fajny malutki, skromny ale na te czasy telefon już nie ten, miałam noskie i też mi odpowiadała, no i smasungi teraz mam czasy czas
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2015, 07:34
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Domyślnie Jaki telefon kupić

Cześć dziewczyny. Z jakich telefonów na co dzień korzystacie? Chciałabym sobie w najbliższym czasie kupić nowy sprzęt dla siebie. Mam obecnie na oku Lg G2 mini:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10005673
Ale jeszcze spodobał mi się ten Asus:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11705333
Myślicie,że warto jest dołożyć?
Do tej pory korzystałam z Samsunga, byłam z niego bardzo zadowolona. Może znowu by kupić sobie coś właśnie tej marki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2015, 10:59
smartfomanka smartfomanka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
smartfomanka.polki.pl

Smile Odp: Jaki telefon kupić

Hej, jeżeli wcześniej miałaś Samsunga i yłaś zadowolona to po co zmieniać producenta.. wybierz po prostu jakiś nowszy i lepszy model teraz weszły w przystępny cenach Samsungi Galaxy A3 i A5 http://smartdeal.pl/smartfony/produk...lte-bialy-16gb tutaj możesz poczytać o nich więcej, są dość tanie, ajednocześnie mają niezłe para,etry - proponuje oczywiście a5
Asus nie równa się z gigantem takim jak Samsung, dlatego jak zmienisz na coś słabszego to możesz być potem niezadowolona...
Jedyne smartfony, które można postawić na szalce z Samsungiem to Sony Xperia (i wiadomo iphony ) więc porozglądaj się też za jakimiś Sony

pozdrawiam! daj znać na co się zdecydowalaś
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2015, 11:46
syczatko syczatko jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
syczatko.polki.pl

Zdjęcia: 2

Cytat:
Napisał marzena_161 Zobacz post
Ja obscnie mam jakiegoś Smasunga dotykowego, jakoś nie specjalnie znam się na telefonach, ale miałam już alcatera patrząc na jego wielkosć to był fajny malutki, skromny ale na te czasy telefon już nie ten, miałam noskie i też mi odpowiadała, no i smasungi teraz mam czasy czas
może i nie czasy takie ale ja z samusnga nie jestem zadowolona i ta klawiatura dotykowa musze się przyzwyczaić ale wole tel starego typu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-03-2015, 16:02
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

To kwestia przyzwyczajenia,smartfon oferuje Ci zdecydowanie więcej możliwości niż telefony starszego typu w tym dostęp do internetu co moim zdaniem jest w dzisiejszym świecie bardzo istotną sprawą. Warto sprecyzować także budżet jaki posiadasz na ten cel.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania